Jump to content


Photo
- - - - -

Проблемна ego-t?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 praskovka20

praskovka20

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 20.11.12 г. в 20:43

Здравейте,може да има тема по моят проблем,но търсих доста и не намерих.Та закупих си въпросната цигара http://iskambg.com/e...er-ce4-1br.html . Заредих я 6 часа,дръпнах няколко пъти и отказа.Сега пак я слагам в зарядното,но уви,пише че е заредена,а пак не мога да изкарам пара.Някой ще ме светне ли по въпроса какво мога да направя за да я подкарам да работи :unsure: :unsure:

#2 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 20.11.12 г. в 20:54

Дай я на продавача да ти я подкара. Ако не стане минаваш на "неискамбг", за което вече си си платила.
Приеми, че покупката е... несполучлива и се огледай за нещо по-смислено.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#3 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 20.11.12 г. в 21:16

купила си си менте

#4 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 20.11.12 г. в 21:39

Колеги 80 процента от нас са минали през ментета :) Бутона свети ли при натискане или мига? Може да дава късо някъде!

Edited by RoSS, На 20.11.12 г. в 21:41.


#5 praskovka20

praskovka20

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 20.11.12 г. в 21:45

Колеги 80 процента от нас са минали през ментета :) Бутона свети ли при натискане или мига? Може да дава късо някъде!

Свети син цвят,не мига.

#6 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 20.11.12 г. в 21:51

Или картомайзера ти се е отказал или пробвай да надигнеш пина който е в средата на батерията нагоре леко с кламер или нещо тънко!

#7 nikolce

nikolce

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 20.11.12 г. в 23:14

Какти ти казаха и в другата тема, повдигни леко пина на батерията, и не стягай карта към батерията до откът. Стяга се колкото да стегне съвсем леко, да се държи за батерията. И също да може да се върти в двете посоки. Просто не стягай до край.
USB 1000mAh eGo-C / USB 650mAh eGo-C / Kanger T2 / Vision Mini Vivi Nova ...дни от последната цигара

#8 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 20.11.12 г. в 23:27

Виждал съм карт , току що изваден от подобен "блистер" със супер омаж от 7,5 Ома - това се пуши на 220 Волта!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#9 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 21.11.12 г. в 09:17

Виждал съм карт , току що изваден от подобен "блистер" със супер омаж от 7,5 Ома - това се пуши на 220 Волта!

Дано не те вземат на сериозно със 220-те Волта :Koshechka_08:
Vape On The Water!

#10 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 21.11.12 г. в 14:59

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com
Генетичният басеин задължително се нуждае от хлориране през определен период от време!Натрупват се сбъркани гени и се стига до сериозни малформации най-често в умствен аспект...
Така че ако някой се изтряска на 220 Волта през устата , няма да е кой знае каква загуба на потенциал.А и ако не се е размножил междувременно, задължително ще го включа в Дарвин класацията!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#11 yamaha

yamaha

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 15.12.12 г. в 13:24

За да не пускам цяла тема за един въпрос, реших да ползвам тази като сравнително подходяща за въпроса ми.
От 2 години изпарявам с 510 и съм сравнително доволен (имам си и USB trough, само номерът с ватата малко ме дразни). От 1 седмица вече съм и с EGO-T - всичко им е наред, пара има достатъчно, но ме мъчи някакъв странен вкус, независимо дали ползвам 555, USA mix или другите на Dekang, дето ползвам. Същите течности имат познатия приятен вкус, като ги ползвам с 510, но сложа ли ги в пълнителчетата на EGO-то....направо ми се отщява да изпарявам. Мислех си, че ще е само в началото, защото нагревателите са нови, ама вече бая време е така. Някой има ли подобен проблем да даде някакъв хинт? <_<

#12 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 15.12.12 г. в 13:27

За да не пускам цяла тема за един въпрос, реших да ползвам тази като сравнително подходяща за въпроса ми.
От 2 години изпарявам с 510 и съм сравнително доволен (имам си и USB trough, само номерът с ватата малко ме дразни). От 1 седмица вече съм и с EGO-T - всичко им е наред, пара има достатъчно, но ме мъчи някакъв странен вкус, независимо дали ползвам 555, USA mix или другите на Dekang, дето ползвам. Същите течности имат познатия приятен вкус, като ги ползвам с 510, но сложа ли ги в пълнителчетата на EGO-то....направо ми се отщява да изпарявам. Мислех си, че ще е само в началото, защото нагревателите са нови, ама вече бая време е така. Някой има ли подобен проблем да даде някакъв хинт? Posted Image


повечето карат на картомайзери

#13 yamaha

yamaha

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 15.12.12 г. в 13:57

Знам, сега съм си поръчал 2 да видя като дойдат, дали вкусът с тях ще се оправи...ама не би трябвало чак толкова да го скапва, дори и в оригиналния "Т" сетъп. Чудех се дали да не ги промия със спирт, ама пък чисто нови да промивам... :wacko:

#14 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 16.12.12 г. в 00:02

Знам, сега съм си поръчал 2 да видя като дойдат, дали вкусът с тях ще се оправи...ама не би трябвало чак толкова да го скапва, дори и в оригиналния "Т" сетъп. Чудех се дали да не ги промия със спирт, ама пък чисто нови да промивам... :wacko:

Точно чистоновите се промиват, защото имат "транспортна" смазка от самия производител!
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#15 yamaha

yamaha

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 16.12.12 г. в 02:26

Преди малко не знам какво ми хрумна и взех, та махнах батерията от EGO-то и завъртях USB пас-тру-то от 510 (нали са на еднаква резба). Може да си мислите, че си въобразявам, но повторих трампата поне 5 пъти - когато е с батерията, вкусът е неприятен (чак ми пари на гърлото) ; когато е с USB-то от 510, всичко си е ОК...баси, не знам какво става вече. И нали EGO-то са 2 бр. в комплект - менках и едната, и другата батерия...все тая, неприятно, та се не трае, а с USB-то това го няма....мистика някаква... :shok:
Продължавам с експериментите, а като ми дойдат и картомайзерите - и с тях ще пробвам комбинации. Поне на тоя етап съм доволен, че без да искам постигнах някакъв положителен резултат. :smiley_emoticons_joint:

Edit:
- Абсолютно потвърдено (след още десетина размени) - батериите от комплекта на моето EGO-T действат вкусово зле на изпарителите от комплекта (ще ми се, но нямам представа как да измеря съпротивлението им и волтажа на батериите). И двата изпарителя работят прекрасно с USB пас тру-то от Joye 510.
- Втори извод: и двете батерии от това EGO-T се разбират прекрасно (без никаква промяна на вкуса) с атомизатора на Joye 510.

Генерален извод: Като изключим мистичния момент ( :laugh: ) си мисля, че съм попаднал на менте EGO-T (не е закупено тукашния магазин!). Батериите бяха анонсирани, че са от по-мощните, а цената беше доста атрактивна, особено покрай намаленията за "черния петък". Предполагам, че не е спазено я съпротивлението, я нещо друго и температурата при съчетание батерия<->изпарител не е такава, каквато трябва да бъде. При опитите ми с всичките размени явно съм случил на комбинация, при която спецификациите за правилно изпаряване се покриват. Вярно, сега комбинираната "цигара" изглежда нелепо на външен вид, без значение дали отпред е тънката част от 510, а отзад дебелото EGO или обратното, но пък всичко по вкуса и количеството пара си е наред, а и основно изпарявам у нас, така че там няма кой да ми се смее. :lol:

Благодаря ви за вниманието и търпението, че изслушахте за всичките ми опити! :rolleyes:

Edited by yamaha, На 16.12.12 г. в 13:43.