Jump to content


Photo
- - - - -

CE4+


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#61 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.06.12 г. в 20:36

Еми, значи китайска му работа. Партида ли е какво е, късмет явно.

Производител,колега !


chelsea f.c.


#62 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 25.06.12 г. в 21:59

Извинете за невежеството, но това и това едно и също нещо ли са? Ако не са, то каква е разликата?

#63 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.06.12 г. в 22:20

Приблизително (на външен вид)
Но това, където пише Вижън е откровенна лъжа.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#64 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 25.06.12 г. в 22:28

Тоест е по-добре да си взема от тук?

#65 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 25.06.12 г. в 22:47

Аз тамън доизстисквам един Вижън (не съм супер впечатлена) и току-що поръчах CE4+ от тук :)

#66 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 25.06.12 г. в 23:34

Аз пък ползвам картовете от Пушком от линка на Destiny и съм много доволен.

#67 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 25.06.12 г. в 23:41

Тъкмо бях решила да поръчам от Пушком, когато видях, че вече и тук има същите (или поне на мен така ми изглеждат). Ако наистина са еднакви, ще поръчам от тук, понеже и без това течността ми е на привършване и така ще използвам една доставка. И двата магазина са ми на почти еднакво разстояние, живея по средата, но сега нямам никакво време да ходя до който и да е от тях.

Edited by Destiny, На 25.06.12 г. в 23:41.


#68 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 26.06.12 г. в 14:14

Пловдивския магазин предлага много добри Т2 със сменяеми "глави" картове. Съпротивление 1,7 Оhm и аз лично съм доста впечатлен! Може да ги разгледате. Умишлено не давам адреси, за да не е реклама.

#69 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 26.06.12 г. в 21:32

Още един начин за подмяна на фитил–понеже е трудно да разберете на кой от всичките(видове) ще попаднете !

Edited by pepisuni, На 26.06.12 г. в 21:37.


chelsea f.c.


#70 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 27.06.12 г. в 13:23

Взех си това, но не съм доволна - никакъв удар в гърлото и по-малко количество пара, отколкото с атомайзера. Аз ли не го използвам правилно или му трябва време, за да се разработи? Или просто не съм улучила...

#71 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 27.06.12 г. в 13:58

Може би е от течността. При мен всички които имам правят повече пара от атомайзера, само шоко минтът едва дими (но пък вкусът му е страхотен).

Това с парата някакъв психо момент ли е? Мен поне ми е все тази дали има или няма кълбо дим, по ме вълнува какъв е вкусът.

#72 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 27.06.12 г. в 14:04

Като цяла усещането е никакво - нито удар, нито вкус, нито пара... И в картомайзера и в атомайзера в момента има 555 на Dekang. Взех два картомайзера, така че по-късно ще сипя Shade на FA в другия, да видя как ще е.

#73 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 27.06.12 г. в 14:07

Аз съм точно с 3х5 (555) силвър серията на Деканг в момента и 18мг ме удря доста стабилно. А по принцип си ползвам 18мг сокчета. Може бройката ти да е кофти, знам ли. Честно да ти кажа не помня дали през първия ден при мен имаше разработване на карта.

#74 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 27.06.12 г. в 14:39

Destiny, при мен картът от пушкома си изкарва добри пара и вкус, но пък от време на време се затлачва течност при основата на капачката и съответно я сръбвам. Доста е неприятно и не знам защо се получава и дали само моята бройка е такава.

Иначе днес ми пристигнаха два CE4+, купени от тук - с по-къс фитил са, но още не съм ги пробвала. Мога да ти пиша после как се представят. :)

#75 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 27.06.12 г. в 15:17

Destiny, при мен картът от пушкома си изкарва добри пара и вкус, но пък от време на време се затлачва течност при основата на капачката и съответно я сръбвам. Доста е неприятно и не знам защо се получава и дали само моята бройка е такава.

Иначе днес ми пристигнаха два CE4+, купени от тук - с по-къс фитил са, но още не съм ги пробвала. Мога да ти пиша после как се представят. :)


И аз си взех от пушкома същия карт. Забелязах че когато не го пълня до горе - проблеми няма. Иначе в началото от лакомия го държах пълен на макс - започна да протича от долу към батерията а когато дръпнеш по яко тече и от горе (в устата). Вече го пълня само до 1.2 мл. и проблеми няма. И понеже течноста ми е доста тъмна (бързо образува нагар) - всеки ден почистване и драй бърн за добро утро. След бърненето става като нов.

#76 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 27.06.12 г. в 15:27

Странно, при мен няма зависимост от количеството течност вътре - сръбвам си на случаен принцип :) Просто течността си седи горе, при основата на капачката и слиза надолу само ако я отвия.

Все пак мерси! :)

#77 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 27.06.12 г. в 15:57

Destiny, при мен картът от пушкома си изкарва добри пара и вкус, но пък от време на време се затлачва течност при основата на капачката и съответно я сръбвам. Доста е неприятно и не знам защо се получава и дали само моята бройка е такава.

Иначе днес ми пристигнаха два CE4+, купени от тук - с по-къс фитил са, но още не съм ги пробвала. Мога да ти пиша после как се представят. :)

Да, непременно да споделиш впечатления! Това ще е следващото, което ще пробвам ;)

#78 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 27.06.12 г. в 16:56

Странно, при мен няма зависимост от количеството течност вътре - сръбвам си на случаен принцип :) Просто течността си седи горе, при основата на капачката и слиза надолу само ако я отвия.

Все пак мерси! :)


Е, и при мен горе около накрайника остава мъничко течност, която не се стича на долу - предполагам че "физиката" има някакво обяснение на това явление. Но тази течност не би могла да премине през накрайника, освен ако той не прилепва плътно към силиконовата тапа на изпарителя. Течността може да премине към накрайника, единствено през прорезите за фитила. погледни дали силиконовата тапа опира във фитила- ако има разстояние между тях - от там влиза течноста която засмукваш. Поне така си мисля аз. Разглобявал съм карта поне 10 пъти за почистване. При сглобяването съм констатирал, че трябва силиконовата тапа да се фиксира плътно до ръба на фитила за да не може да навлиза към намотката друга течност, освен тази която фитила пропуска. Също така тялото на карта, трябва да влезе в резервоарчето, толкова, че след като се завие накрайника, той да затяга в силиконовата тапа за да не пропусне течност.
Ако карта ти се е разместил по оста на резервоара, е възможно да засмукваш течност (това - отново според мен). Отвий накрайника и погледни в горния отвор дали е центриран добре или се е наклонил.

Edited by itsofar, На 27.06.12 г. в 16:57.


#79 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 27.06.12 г. в 17:02

Аз го разглеждах доста подробно, защото не видях някой да се е оплаквал от това и реших, че или проблемът е в мен, или картът е дефектен. Плътно си прилепва, няма видимо разместване... Силиконовото уплътнение на резбата преди няколко дни се откачи и падна и сега карам без него - като че ли без него по-рядко потича. Странна работа. :)

#80 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 28.06.12 г. в 09:21

Това, което сръбвате може да не е течност, а кондензирала пара. Но нямам личен опит с тях, още не мога да се прежаля да ги опитам лично :)