Прехвърляне към съдържание


Снимка
- - - - -

Моята история с цигарите - помогнете и аз да мина на ел. цигара


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПипПип
  • 1041 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 10:06

Ха ха, то не е заради суетата, ама ще се криете, ще излизате на вън, да не е голяма, нито малка, да не свети в синьо-зелено, ако може да е елегантна :)

Баш към суетата си отива, но доказано от практиката - хубавата цигара може да е красива, но малка едва ли. Най-малкото ще ви дойде апетита като свикнете с безвредното (почти) пафкане на никотин.

Аз бих ви посъветвал да почнете с един Twist 1000 + T2 с комплект глави. И повечко като вид течности, за да намерите вашия вкус. От там нататък, я стане хоби, я мания, ще се усъвършенствате - има консултанти, има форум, има колеги, готови да помогнат ;)


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#22 Valeria

Valeria

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 10 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 12:25

Днес имам среща с приятел, дългогодишен пушач, ще обсъдя въпроса и с него и ще го помоля да отидем заедно до магазина. Хем ще съм с другарче с трезва глава, а може и него да убедя да пробва с мен и да спася още една изгубена душа!



#23 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 147 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 13:00

Ебаси,притеснения,криене,озъртане....аз в момента съм с Вамо с 18650 +АГА :D се 1 съм с къс римски меч и изоообщо не ме е*е кой как ме гледа,даже не го забелязвам. Подходяща комбинация му е майката иначе с его+карт с 3ома не виждам как ще станат нещата.



#24 nicknamed

nicknamed

    Участник

  • Участници
  • ПипПип
  • 22 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 13:20

Туист + вижън виви новa е моето мнение, но и каквото ти казват колегите ще ти върши работа,а най добре в магазинa отиди щом ти е близко дa ти обяснят кaто зa първи път. След седмицa дори ще ти сa гaдни тютюневите цигaри от личен опит 15 години пуших по 1 кутия нa ден. Sent from my LG-P990 using Tapatalk 4

 

Полезни съвети, а цитираното от мен е най-полезното. Просто вивто е най-дуракоустойчивия карт, който съвместява няколко неща - работи надеждно, не тече, не къркори, предава добре вкуса, пълни се лесно...и изглежда добре ;)

 

Т2 и аз не бих препоръчал, въпреки пълчищата фенове из форумите за ел. цигари - на мен и на други орица им къркори, тече, има разни тънки моменти, които яко късат нерви. Иначе това ми беше първият избор, защото събира доволно количество течност (повече от иначе много добрия редукс)...абе Т2 кефи на външен вид и усещане за стабилност, но ми скъса нервичките и пази шкафа.

 

Успех и от мен в надявам се успешния опит със смяната на средството за никотин ;) Да вметна, че и това е строго индивидуално. Някои колеги изпарители са захвърлили безгрижно цигарите от раз. На мен първата седмица само на електричка ми беше мнооооого, ама наистина много тегаво. Палеше ми се като на дзвер и някъде към 6я-7я ден реших да запаля, щото не се търпеше. Свих си цигарка (щото с фабрични никой отдавна не може да ме накара да се осмърдя), дръпнах 2-3 пъти и не усетих онова специфичното разливане на никотина, след което просто я изгасих....и това се случи миналия декември. Не че от тогава не съм палил, напротив, припалвам. Една цигара (тютюн, естествено) на 1-2 седмици, ама в общия случай главен обвиняем е алкохолът ;) Но е факт - нямам никаква, ама наистина никаква нужда от аналогови цигари, та така.

 

Айде пак успех и да пишеш, ние тук сме като анониммните никотиници, трябва да си помагаме :thumbup1:


Редактирано от nicknamed: На 8.08.13 г. в 13:20


#25 Never Give Up

Never Give Up

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 14 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 16:53

И аз съм на мнение, че Туист + вижън виви нова е може би най-доброто решение като за начинаещ/а, аз лично започнах с нормално Его 1000мах и Т2, но съм недоволен от него, имах доста проблеми с него, аз, въпреки скромния си опит от 8 месеца и 29 дни, захвърлих аналоговите в секундата в която си получих електронната и я напълних, на втората седмица бях забравил вкусът и усещането от аналоговите и запалих една, просто от любопитство, усещането беше ужасно, не усетих никакъв удар в гърлото и парата/пушекът беше много малко :smoking-8570: , а ароматът на аналоговата беше меко казано отвратителен и още след първата дръпка си я върнах на приятеля от който я бях взел, надявам се и при теб да е така, успех в отказването на аналоговите боклуци :thumbup: .


I believe in miracles, they happen every day...

#26 Valeria

Valeria

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 10 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 17:06

, захвърлих аналоговите в секундата в която си получих електронната и я напълних, на втората седмица бях забравил вкусът и усещането от аналоговите и запалих една, просто от любопитство, усещането беше ужасно, не усетих никакъв удар в гърлото и парата/пушекът беше много малко :smoking-8570: , а ароматът на аналоговата беше меко казано отвратителен и още след първата дръпка си я върнах на приятеля от който я бях взел, надявам се и при теб да е така, успех в отказването на аналоговите боклуци :thumbup: .

На мен и сега са ми отвратителни цигарите (аналоговите), ама съм един жалък наркоман. Повечето пушачи, които познавам са им отвратителни цигарите, 99 от всеки 100, и само една на седмица е страхотна...


Редактирано от Valeria: На 8.08.13 г. в 21:39


#27 dimitar1914

dimitar1914

    Участник

  • Участници
  • ПипПип
  • 31 Мнения:

От: На 8.08.13 г. в 20:03

Туист е може би добър вариант, но при наличието на новите зверски батерии на Vision... 



#28 Valeria

Valeria

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 10 Мнения:

От: На 10.08.13 г. в 08:21

Благодаря на всички, които се включиха. Аз нищо не свърших, цял свят ми пречи и до крея на месеца ми се струпа страшно много работа. Нямам време да спя или хляб да ида да купя...

Обаче от началото на септември ще почивам и се заемам с тоз проект.

Приятен ден на всички! Ще пиша какви съм ги свършила.