Jump to content


dangersbg's Content

There have been 3 items by dangersbg (Search limited from 24.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#17764 Какво да си купя?

Posted by dangersbg on На 23.01.13 г. в 18:19 in Обща информация

Аз съм доста приятно изненадан от магазин на "" в близост до защото на улицата по нагоре срещу училишето има и на но там не мисля да стъпва кракът ми. Та в този другия магазин продават само Joyetech и течности на Dekang и на Joyetech но момчето ми каза че ще зареждат и на Inawera. Цените са наи добрите поне за течностите на които съм попадъл и качеството си е оригиналното качестево така че от сега на татък това е моя магазин. Съветвам всички да отидат да видят за какво става въпрос. Магазина е в София забравих да спомена. Та това е от мен приятно изпаряване на всички желая :)



#17763 Новите Деканг - имам няколко въпроса

Posted by dangersbg on На 23.01.13 г. в 17:51 in Всичко за никотиновите течности

Здравейте, попаднах на магазин в София на ул. "" в близост до . Там продават течности на Dekang и продукти само на Joyetech. Искам да споделя с вас че съм много доволен и от течностите и от всичко останало. Рядко виждам магазин в който да продават само наистина оригинални неща на достъпни цени. Течностите на Dekang само там съм виждал да са на 7 лева в цяла София може и да има и на други места не знам но момчето там каза че в началото на другия месец ще ги намалят малко така че това е вече магазина от който ще си копувам всичко. Течностите на Dekang за сега ми харесват най много от всички видове течности на пазара и тези които казват че щом е китайско задължително е боклук много се лъжат защото хората си правят всички възможни сертификати и изследвания за течностите които трябва да се направят за да предлагат качествен продук и той наистина е качествен. Това е от мен лек ден на всички :)



#17749 Предпочитани течности за електронни цигари

Posted by dangersbg on На 23.01.13 г. в 14:10 in Всичко за никотиновите течности

Попаднах на магазин в София на ул. "" в близост до . Там продават главно течности на Dekang и искам да кажа че съм изключително доволен от тях. Наиастина са си оригиналните течности и са на доста достъпни цени защото ги продават на 7 лева, а никъде другаде в София не можах да намеря по-добра цена от това. И електронните цигари са им оригинални Joyetech и общо взето съм много доволен от магазина.