Jump to content


Photo
- - - - -

Продавам нарязан тютюн


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 kristiqnn

kristiqnn

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 7.10.13 г. в 15:51

./.


Edited by kristiqnn, На 22.10.13 г. в 12:15.


#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.10.13 г. в 16:03

Ха ха ха, утрепа рибата бе, мой :-D
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 kristiqnn

kristiqnn

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 7.10.13 г. в 16:09

не съм искал да ти причинявам болка, извинявам се.



#4 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 7.10.13 г. в 16:20

Добър ден на всички. За всички заклети пушачи, на които им е омръзнало да дават по 5-10 лева на ден за цигари, имам страхотно предложение. Нарязан тютюн готов за правене на цигари. Имам много сортове, от които най - добрият е Вирджиния, цената за килограм е 30 лева, по ваше желание тютюнът може да бъде нарязан на каквато ширина искате или да  бъде добавен някакъв аромат. За всички, които се интересуват, могат да се свържат с мен на телефон : 0896276463 или скайп : shakeiz . Очаквам ви, лек ден !

Кандидат номер 1 за виц на годината  :rofl:


Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#5 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 7.10.13 г. в 16:36

Пич това което правиш е доста нелегално. А предвид мястото на което карах стаж, такива като теб доста ги прибраха и им наложиха много, много солени глобички. Накои от тях дори ги лишиха от правото на свобода. Внимавай само къде пускаш обявите защото има хора които само това чакат да видят. Има много начини по които могат да те проследят и да те намерят. Успех с начинанието, но да знаеш че по тези форуми няма да си намериш клиенти. Лек ден.


Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.10.13 г. в 17:19

не съм искал да ти причинявам болка, извинявам се.

Аз съм заклет пушач на Шейд и ще ми причиниш огромна болка, ако не ми доставиш 500 мл едро нарязан :-D
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.10.13 г. в 17:54

 

не съм искал да ти причинявам болка, извинявам се.

Аз съм заклет пушач на Шейд и ще ми причиниш огромна болка, ако не ми доставиш 500 мл едро нарязан :-D

 

Ха–ха

забрави да кажеш как го искаш нарязан,а аромат искаш ли към него ?  :thumbup1:


Edited by PepiSuni, На 7.10.13 г. в 18:47.


chelsea f.c.


#8 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 7.10.13 г. в 18:36

Това момче (као е момче, де) не си е дало сметка къде пуска обявата си. Но лично на мен, не ми пречи. Едва ли е боса на Филип Морис, а ако е производител на тютюн, нали и те трябва да ядат ? Но мога да му препоръчам, да започне да извлича никотина, чиито клиенти все още сме. Но утре Европарламента може да ни вкара в аптеките дори за нашите "чорбички" 

Ако някой види репортаж на тъмен балкански  субек, задаващ въпроса - След като всички знаем, че мазнините са много вредни за здравето ни, ЗАЩО не си копуваме пържолите в аптеките? - та това е батко ви. :whistle2:



#9 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 7.10.13 г. в 22:05

Йеееееееее - аз си бих искал да си поръчам СИТНО НАРЯЗАН от "сорта"  СЕ2 :Koshechka_08: (без лук)
(оферта с 2.1 ома (плюс минус 0.1) е с предимство )



#10 Косев

Косев

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 8.10.13 г. в 10:24

Тоя все едно се мъчи да продава свинско месо в арабски форум :)



#11 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 8.10.13 г. в 10:47

Тоя все едно се мъчи да продава свинско месо в арабски форум :)

Търсех точното сравнение, благодаря :D


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#12 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 8.10.13 г. в 12:09

Тоя все едно се мъчи да продава свинско месо в арабски форум :)

Много добре казано. :thumbup:


Biohazard

#13 nicknamed

nicknamed

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 10.10.13 г. в 12:25

Дааам, по-удачно щеше да е в гигата да я пусне тази обява. Там поне и таквиз неща продават :)

...ма като предполагам кой разглежда същия раздел там, ефекта общо взето ще е по-бързо разпространяване на вица.