Jump to content


Photo

Магазина


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#21 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 22.02.10 г. в 13:13

Ако някой все още се чуди направо да ходи в магазина!:)
geniusloci - много точнен човек. Ще ви ориентират в избора,
така се създават клиенти браво



Драгич, ти в събота получи най-обстойната и "професионална" консултация, която някой кандидат е-пушач е получавал някога :)
Де да можеше и аз да получа такава когато минах на елктронни...
Наистина отношението на хората от PV-BG е отлично, много добра работа. Най-после и у нас има свестен доставчик. Пожелавам успех!

#22 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 24.02.10 г. в 00:09

Аз също останах с отлично впечатление / а то първото е най - важното ;)/от момчетата, които бяха в офиса, когато отидох да си взема поръчка. Сигурна съм, че pv-bg.com ще се разчуе с добро име.

Edited by adel, На 24.02.10 г. в 00:31.


#23 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 25.02.10 г. в 17:31

така е

Edited by dragi4, На 1.03.10 г. в 13:14.


#24 Yogi--

Yogi--

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 4.03.10 г. в 02:37

Из тоя месец ще имам едно две ходения до София. В тая връзка набийте едни координати (GPS) на магазина да ги вкарам в навигацията, че с тая карта дето е не мога се ориентирам. Да видя с очите си чудото и аз :)
Чалгата много яко ги прецаква!

#25 XaMaB

XaMaB

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 4.03.10 г. в 13:30

Ако се каниш с кола да ходиш, само да те предупредя, че паркиране около магазина в работен ден отнема около 30 мин :)

#26 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 4.03.10 г. в 22:39

За съжаление с паркирането е така. Като махнат огражденията към CCS - паркинг в мола, там 2-3 часа не е проблем да ти стои колата. само че в момента пресичането в посока офиса е П-образно през цялото кръстовище, гадно...

Из тоя месец ще имам едно две ходения до София. В тая връзка набийте едни координати (GPS) на магазина да ги вкарам в навигацията, че с тая карта дето е не мога се ориентирам. Да видя с очите си чудото и аз :)

Не се бях сетил за координати. За виждане - освен да те черпя кафе, всичко друго е точно като онлайн, с тази разлика, че ти го набира от моя компютър. Т.е. няма много за гледане на живо, освен, ако не се колебаеш между модели или не се засечеш (като Драгич-а) с още 4-ма е-пушача :D

#27 Yogi--

Yogi--

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 6.03.10 г. в 02:46

Все още не виждам координати никъде, а на 08.03 съм в софия ?
Чалгата много яко ги прецаква!

#28 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 6.03.10 г. в 13:48

Все още не виждам координати никъде, а на 08.03 съм в софия ?


между НДК и хотел Хемус :)
на много лесно място е в Лозенец ,не ти трябват координати, освен ако никога не си стъпвал в София де

Edited by adel, На 6.03.10 г. в 13:51.


#29 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 6.03.10 г. в 14:43

Има карта в магазина. Погледни я. Наистина е лесно за намиране. Ако си GPS просто му задай адреса и той ще те води.

#30 XaMaB

XaMaB

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 6.03.10 г. в 17:59

Ако гугъл мапс не лъже:
42.679827,23.322287
Но с адрес е по-сигурно

#31 Yogi--

Yogi--

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 6.03.10 г. в 21:17

XaMaB :drinks:

Благодаря на всички. Ще го намеря тоя магазин :)

П.П: Е не го намерих :( ХОра от софия даже не можаха да помогнат :(

Edited by Yogi--, На 9.03.10 г. в 04:11.

Чалгата много яко ги прецаква!

#32 Yogi--

Yogi--

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 14.03.10 г. в 02:49

Следващ опит на 15.03 ... малко след 16:00 ще е. Тоя път съм без колата пък да видим. Не се предавам ще го намеря :) Направо ми пазете ръчна батерия за J-118 :) Идааааа... Но, преди това сме тука http://www.pv-bg.com...и-секция-варна/

Edited by Yogi--, На 14.03.10 г. в 02:51.

Чалгата много яко ги прецаква!

#33 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 14.03.10 г. в 13:48

Хора от София не са могли да те заведат до втората пряка между Хемус и НДК? То това е като... де да знам - да не мога да намеря плажа във Варна! Аз само с нос мога да стигна до него без да се спъна :crazy:

#34 Yogi--

Yogi--

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 16.03.10 г. в 12:01

Намерих го, ама то там няма минаване е ;( Някакво диво разкопаване кипи, пътя затворен. Но нищо следващия път в София ще имам повече свободно време, а не като днес планирани 10 мин ;(
Вече знам къде е ляляля-ля :)
Чалгата много яко ги прецаква!

#35 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 16.03.10 г. в 12:39

Да, ужас е тук, с това метро има да рият наоколо доста време. В някои градове по света вече има по две нива изоставени тунели, ние още първия не може да изкопаем :sSig_censored:

#36 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 17.03.10 г. в 18:24

А бе чудя се защо не пишете тука, а той купона бил в другия форум. Без малко да се регистрирам и там, но видях че сте се справили със смешните подмятания ... :drag:
Да не ви пука изобщо!

Edited by adel, На 17.03.10 г. в 20:05.


#37 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 17.03.10 г. в 19:25

Лично аз не смятам за нужно да се прехвърли дикусията тук,но тъй като я започна ,нека си кажа мнението.По принцип ценовата политика на един търговец е лично негово право в рамките на действащите закони,той има избора от къде ,за колко и как да го купува и на колко да го предлага ,а клиентът съответно има право да го купува от него или да се обърне към друг с по добри условия.Преди да си взема хардуера съм посетил всички специализирани електронни магазини и няколко форума и случаино една препратка ме изпрати към PV-bg и бях изненадан от разликата в цените в този магазин(по евтино) ,а форума беще много подреден и мненията са в рамките на възпитания тон (за разлика от другия), което е показателно и се надявам да продължи в същият дух.Така си направих именно от тук първата си сериозна инвестиция в електронна цигара,а не от другаде.Мога да пиша още много но нека и другите участници взимат отношение .

#38 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 17.03.10 г. в 19:49

Лично аз не смятам за нужно да се прехвърли дикусията тук, ..

Че кой е казал , че е нужно, въпреки , че никой не ни е спрял тук да коментираме каквото и да е ;) Просто ми се вдигна адреналина ( отрицателната емоция ) като се зачетох в последните страници там.

Edited by adel, На 17.03.10 г. в 19:50.


#39 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 17.03.10 г. в 20:02

Извинявам се ако не съм те разбрал правилно.Колкото до адреналина 4 капки Kent 24mg ще го оправят :sSig_bump2:

Edited by amji, На 17.03.10 г. в 20:02.


#40 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 17.03.10 г. в 20:24

Ние, потребитеите също можем да направим нещо за да се улесни работата на хората от pv-bg.com и да се оптимизират доставките, което би могло да рефлектира и върху цените.
Имам предвид например, след началната еуфория по опитването на всички течности, бихме могли да дадем "feedback" тук, какво ще купуваме. Така вносителите могат да поръчват по-малко видове в по-голямо количество и съответно на по-ниска цена. Същото би могло да се напави и с някои аксесоари и дори модели цигари.
Разбира се, всеки иска "от пиле мляко" в магазина, купища аксесоари, модове... но поне на мен, ми се струва, че на първо време, докато бизнесът се разрастне и укрепи, би било по-разумно да се заложи на изпиттани и популярни неща на възможно най-добри цени.

Това си е лично мнение, не ангажирам никого с него. Просто е доброжелателна препоръка към нас потребиттелите и към Ники и Григор.