Jump to content


Photo
- - - - -

Развалена батерия Ego-T upgrade


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 28.07.12 г. в 21:02

Здравейте имам проблем с батерията ми онзи ден я сложих да се зарежда в на един приятел колата и после като реших да си я взимам и копчето потъна навътре и от тогава не работи . не се зарежда като я включа мига 5 пъти и до там също и бутона ми прилича се едно е обгорял някак си нз точно какво и е станало минава ми през ум че и приятеля ми може нещо да и е направил дали можете да ми кажете каква част ми трябва за да я сменя ако въобще се продават някъде такива неща примерно главата горе с бутона или поне някой в София който може да ми погне (да я оправи) благодаря предварително

#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.07.12 г. в 21:08

http://www.heaven-gi...allery-140.html


chelsea f.c.


#3 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 29.07.12 г. в 18:37

Опитах се да я отворя тази батерия и май я съсипах отпои ми се едната жичка от платката при бутона и тази платка не смея да се опитвам да я вадя че може пак нещо да оплескам дали знаете някой в София който може да помогне да ми я оправи или пък да търся от някой с развалена батерия да ми даде целия горен модул със бутон и платки и главата

#4 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 29.07.12 г. в 20:20

Ако ти прилича верно на обгорял бутона вземи я извади тая платка поне да видиш в какво състояние е. Иначе както каза колегата в Heaven има всичко необходимо. Ако седиш тука да чакаш на някой да му замине батерията по-добре си купи нова :)

#5 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 29.07.12 г. в 22:29

Не мога да я извадя от конектора не искам да я напъвам щото може тотално да я съсипя но бутона го извадих и се беше разтопил и е като камък твърд не върши работа вече .относно сайта може би най добре да си взема нова щото да си поръчвам толкова малко неща и да ми ги докарват сигурно ще излезе колкото нова батерия а тази ще си я пазя ако изпадне от някъде част да пробвам да я оправя