Jump to content


Photo
- - - - -

Празничен мод


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 dsjite

dsjite

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 24.09.11 г. в 16:13

Здравейте,
На 22 септември ми умря единствената батерия на еGo-то... веднага пуснах поръчка но познайте с тези 4 почивни дни кога ще дойде. Купих си цигари ама големи ла"на, не ми се пуши аналогови. Така че почнахме с експериментите. Ето какво се получи в крайна сметка:

Posted Image

Красота а? Моделът работи с 3 батерии 1,5 волта Сони(евтини), които свършиха за 2 часа пафкане. Сега ъпгрейднах мод-а с 3 батерии Варта 800 mAh презареждащи и удоволствието значително се подобри. Чакам да видя колко време ще ме изкарат тези батерии. Между другото цигарата си работи много добре - може да патентовам модела! Ама все пак си чакам доставката.....

#2 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 24.09.11 г. в 21:56

Е, вече знаеш, че винаги вейпърите трябва да имат едно на ум. Трябва да се има в наличност запас от всичко - течност, пълнители, атомайзери, батерии и зарядни за критични моменти.Дали вулкан ще изригне, мъгла ще пречи, дълги празници или други подобни, нека имате малко в повече, за да не изпадате в такива ситуации. :smiley_emoticons_joint:

#3 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 26.09.11 г. в 11:03

Браво, вейпър без батерии - жив дявол! Преди време и аз се бях озовала за кратко със сглобен "юмрук" от 4 х 1.5 V акумулаторни батерии (само за вкъщи, разбира се). Сега имам винаги заредени резервни батерии в излишък, в чантата, на работа, в задния джоб ... :p

dsjite, позволявам си да ти пусна линк (на английски) към един популярен box-мод, измислен за 1.5 волтовите батерии. Подобни кутийки без капачета има в повечето магазини за електронни части, с капачета може би също.
http://www.e-cigaret...build-puck.html