Jump to content


Photo

Магазина


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#61 snejan63

snejan63

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 21.05.10 г. в 22:32

Здравейте колеги,

не мисля че това би решило проблемите ви Казвам се Снежан Стефанов от Разград.Не съм палил цигара от 3 седмици.Не е лесно...Пуши ми се .Смучем е-цигара.Ама там е истината...

#62 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 22.05.10 г. в 13:09

Не съм палил цигара от 3 седмици.Не е лесно...Пуши ми се .Смучем е-цигара.Ама там е истината...


То това е номера, да се откъснеш от ония гадости. Posted Image

Edited by adel, На 22.05.10 г. в 13:12.


#63 snejan63

snejan63

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 25.05.10 г. в 19:32

Здравей Ники,


Получих на 19.05 писмо,едва днес го видях.Та с 2 думи-човека си търси балами.Ама се е регистрирал в сайта ви.Казва се SASZONA.Пратих ти копие на писмото му на мейла.Идеята му е прекрасна,би минала в София,ама в Разград как?Започвам да го издирвам...обичам предизвикателствата...


Уважаеми колеги,никаква агитация,мислете с кого и как се съюзявате.Явно вече има мераклии да ни приберат паричките.Оплаках се,че не ми стигат парите и ето-човека ми предлага да ми докара каквото си искам от Китай.МЪКА
МЪКА,ама бай Снежан от Разград не плаща...Работя само с този сайт...Два пъти връщах стока,ама вече си имам всичко...


И така Ники,



Не предлагам да премахнете,проверете SASZONA,нормално е ако греша,ще се извиня...Ако съм прав да го духне колегата,ама и сайта да се самосезира,не е нормално аз да сам първия...........

#64 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 25.05.10 г. в 21:27

Е, все пак не сме първите, хванали се с тая работа, а от Китай всеки може да си внася - който си прецени, че ще му е по-евтино - да го прави.

#65 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 25.05.10 г. в 21:30

Колега Стефанов,

простете, че се намесвам в очевидно личната ви кореспонденция с "Ники", но дори и при условие, че форумът тук е тясно специализиран, той все пак е публично достъпен. Трудно прочетох хаотичните ви мисли, и в качеството си на админ на около 11 други (без значение какви) форуми, първо бих ви препоръчал да пишете лично съобщение до другия абонат и чак после бих ви предупредил.

Личи си леко прекалената ви страст към новото модерно хоби - "вапоризацията", но нека все пак запазим форума достъпен и чист от страдалчески мнения и вопли за съчувствие. Всеки на днешно време си има проблеми, това не е мястото да популяризираме личните си такива.

Благодаря за разбирането, особено от страна на администрацията на форума, чиито прерогативи не се стърпях да присвоя за мъничко. Простете ми. :blush:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#66 saszona

saszona

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 25.05.10 г. в 22:05

Здравей Ники,


Получих на 19.05 писмо,едва днес го видях.Та с 2 думи-човека си търси балами.Ама се е регистрирал в сайта ви.Казва се SASZONA.Пратих ти копие на писмото му на мейла.Идеята му е прекрасна,би минала в София,ама в Разград как?Започвам да го издирвам...обичам предизвикателствата...


Уважаеми колеги,никаква агитация,мислете с кого и как се съюзявате.Явно вече има мераклии да ни приберат паричките.Оплаках се,че не ми стигат парите и ето-човека ми предлага да ми докара каквото си искам от Китай.МЪКА
МЪКА,ама бай Снежан от Разград не плаща...Работя само с този сайт...Два пъти връщах стока,ама вече си имам всичко...


И така Ники,



Не предлагам да премахнете,проверете SASZONA,нормално е ако греша,ще се извиня...Ако съм прав да го духне колегата,ама и сайта да се самосезира,не е нормално аз да сам първия...........

Здравей, не мога да те разбера какво искаш.Не съм аз този, който се пазари в обявата. Като видях коментарите и си казах "ако иска човека ще му поръчам с моята доставка.".Нямаше дати взема и стотинка горница.

#67 tishomen

tishomen

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 26.05.10 г. в 00:13

един въпрос?магазина на ул.липа 17а същият ли е който беше (a long time ago) на бул.свети наум 43 вх.в ?

Edited by tishomen, На 26.05.10 г. в 00:14.

Ако не знаеш защо искаш определено нещо - значи изпълняваш нечие чуждо желание.

#68 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 28.05.10 г. в 09:05

Фирмата е същата, иначе да - преместихме се отдавна в новия офис.

#69 snejan63

snejan63

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 28.05.10 г. в 21:06

Няма да се извиня на колегата-САСЗОНА,

Мисля,че се опитва да прави пари там дето не трябва.Мога и да публикувам писмото до мен на личната ми поща...Той не знае даже каква цигара ползвам...Оня админ-да си гледа 11-те сайта,какъв му е зора с нас?

#70 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 29.05.10 г. в 09:17

Уважаеми колега Стефанов,

позволих си просто да ви намекна, че има известни правила, които и вие и аз сме се съгласили да спазваме при регистрацията си във форума и магазина. Във вашият случай, би било добре отново да прочетете т. 1.6 и 1.14, които нарушавате.
Не е редно на всеослушание (вероятно по-правилно е всепрочитание) да раздавате наляво и надясно квалификации за този или онзи, който нито вие, нито ние познаваме лично, подронвайки по този начин достойнството му.

Колкото до това - какво правя аз тук - същото, което и вие, и разполагам със същите права и задължения. И аз като вас съм доволен клиент на магазина и ще продължа да бъда такъв.

Надявам се това да прекрати безмислените и изцяло офтопик размени на реплики с вас.

Желая ви лек и според ден Posted Image

Edited by plambi, На 30.05.10 г. в 08:49.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#71 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 29.05.10 г. в 12:18

От добри намерения ще съберете предупреждения. хайде да не го обръщаме на "кой започна". Безсмислен ви е спора, аз нямам против всеки да си поръчва откъдето си иска, ако е тръгнал да върти търговия - то рано или късно ще се убеди, че тая работа с вноса на 10-тина неща, колкото да избие своите, не е изгодна ни за него, ни за онзи отсреща, така че - всеки да си чупи главата. В конкретния случай пък хич не ми се бърка, просто спрете :)

#72 snejan63

snejan63

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 23.06.10 г. в 19:31

Ето че дойде време да поговорим с кого се събираме и работим..Убеден съм и вероятно греша за много неща...Аз обаче заложих на момчетата от този форум...Част от обурудването поръчано от мен "Изпуши"...Със страх се обадих на екипа на сайта..Оплаках се..Абсолтно всичко ми замениха...Ееееееее,как да кажеш лоша дума за сайта?
Заявявам,ще продължа да работя само с такива доказали се в нета професионалисти...


Сасзона-ще поемеш ли такива гаранции за това,което предлагаш?

#73 Popov

Popov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 2.07.10 г. в 13:20

За магазина мога да кажа следното: PV-BG са най-коректните търговци, с които съм имал вземане-даване където и да било. Не те будалкат, не те подвеждат, не скриват недостатъците на някои стоки, при които има такива, препоръчват само доказаното. Самите те използват продуктите си, което е предпоставка да ви дадат компетентен съвет. Поръчките, които правя чрез интернет - идеалният вариант за мен. Доставките винаги са изрядни и пристигат навреме. За първи път имам усещането, че някой, който ми продава стока, мисли и разсъждава, как да изпитам максимално удоволствие от употребата й. Не е без значение и съществуването на форума, в който всеки може да даде мненито си за тези недостатъчно познати у нас продукти. От всички пари, които съм похарчил тук, няма един лев, за който да съжалявам. Отново ще припомня, че не познавам никой от собствениците на магазина и пиша горните редове в изблик на умиление от отношението, което получих. Пожелавам успех на всички, които са избрали да "изпаряват", вместо да кадят. :clapping:

#74 bozhinov73

bozhinov73

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 24.08.10 г. в 07:24

Здравейте, имам въпрос към админите. Преди около месец купих от офиса
5 мл/18 мг никотинова течност за електронни цигари - Camel -1 бр.
5 мл/18 мг никотинова течност за електронни цигари - Kent -1 бр.
30 мл/11 мг течност за електронни цигари - 555 -1 бр.
Атомайзер за Joye 510 (матово черен) -1бр.
Понеже момчето което се занимаваше със тези неща беше в отпуск ми записаха данните за да ми коригират бонус точките но това до сега не се случи.

#75 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 26.08.10 г. в 11:19

Единствения вариант да не съм коригирал точки е да не съм намерил акаунта по име - което е възможно при изписване на латиница, странно изписване на български език или въобще - някаква причина търсачката да не открива името ви. Освен това силно препоръчвам поръчки, за които държите да вземете бонус точки, да правите сами преди идване в офиса, тъй като системата е предназначена за отчитане на онлайн поръчки, а не такива на място в офиса, където обикновено използваме служебен акаунт.

Мога да "поправя" стореното единствено, ако разполагате с номер на поръчката или поне дата, на която сте я направили, и имената ви по регистрация. Което предлагам да ми кажете по телефон, а не във форума :)

#76 bozhinov73

bozhinov73

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 26.08.10 г. в 17:21

Александър Божинов. Покупката е направена на 5.08.2010г.Bozhinov73 e потребителското ми име което момчето записа заедно с нещата които съм купил.

#77 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 27.08.10 г. в 13:17

Оправих го ;)

#78 bozhinov73

bozhinov73

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 27.08.10 г. в 19:37

Благодаря

#79 illy

illy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 25.11.10 г. в 10:20

Имам проблем с влизането в магазина. (не този на ул. Липа :D ) Постоянно ми дава грешка и влизам през "Забравена парола", обновявам профила, но.. следващия път пак същото. С Опера съм и мисля, че всичко правя както трябва. Някой друг с такъв проблем?

П.П.
:blush: Грешката, както се и очакваше, беше в задклавиатурното устройство.. :shot:

Edited by illy, На 3.12.10 г. в 19:14.


#80 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 3.12.10 г. в 17:11

Ще помоля през линка "Връзка с нас" (отдясно на страницата на магазина) да ни пратиш имената си (не потребителско име) и желаната парола.