Jump to content


Photo
- - - - -

Нищо не знам


  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#1 some1

some1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 19.09.12 г. в 23:16

Здравейте, запалих се по тези ел. цигари, но нямам никаква информация за тях. Разбирайте, че не разбирам нищо. Преди малко видях за пръв път как изглеждат на снимка.
Пуша по около 1 кутия и малко повече на ден Виктори единица от около 12-13 години.
Какъв модел, вид, марка, консумативи и т.н?
Възможно ли е да се закупят online и откъде?
Не съм от София, а тук не продават.
Има наистина много ел. магазини с всякви оферти.
Какво точно е усещането? Като да смениш марката или по-силно?
Колко около ще излиза на месец?
От здравословна гледна точка с какво са различни?
Пише, че са безвредни, но видях доста статии, в които пише обратното.
Горния въпрос, но за белите дробове. Нали пак става въпрос за нещо, което се обсорбира от тях?
Реално с ел. цигарите, човек чувства ли се така все едно ги е отказал (тези, които са ги отказвали за някакво време ще ме разберат)?
Не намерих отовори на тези въпроси, затова пиша нова тема. Благодаря предварително на отговорилите.

#2 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 19.09.12 г. в 23:23

Не си търсил из форума, щом питаш тези неща. За повечето е изписано много вече.
Понеже разходите са строго индивидуални мога да ти кажа само за усещанията :laugh:
Пушенето на електронна цигара няма нищо общо с пушенето на аналогова. Отнема време и се иска желание да свикнеш. Иначе здравословно, мога съвсем отговорно да заявя, че 4 месеца след като ги отказах аналоговите и съм на електронна се чувствам много по-добре. Даже свалих 7-8 кила на пук на клишетата, че се дебелее :Koshechka_08:
За всичко останало разгледай форума и ще намериш отговори на въпросите си.
Разгледай и магазина на този сайт, от там можеш да си поръчаш всичко необходимо.

#3 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 19.09.12 г. в 23:39

Аааа, не си намерил отговор на тези въпроси, защото не си попрочел из форума.

На всичките ти въпроси има отговори в този форум. Вярно е, че ще отделиш 2-3 часа за четене, но ще разбереш много неща.

Аз като се запалих влязох тук и четох, четох и след доста четене вече можех да задавам по-смислени въпроси.

Само ще ти кажа, че ако наистина си се запалил, няма да съжаляваш.

И другото най-важно нещо е, да не си купуваш цигарата от къде да е (за да не се разочароваш). Има няколко читави магазина с качествена стока и всичките си имат електронна версия и доставят с куриер. И тъй и тъй си в този форум - магазина към него е един от читавите (горе вляво има бутон МАГАЗИН). Така че, смело пазарувай от тук.

#4 detencetooo

detencetooo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 20.09.12 г. в 10:56

Здравейте, запалих се по тези ел. цигари, но нямам никаква информация за тях. Разбирайте, че не разбирам нищо. Преди малко видях за пръв път как изглеждат на снимка.
Пуша по около 1 кутия и малко повече на ден Виктори единица от около 12-13 години.
Какъв модел, вид, марка, консумативи и т.н?
Възможно ли е да се закупят online и откъде?
Не съм от София, а тук не продават.
Има наистина много ел. магазини с всякви оферти.
Какво точно е усещането? Като да смениш марката или по-силно?
Колко около ще излиза на месец?
От здравословна гледна точка с какво са различни?
Пише, че са безвредни, но видях доста статии, в които пише обратното.
Горния въпрос, но за белите дробове. Нали пак става въпрос за нещо, което се обсорбира от тях?
Реално с ел. цигарите, човек чувства ли се така все едно ги е отказал (тези, които са ги отказвали за някакво време ще ме разберат)?
Не намерих отовори на тези въпроси, затова пиша нова тема. Благодаря предварително на отговорилите.

И според мен не Ви се е ровело... Има всякакви теми и то доста подробни, с които ще сте половин специалист ако се поразровите :) Цъкнете на Форум, след това разгледайте Статии от потребители, Общи приказки и останалите. Ще научите много за кратко време :)

#5 some1

some1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 22.09.12 г. в 00:01

А тия спамери от екоцигар, някой има ли впечатление от тях?
Евтини са им продуктите, но не пише марки.

#6 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 22.09.12 г. в 07:32

А тия спамери от екоцигар, някой има ли впечатление от тях?
Евтини са им продуктите, но не пише марки.

Всъщност освен, че са супер скъпи, са и боклуци.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#7 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 22.09.12 г. в 17:19

А тия спамери от екоцигар, някой има ли впечатление от тях?
Евтини са им продуктите, но не пише марки.


Е как да не пише марки - e-health cigarette са :Koshechka_08: ориджиналдЪ .. разтърси се във форума за мнения да видиш кво става ;)
странно е защо комплекта струва цели 60 кинта, при положение че в магазин всичко по левче може да си го вземеш за 8-10лв макс ;)

#8 detencetooo

detencetooo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 23.09.12 г. в 04:27


А тия спамери от екоцигар, някой има ли впечатление от тях?
Евтини са им продуктите, но не пише марки.


Е как да не пише марки - e-health cigarette са :Koshechka_08: ориджиналдЪ .. разтърси се във форума за мнения да видиш кво става ;)
странно е защо комплекта струва цели 60 кинта, при положение че в магазин всичко по левче може да си го вземеш за 8-10лв макс ;)


Даже 8, 9 лв...... :sSig_censored:

#9 some1

some1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 27.09.12 г. в 22:00

http://apteka.framar...-комплект-ego-l

http://apteka.framar...ект-smoketronic

http://apteka.framar...-комплект-ego-t
Тия добри ли са?
От тук кои може да ми препоръчате за 80-90 лева?
Видях моделите, но не знам на кое да се спрас
Видях и някои мнения. Не ми трябва голяма и с резервни части (работя дистанционно и не знам колко ще я ползвам, дали ще свикна и т.н.), но да си е стартов пакет.

Edited by some1, На 27.09.12 г. в 22:06.


#10 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 27.09.12 г. в 22:09

Защо държиш да е от някакъв измислен магазин, като можеш да си купиш от официален вносител (горе вляво има бутон МАГАЗИН)?

#11 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 27.09.12 г. в 22:23

http://apteka.framar...ект-smoketronic
Тази определено ме заинтригува, утре ще си поръчам :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#12 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 27.09.12 г. в 22:47

...
Тази определено ме заинтригува, утре ще си поръчам :smiley_emoticons_joint:


:)

Стига, човека ще вземе да се върже и да ръсне една стотарка.

По темата: Човек, цъкни горе на бутона Магазин и си избери нещо.

#13 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 27.09.12 г. в 23:33

...
Тия добри ли са?
От тук кои може да ми препоръчате за 80-90 лева?
Видях моделите, но не знам на кое да се спрас
Видях и някои мнения. Не ми трябва голяма и с резервни части (работя дистанционно и не знам колко ще я ползвам, дали ще свикна и т.н.), но да си е стартов пакет.


"Мнооооого" са добри!!! Ама не знам имаш ли рецепта...
Пробвай с рецептурна книжка (по линия на НЗОК) - може да ти излезе ОЩЕ по-скъпо ;)

Боже, колко мъка (сайтове) има на този свят...

http://apteka.framar.bg/30024893/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82-smoketronic
Тази определено ме заинтригува, утре ще си поръчам :smiley_emoticons_joint:


Topper, ще дадеш ли да дръпна 1-2 пъти? :D

Edited by puf-paf, На 28.09.12 г. в 08:06.


#14 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 28.09.12 г. в 05:56

puf-paf , ако ще дърпаш 1-2 пъти трябва поне 10-15 кинта да му депозираш на Topper, че тея модели в повечето случаи изкарват 10-15 дръпки :)

И в страни от майтапа - ще да потвърдя мнението на колегите. Some1, вземи си нещо истинско от някой истински магазин. Тази е-аптека ще те докара до валидол най-вероятно.

#15 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 28.09.12 г. в 06:17

puf-paf , ако ще дърпаш 1-2 пъти трябва поне 10-15 кинта да му депозираш на Topper, че тея модели в повечето случаи изкарват 10-15 дръпки :)

Мисля, че навсякъде в БГ цените се слагат "на око". Само виж за какви суми продават VMax-a - 200 кинта и нагоре. А при румънци, поляци и все паплач наоколо е с 25-40% надолу.

Edited by PhrozenCrew, На 28.09.12 г. в 06:21.


#16 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 28.09.12 г. в 06:57

Трябва да имат табелки "РАБОТИМ С КОЖА НА КЛИЕНТА!" :thumbdown:

#17 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.09.12 г. в 08:44

Мисля, че навсякъде в БГ цените се слагат "на око". Само виж за какви суми продават VMax-a - 200 кинта и нагоре. А при румънци, поляци и все паплач наоколо е с 25-40% надолу.

ВМакса в БГ е 190лв. Дай линк, къде е с 25-40% отдолу.

#18 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 28.09.12 г. в 08:46

ВМакса в БГ е 190лв. Дай линк, къде е с 25-40% отдолу.


Виж ги гадните румънци за колко си купуват VMax-чета!!!
Attached File  vmax.jpg   38.93KB   73 downloads
Което според бат Гошо е:
295 Romanian leu = 127.692863 Bulgarian levs
Няма и 128 лв. Е добре! От къде ги взимат тия румънци vmax-овете, не е ли пак от същото място от Китай. Как така за тях може да е по-евтино с 72 лв!? Аз наистина се чудя, не се правя на възмутен. Може би в Румъния няма мито или нямат ДДС и ей такива работи.

А тук има за 319 LEi. Малко по-скъпо с около 10 лв (138 лв), но пак не е 190-200 лв.

Edited by PhrozenCrew, На 28.09.12 г. в 08:50.


#19 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.09.12 г. в 09:16

Нормално е да са на тези цени, понеже са версия 1. Във версия 2 са оправени една камара бъгове по електрониката. Няма много луди, които биха купили старата версия на цена близка до тази на новата... :)
Нищо чудно да се изчистват и за предстоящо зарежда на ZMax.

А и ти пак гледаш цените преди доставката. А гаранцията?

Edited by Туранага, На 28.09.12 г. в 09:20.


#20 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 28.09.12 г. в 10:16

Нормално е да са на тези цени, понеже са версия 1. Във версия 2 са оправени една камара бъгове по електрониката. Няма много луди, които биха купили старата версия на цена близка до тази на новата... :)
Нищо чудно да се изчистват и за предстоящо зарежда на ZMax.

А и ти пак гледаш цените преди доставката. А гаранцията?

Сигурен съм, че е така, както казваш! В първия сайт дават гаранция 1 месец, като има и опция за безплатна замяна до 48 часа.
Искам да попитам нещо, тъй и тъй темата е тъкмо за такива като мен.
Vmax V1 по-читав мод ли е от Lavatube (предполагам, че питам за V2) и кое повече си заслужава, ако са на една цена. Четох в e-cigarette-forum.com, че Lavatube мода имал също една каруца проблеми, основно с DCC-та, копчета и т.н.