Jump to content


Photo
- - - - -

Съвет за новак в областта


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 becinko

becinko

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.08.12 г. в 12:03

Току що си взех. На батерията пише eGo-C, 650mAh, взех малка, заради размера, с USB e и се зарежда отпреде, казаха ми че е с картомайзер, това дето държи течността се пълни отгоре с течност, и ми обясниха, че трябва да мия нагревателчето на 10-тина дни, може би на месец да го сменявам и има някъкви конци вътре... кажете вие какво точно съм взел картомайзер или атомайзер.

#42 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 25.08.12 г. в 12:07

Картомакзер са ти дали. http://img.diytrade....garette_Kit.jpg това най вероятно. И честито за батерийката :drinks:

Edited by mugiwara, На 25.08.12 г. в 12:08.

ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#43 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.08.12 г. в 14:30

Току що си взех. На батерията пише eGo-C, 650mAh, взех малка, заради размера, с USB e и се зарежда отпреде, казаха ми че е с картомайзер, това дето държи течността се пълни отгоре с течност, и ми обясниха, че трябва да мия нагревателчето на 10-тина дни, може би на месец да го сменявам и има някъкви конци вътре... кажете вие какво точно съм взел картомайзер или атомайзер.

Това с миенето на 10 дни ме навява на мисълта, че си го взел от пуШЕСТком-а, само те могат да родят такива съвети...

Edited by Туранага, На 25.08.12 г. в 14:30.


#44 becinko

becinko

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.08.12 г. в 14:52

Не взех го от един магазин, за ГСМ-и откъдето от доста отдавна се зареждам с материали за хобито си(Смартфони), та затова не вярвах човека там да ме излъже. Даде ми батерийка, картомайзер, 1 шишенце 10ml никотинова течност и кабел за зареждане за 55лв. Тъй като го знам отдавна за гаранция се разбрахме, че каквото и да се случи мога да отида и ако вината е в цигарата да ми я подмени.

За миенето незнам, засега съм доволен, малко слабичко ми идва, но другия път ако не съм свикнал ще си взема по тежка течност тази каза, че е 18mg. Иначе засега като е нова доста добра пара и усещане прави, но ще видим по-натам.

#45 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 25.08.12 г. в 18:38

Честита придобивка. Дано да ти служи добре. И да изпаряваш с кеф (както повечето тук).

Вземи си още един-два картомайзера и няколко течности да пробваш различни вкусове и да можеш да си ги сменяш.