Jump to content


Photo
- - - - -

По колко течност изпарявате дневно?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

Poll: По колко мл. течност изпарявате дневно? (48 member(s) have cast votes)

По колко мл. течност изпарявате дневно?

  1. 0,5 - 1 мл. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 1 - 1,5 мл. (1 votes [2.04%])

    Percentage of vote: 2.04%

  3. 1,5 - 2 мл. (5 votes [10.20%])

    Percentage of vote: 10.20%

  4. 2 - 2,5 мл. (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  5. 2,5 - 3 мл. (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  6. 3 - 3,5 мл. (9 votes [18.37%])

    Percentage of vote: 18.37%

  7. 3,5 - 4 мл. (5 votes [10.20%])

    Percentage of vote: 10.20%

  8. над 4 мл. (23 votes [46.94%])

    Percentage of vote: 46.94%

Vote Guests cannot vote

#41 haiku

haiku

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 27.12.13 г. в 03:29

Взех си метално Виви и леле майко харчи като 5 литров бензинов двигател. Не мога да смогна да го пълня. Преди с обикновен пластмасов картомайзер(не му знам името) карах месец с 50 мл а пушех като ненормален. Сега с 50 мл 10-15 дни ако изкарам съм шампион. Главата ми е с два изпарителя и 4 дълги масура и явно от това е. Попива като бездънна яма. Мисля да си взема единична глава, че ще се наркоманизирам. А и още нещо.. понеже дръпката ми е пластмасова и прозрачна, като пуша постоянно става на капки и понякога ми се пълни в устата. Предполагам че това е кондензирана пара, но си е все така мазна - явно и така се губи материал. А понякога особено когато батерията ми е заредена на макс(его-Ц ъпгрейд) парата е топла та чак пари.. незнам защо така се получава но е доста неприятно. Та както и да е, очаквах доста повече от това виви. Верно не тече от всякъде като повечето, но си изпушвам 2-3-4 лв на ден, което си е харчлък почти като конвенционалните пушачи. Днес останах на сухо понеже ми свърши флейвърарта, та прибягах до близкия магазин и си взех 10мл деканг на пожар колкото да изкарам ден-два докато ми дойде поръчката... е НЯМА такава гадост тва нещо. Вкус и дразнене в гърлото все едно пуша на баба ми чая. Иначе продавачката ме баламосва - прекрасен тютюнов аромат с лек шоколадов следвкус... да бе ... ако пуша рециклирана пластмаса едва ли ще е по-различно... Добре че си сипах малко джони и отворих един шоколад, че да стане малко по-поносимо пушенето...


Edited by haiku, На 27.12.13 г. в 03:36.


#42 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 27.12.13 г. в 17:28

5мл. на де ден с кайфуня


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#43 zizu_888

zizu_888

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 27.12.13 г. в 18:11

При мин около 10 мл на ден с ракета Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk

#44 dimitrov

dimitrov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 27.12.13 г. в 19:46

Два милилитра дневно (инавера 18-ка), без значение дали ще е вивинова или т3. Ако изпаря повече от 2 мл., на сутринта ми е гадно.

А деканг верно влиза кофти, особено след продължително "пафкане" на инавера.



#45 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 27.12.13 г. в 22:03

Два милилитра дневно (инавера 18-ка), без значение дали ще е вивинова или т3. Ако изпаря повече от 2 мл., на сутринта ми е гадно.

А деканг верно влиза кофти, особено след продължително "пафкане" на инавера.

 

За виви и т3 е нормално, и аз като пушех с виви 10 мл ми стигаха за 4 дена, ако си вземеш пушилка като ракетата например, защото е най-евтина от кайфуноподобните ще видиш колко харчи а и разликата   е огромна


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#46 dimitrov

dimitrov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 28.12.13 г. в 17:55

Постепенно ъпгрейдвам :)

Всъщност повечето милилитри не ме притесняват, стига да не забравям шишето вкъщи като тръгна на път.

Ценово също не е страшно, с база инавера 18, 10 милилитра струват приблизително 2 лв.



#47 azz

azz

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 6.02.14 г. в 20:48

Аз предпочитам конфигурации дето дават стабилен удар, чист Фкус и не много (плъъъътна или дъъълга метър и половина) пара : )) С Бг Ген 3 с мешче 400, широко колкото оборот и половина, и стандартна пет навивкова намотка 0.20 кантал, мога да изкарам цял ден с пълнене, пълнене и половина. Инавера 18-ска. С микрокойл се вдига гъстотата на парата, което за мен не е приоритет. С бруталната ми дрипка "непроливайка" саморъчка, с микрокойл и два ката фитил 3мм, мога да омета за ден и 5 мл, много гъста тежка пара, от която не мога да дърпам повече от два три пъти в минута, обаче не виждам особен смисъл в това начинание, за мен изпаряването трябва да е нещо приятно, и за това ползвам тая дрипка за случайте в които от Полша отново са се объркали с етикетите и смесената течност се окаже три - четири пъти по-слаба на никотин от обявеното... А някога с дрипка от RCA жак, с малка бобинка и тънко фитилче, си имах много приличен удар, отличен вкус и не много пара, и бях повече от щастлив. Дълго опитвах да вкарам Гени в такъв режим, но не ми се отдаде... Аз гласувах за 1.5 - 2 милилитра на ден.


Edited by azz, На 6.02.14 г. в 20:48.

Тютюневия дим е гаден.

#48 Voden Duh

Voden Duh

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 3.06.14 г. в 13:12

Не върви много темата,но съм на мнение че определено зависи от картомайзера.Със C4-едва стигах 3 мл..сега с Protank 3 с
двойни намотки и мод VAMO...около 6-7мл..Просто се вдига разхода..ама удоволствието си заслужава

#49 maringov

maringov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 11.09.14 г. в 10:56

10-15 мл максимум