Jump to content


Photo
- - - - -

За аксесоарите - кой какви аксесоари ползва


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 zhivko8

zhivko8

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 2.07.10 г. в 13:08

Кажете кой какви аксесоари използва. Аз съм с 401 и имам passthrough и PCC, от което съм много доволен. Сега чакам атомайзер и пълнители за 901 и преходник за батерия на 401.
Вече имам и предпочитани вкусове течности - Ruyan4, Kent, Fluecured Tobacco.Kaпвам по някоя капка глицерин и съм доволен - нито ми разваля вкуса, нито пък изсушава повече устата отколкото, ако е чиста течността, както са писали някои тук, явно всичко е до съотношение и вкус, аз лично харесвам леко сладникаво.
Искам да ви питам дали сте срещали някъде аксесоари като например някакви поставки за една или повече цигари, а не да ги държиш непрекъснато в ръка или на масата, също така някаква поставки или стойка за кола със същата цел и въобще споделете кой какви аксесоари ползва в т.ч. и самоделни.

#2 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 3.07.10 г. в 12:40

Ето моя най-нов аксесоар - черен eGo несесер с двоен цип.

Posted Image

Текущо ползваната цигара нося на врата си, в специално калъфче от HG:

Posted Image

В несесера ми се събират 2х5мл. шишенца (в случая Ruyan#4 и Mild7), USB зарядното, 2 батерии, атомайзер, капачката и 4-5 пълнителя, както и топлийка за вадене на ватичката/гъбичката.

Калъфчето за врат е изключително удобно, изобщо не вадя цигарата от него, когато ми се "досмуче" - правя го през него :smiley_emoticons_joint:

Edited by plambi, На 3.07.10 г. в 12:40.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#3 dreadx

dreadx

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 3.07.10 г. в 12:49

Кефи ме калъфчето, въпреки че нищо не бих носил на врата си. Аз си мислех - няма ли някакво устройство за окачване на ръка, като с каишка за часовник.
Но сигурно няма да е в класическия смисъл електронна цигара, може би нещо по-плоско - атомайзер, ашладисан на батерия от GSM? :)

#4 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 6.07.10 г. в 09:58

Нали темата е уж за аксесоари? Това, което търсите си е чист мод, а не аксесоар.
Вероятно все някъде по света има нещо такова. :smiley_emoticons_joint:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#5 Dk_vr

Dk_vr

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 51 posts

Posted На 6.07.10 г. в 15:30

Ето я и моята последна придобивка:
http://www.vogue-tec...ure/1-15-33.jpg
Кутията е за 2 x KR808 батерии и 3 пълнителя.
Може да зареди напълно две батерии и се зарежда от USB за около 3 часа.

#6 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.07.10 г. в 12:55

Как имате нерви, аз ходя с 3 801 батерии, оставям по една в офиса и вкъщи да се зарежда и досега не съм оставал съвсем без батерия. За резерви - 1-2 картомайзера, навряни някъде, така винаги имам за спешни случаи нещо за пушене, но в момента, в който оставих раницата, се оказа, че няма смисъл да мъкна и несесера с всичките там джаджи...

#7 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 25.08.10 г. в 12:32

Скоро можем да очакваме:

Posted Image

и

Posted Image

Дано си струва :sSig_goodjob2:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#8 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 15.09.10 г. в 17:38

Май не, цената нещо не ми харесва никак. На фона на големите батерии...

#9 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 15.09.10 г. в 18:56

Съгласен съм с теб, определено се отказах... Стига ми USB-батерията, с нея едва ли ще остана без ток, така и така по цял ден киснем пред тия пусти компютри...

Виж, шишенцето е интересно ;)

Edited by plambi, На 15.09.10 г. в 18:57.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#10 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.10.10 г. в 21:06

USB батерията е уникална! Вече имаме черни/стоманени, аз се оборудвах с такива, много е удобно. Още не знам като време на зареждане как са, но могат да се зареждат и със стандартното зарядно.

#11 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 22.10.10 г. в 18:25

Ако искаш вярвай, но най-доволен останах, че зарядното от "дийликстриймските" недоразумения - с двата светодиода:

Posted Image
перфектно си зарежда със стандартния USB кабел... някъде около 3.5-4 часа през USB (по-бързо е през "фабричния" порт с резбата), ама като са заети двете ми други USB-адаптерчета - няма какво да се прави... така бавничко, полека, с 200 mAh заряден ток - културно и сигурно ;)

Edited by plambi, На 22.10.10 г. в 18:26.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »