Jump to content


Photo
- - - - -

Обсъждане на новите атомайзери Joye eGo-T, 510, 306


  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#121 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 30.03.12 г. в 11:43

Нямам ядове и аз - понякога капачките са по-широки лекува се със запалката - дърпате капачката в стеснената част на атомайзера, нагрявате, една капка вода да се свие пластмасата от студеното и после вече е както си трябва. И аз продължавам да съм си доволен от 306 - нося си една митична 10мл бутилчица течност (смачкана такава) и капя... под месец и половина или два не съм падал с такъв атомайзер, а с капането така съм свикнал, че рядко се случва да дръпна на сухо.

#122 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 16.04.12 г. в 09:33

Наистина си е ''оса'' 306 изпарителчето :smiley_emoticons_joint: Мисля,че малко-по добре предава вкуса от 510,но и по-ми съхне устата,не знам по каква причина.Малко повече тече,иначе за капачките няма някаква разлика между къса и дълга.Някой път се получава неприятен момент със засмукване на течност,ако е останала в канала на капачката,за това трябва да се духне леко след капване,доста лесно се махат нишките на фитила,което е плюс,не загрява както 510.Общо взето са на кантар нещата между 306LR и 510LR,и двата вида са добри :smiley_emoticons_joint:

Първото изпарителче си замина на четвъртия ден,жалко.До сега не ми беше изгарял нискоомен изпарител на по-малко от месец.

Edited by WebDevil, На 17.04.12 г. в 20:32.


#123 DONIKA

DONIKA

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 2.05.12 г. в 07:51

Аз пуша с C4+ ОТ ОКОЛО 2 МЕСЕЦА И САМ МНОГО ДОВОЛНА,ВАДИ МНОГО ДИМ,СТРАХОТЕН ВКУС,ИЗДАР А ОТ 20 ДО 30 ДНИ.ЗАЖИСИ КОЛКО ПУШИШ :sSig_goodjob2:

#124 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 2.05.12 г. в 11:16

Аз пуша с C4+ ОТ ОКОЛО 2 МЕСЕЦА И САМ МНОГО ДОВОЛНА,ВАДИ МНОГО ДИМ,СТРАХОТЕН ВКУС,ИЗДАР А ОТ 20 ДО 30 ДНИ.ЗАЖИСИ КОЛКО ПУШИШ :sSig_goodjob2:

И е закупен от.... ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#125 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 4.05.12 г. в 14:49

Аз пуша с C4+ ОТ ОКОЛО 2 МЕСЕЦА И САМ МНОГО ДОВОЛНА,ВАДИ МНОГО ДИМ,СТРАХОТЕН ВКУС,ИЗДАР А ОТ 20 ДО 30 ДНИ.ЗАЖИСИ КОЛКО ПУШИШ :sSig_goodjob2:


Мислех,че не е позволено на малолетни да пушат?Поне правописа ти е на 12 годишна :thumbdown:
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#126 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 6.06.12 г. в 07:03

Наистина си е ''оса'' 306 изпарителчето :smiley_emoticons_joint: Мисля,че малко-по добре предава вкуса от 510,но и по-ми съхне устата,не знам по каква причина.Малко повече тече,иначе за капачките няма някаква разлика между къса и дълга.Някой път се получава неприятен момент със засмукване на течност,ако е останала в канала на капачката,за това трябва да се духне леко след капване,доста лесно се махат нишките на фитила,което е плюс,не загрява както 510.Общо взето са на кантар нещата между 306LR и 510LR,и двата вида са добри :smiley_emoticons_joint:

Първото изпарителче си замина на четвъртия ден,жалко.До сега не ми беше изгарял нискоомен изпарител на по-малко от месец.

Странно, но като изключим, че съм съгласен с това, че е "оса", с всичко друго не съм - първо, 306 да ми е издържал под месец нямам, даже повечето ми карат по 2-3, някои 4. От клиенти знам същото - може да отнеме два-три опита, но накрая да речем 1 от 3 кара много, ама много дълго, ако си го пазиш. Последния ми е направо не помня откога, взех, че седнах на цигарата в понеделник :pardon:

За вкуса - предава вкус по-добре от всички други модели без 901, поне от моя опит. Устата ми съхне два пъти повече от танка, сега и от GS - най-вече от модели, които предобрят парата, без да могат да изпарят достатъчно течност. Всъщност от 306 нямам вече такъв ефект, не ми се налага да пия течности постоянно.

Течност не съм засмуквал никога - стандартните капачки са дълги и с доста широк отвор, капя не повече от 3 капки (ако съм капнал 3, понякога слагам дори една след това) и по-често се налага да бърша под декоративната капачка, но не и да лапна течност, освен ако в тъмното не съм оплескал мундщука (като в кино или вкъщи на някой филм).

#127 Xiox

Xiox

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted На 7.06.12 г. в 11:37

Моите два LR 306 са на повече от година... вярно е, че дърпането от тях е малко по-трудно защото са се позадръстили, но все пак си изкарват пара и удар в гърлото с които малко изпарители могат да се сравнят. До сега не ми се е случвало 306 изпарител да изгори и да спре да работи, просто с времето им намалява производителността и когато ми омръзне ги изхвърлям. Поддръжка някаква специална не правя, само когато сменям вкусовете ги накисвам в спирт за една нощ.

Единствения им недостатък поне за мен е, че няма такова разнообразие от driptip-ове за тях и трябва да карам с черния който не ми харесва на външен вид чак толкова. Но пък ако целта ми е да сведа видимостта в помещението до 1 метър това е най-доброто на което съм попадал досега от фабричните изпарители.

#128 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 26.06.12 г. в 22:26

Ами не знам,явно аз съм случил на такива бройки,вторият се усещаше по-слабо от първия още като нов.Минах си отново 510LR,мисля да пробвам за последно и 901LR и това е.