Jump to content


Photo
- - - - -

Промлем с чисто нов Vivi mini


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#21 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:10

Явно аз и моя приятел сме ги поръчали предпоследни:
http://www.pv-bg.com...indpost&p=10308
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#22 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:27

Колежке Цветик, мисля че имам две такива затиснати. Бях ги взел за тестване, но така или иначе Reduxa им остави нулев шанс,така че с едно напомняне утре, да проверя дали все още са налични, мога да ви препратя едното.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#23 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 23.10.12 г. в 20:56

В крайна сметка не издържах и си купих това и наистина е мноооого добро, вкусът и парата са убийствени. Обаче започна да тече, та затова пиша и в проблемите (ще ме прощавате, че не е мини, но пак е vivi nova).

Случвало ли ви се е преди? Сълзи доста в долния край, там където се съединяват пластмасата с металната резба. В петък го купих, не би следвало за толкова кратко да се развали резбата или да се случи нещо с уплътнението, нали? Дали има нещо, което може да не правя правилно? Освен това долавям от време на време леко изгорял вкус (с 2.4 ома глава)като течността падне под 1.4 мл.

last hope, ако имаш да поръчвам, обаче другата седмица на заплата, че е края на месеца сега :smiley_emoticons_joint:
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#24 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 23.10.12 г. в 21:47

Ще помоля само за едно напомнящо мейлче утре. Мисля че все още си стоят минитата.
Един бърз въпрос за това което имате. Като се махне главата и се погледне към централния пин- има ли дупка в центъра или е затапен? Просто ми е любопитно,че виждам няколко вече различни. На външен вид си приличат като братя , но не работят еднакво.
В смисъл като това в ляво ли изглежда или като това в дясно на снимката:
Attached File  DSCF7286 (800x599) (640x479).jpg   187.3KB   102 downloads
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#25 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 21:50

А ако се натегне ? Разглобяван ли е ? А за сухите дръпки е нормално,намотката е само на единият фитил.При серийно дърпане се получава описаното от вас.

Това от Дясно,като него е.


chelsea f.c.


#26 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 23.10.12 г. в 21:58

Tsvetik, надявам се, че правиш разлика между различните производители. В момента на пазара се предлагат десетки варианти от най-различни производители на Виви Нова, но оригинала си остава един...

#27 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:13

Gs V-core е този продукт ! Подобие на Vivi Nova,до колко е успешно аз не мога да кажа. Щом видях намотката,че е около единият фитил пренавих и трите глави и сега работи идеално !


chelsea f.c.


#28 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:29

Gs V-core е този продукт ! Подобие на Vivi Nova,до колко е успешно аз не мога да кажа. Щом видях намотката,че е около единият фитил пренавих и трите глави и сега работи идеално !



Проблема не е в намотката само на единия фитил а в некадърното навиване.

#29 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:37

last hope, не съм махала главата, само гуменото капаче и веднъж го развих отдолу при тотална смяна на течност. Не съм махала главите от страх да не го прецакам, че напоследък каквото пипна се чупи и исках да си осигуря поне 1 седмица безпроблемно вейпене преди да ме засърби да почна да бърничкам :D като го чистя до ден-два ще го разглобя и ще ти кажа :D утре ще ти пиша едно напомняне за минитата :D

PepiSuni, наистина те са два фитила и само по-дебелия е защипан под реотана, а горния си се движи свободно. Как ги пренавиваш?

Туранага, вярно си е... ама отново съм си "забравила очилата", никъде на него не пише виви нова... ще си го ползвам докато се сдобия с истинското мини, само защо тече, това не мога да си обясня. Ей сега точно, не беше текъл няколко часа, отворих го да го допълня и при отварянето, отдолу просълзи и си омазах пръстите...

pioneer 306c, значи казваш, че не става? Има ли начин сама да го оправя? Вкусен е, но това изгоряло ми прави впечатление и не е много гот като си дръпна яко и продължително да се задавя с изгоряло...

Edited by Tsvetik, На 23.10.12 г. в 22:42.

eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#30 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:43

PepiSuni, наистина те са два фитила и само по-дебелия е защипан под реотана, а горния си се движи свободно. Как ги натягаш?

Имах предвид,че при разглобяването може да не си го завила до край ! А за пренавиване ако говорим,ползвам Нихром и друг фитил /3мм дебелина .


chelsea f.c.


#31 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:52

PepiSuni, наистина те са два фитила и само по-дебелия е защипан под реотана, а горния си се движи свободно. Как ги натягаш?

Имах предвид,че при разглобяването може да не си го завила до край ! А за пренавиване ако говорим,ползвам Нихром и друг фитил /3мм дебелина .


Ще ме прощаваш за невежеството, но издърпваш тези, които са на главата и слагаш два нови 3 мм? А как го слагаш този, който е под намотката? и двата ли ги слагаш под намотката или единия си седи под намотката, а другия над нея?
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#32 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 23.10.12 г. в 22:56

Аз ползвам само един фитил с дебелина 3мм,разглобявам главата и правя нова намотка !

!

Като господина от видеото !


chelsea f.c.


#33 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 23.10.12 г. в 23:13

Аз ползвам само един фитил с дебелина 3мм,разглобявам главата и правя нова намотка !

!

Като господина от видеото !


Оу, това си е висш пилотаж :D може би след време ще се пробвам...
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#34 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 24.10.12 г. в 17:44

А като го направиш с кербовка ще усетиш истинския вкус и кеф на е-пушенето :smiley_emoticons_joint:

#35 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 24.10.12 г. в 17:48

А като го направиш с кербовка ще усетиш истинския вкус и кеф на е-пушенето :smiley_emoticons_joint:



Лелеее колко си прав :sSig_busted:

#36 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 24.10.12 г. в 17:54

А като го направиш с кербовка ще усетиш истинския вкус и кеф на е-пушенето

Аз като по прост да попитам какво е кербовка ?

#37 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 24.10.12 г. в 18:12

Ето това.

#38 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 24.10.12 г. в 18:50

Малко да понапредна и аз ще го пробвам не изглежда трудно

#39 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 24.10.12 г. в 18:56

Малко е часовникарска работа, за несръчни хора като мен, но щом аз успявам, значи не е толкова трудно ;)

#40 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 24.10.12 г. в 18:59

Игли от аптеката?