Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

АГА-Т + (v2)


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#21 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:32


Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба...


Не си прочел, което обаче не те спира да пишеш. И още, кой го интересува ти с какво изпаряваш и за колко пари си го купил. Наистина дразнещо, форумно поведение, но какво да се прави, винаги има и по един като теб, особено в български форум :thumbdown:.
Без да искам да виня форумната управа за неадекватното поведение на някого, за подобни паразитни писания в някои форуми се полага заслужена почивка от минимум седмица. Няма да е лошо да се позатегне контрола.
В крайна сметка, авторът предлага да инициира групова поръчка, ангажирал се е да намери доставчик, добра цена... вместо благодарност получава неадекватни подмятания от кандидат-форумен трол.

Направо се трогнах, честно да ти кажа. Ако искаш и да напусна?
Така може би няма да има проблем нещо, което струва 25лв с доставката да се доставя за 40лв?
Това ли искаш да ми кажеш? Нещо картел ли, що ли...Добра цена казваш, яко.
М/у другото, не съм само аз, ами кооп от 20 потребители. Но ти си се изказвай така, авторитетно.

:offtopic: Аз вярно съм трол, ама ти крал ли си?


Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба :) Успяваш ли да ги тестваш нещата или не стигаш до купуване дори?
Така и неинформиран ще си дърпам от Ага-Т за 25лв.


1во не съм пуснал 100 теми.
2ро темите. който съм пуснал са завършени само остана за Батериите SLB
3то всички неща съм ги закупил и тествал и прочие.

Не мога да разбера, защо някой хора си мислят че като изпаряват от 2 години примерно, са ПО ГОЛЕМИ ТАРИКАТИ от другите и всички останали във форума са ШМАТКИ?!

Благодаря.

Отначало помислих че повредата е в моя телевизор... после се оказа че и в други подобни форуми... е същото, и аз не мога да разбера имам чувството че само се чака да пусна тема, и някой да започне:) Мен лично не ме бърка.

1.Прав си, в грешка съм, посипвам си главата с пепел - само 23 теми са.
2.Темите които пускаш са 1-о хайде да купим, 2-о вече го продавам.
3.Тествал си, разликата е седмица (проверих)
Може и да не съм тарикат, но мога да си направя извода, че купуваш какво ли не, на всяка цена, от какви ли не източници, удряш греда (може би някой покрай теб също) и след това предаваш щафетата на следващия, който клъвне.
Е супер форумна етика.
Ще си мълча вече, няма да ви преча, обещавам :smoking-8570:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#22 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:49



Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба...


Не си прочел, което обаче не те спира да пишеш. И още, кой го интересува ти с какво изпаряваш и за колко пари си го купил. Наистина дразнещо, форумно поведение, но какво да се прави, винаги има и по един като теб, особено в български форум :thumbdown:.
Без да искам да виня форумната управа за неадекватното поведение на някого, за подобни паразитни писания в някои форуми се полага заслужена почивка от минимум седмица. Няма да е лошо да се позатегне контрола.
В крайна сметка, авторът предлага да инициира групова поръчка, ангажирал се е да намери доставчик, добра цена... вместо благодарност получава неадекватни подмятания от кандидат-форумен трол.

Направо се трогнах, честно да ти кажа. Ако искаш и да напусна?
Така може би няма да има проблем нещо, което струва 25лв с доставката да се доставя за 40лв?
Това ли искаш да ми кажеш? Нещо картел ли, що ли...Добра цена казваш, яко.
М/у другото, не съм само аз, ами кооп от 20 потребители. Но ти си се изказвай така, авторитетно.

:offtopic: Аз вярно съм трол, ама ти крал ли си?


Сигурно не съм прочел, мога ли да следя всичките 100-тина теми дето пусна за всичко ново, което цъфне в Алибаба :) Успяваш ли да ги тестваш нещата или не стигаш до купуване дори?
Така и неинформиран ще си дърпам от Ага-Т за 25лв.


1во не съм пуснал 100 теми.
2ро темите. който съм пуснал са завършени само остана за Батериите SLB
3то всички неща съм ги закупил и тествал и прочие.

Не мога да разбера, защо някой хора си мислят че като изпаряват от 2 години примерно, са ПО ГОЛЕМИ ТАРИКАТИ от другите и всички останали във форума са ШМАТКИ?!

Благодаря.

Отначало помислих че повредата е в моя телевизор... после се оказа че и в други подобни форуми... е същото, и аз не мога да разбера имам чувството че само се чака да пусна тема, и някой да започне:) Мен лично не ме бърка.

1.Прав си, в грешка съм, посипвам си главата с пепел - само 23 теми са.
2.Темите които пускаш са 1-о хайде да купим, 2-о вече го продавам.
3.Тествал си, разликата е седмица (проверих)
Може и да не съм тарикат, но мога да си направя извода, че купуваш какво ли не, на всяка цена, от какви ли не източници, удряш греда (може би някой покрай теб също) и след това предаваш щафетата на следващия, който клъвне.
Е супер форумна етика.
Ще си мълча вече, няма да ви преча, обещавам :smoking-8570:


Така като те слушам, още малко ще почнеш да ми правиш и бюджетни справки, колко пари съм похарчил?

Ми то си е моя работа от къде и какво купувам, ми разбира се че като не ми хареса или няма да го ползвам ще го пусна за продажба. Това пак не мога да разбера каква връзка има с това за което говорим.

Може да съм пуснал 23 теми може и повече НО за разлика от теб, не съм на всяко гърне мерудия и да се заяждам с Хората.

С колеги от форумът с който съм се виждал, чувал и прочие могат да кажат дали и как съм се държал за всичко което са ме попитали или искали.
Има колеги. който са купували от мен, с други сме разменяли, с трети сме си помагали нямал съм никога Негативно отношение нито заядливо без значение дали изпарява от днеска или ще започне от утре.

Сега в момента пак говориш глупости, защото не говорим за АГА-Т а за АГА-Т+ и аз пуша в момента АГА-Т даже я взех и безплатно... но това си е моя работа и не съм тръгнал да казвам че пуша АГА-Т от бартер и ми излезнала изгодно.

Много се съмнявам в Момента да пушиш с Новата АГА поради простата причина че влезна в продажба Януари 2013 така че те първа се продава... и в Китай и по другите магазини в САЩ и Англия и прочие.

Също вече няколко пъти ми прави впечатление за изказванията ти от АЛИБАБА и Китайците и мисля че е смешно дори да се коментира като 90% от хората тук а и не само тук... Изпаряват С КИТАЙСКИ МОДОВЕ, БАТЕРИИ ИЗПАРИТЕЛИ и прочие, включително и ти.

И няма как да кажеш... тия от Алибаба са еди си кви.. или нещо за Китайците при положение че ти самият ползваш АБСОЛЮТНО същите неща. Малко е ЛИЦЕМЕРНО.

Я ми намери един човек, който да съм го набутал с каквото и да е не само от Форумът а по принцип в живота?
И как може да си позволяваш да приказваш подобни неща без хабер да си имаш... излиза така че аз набутвам хората?!

Относно Етиката.. ти си последния човек, който може да ми дава пример по етика поради простата причина че по начина по който кумоникираш във форума по точно коментарите ти...са без коментар не знам кой е етичен и кой не е.
На мен ЕТИКАТА не ми позволява да се заяждам с хората без значение дали са прави или не са всеки си носи глава на раменете и може да си купува и прави каквото пожелае ако иска и Зехтин да изпарява това си е негово ПРАВО.


Поредната тема, която още преди да е започнала е ОКЪКАНА и то с коментари, който нямат отношение спрямо самата тема.
А по скоро размисли и храсти.. както казва нашия Вожд и добър професор ВУЧКОВ !!!
:smiley_emoticons_joint:

Edited by cuban, На 1.02.13 г. в 20:53.


#23 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 1.02.13 г. в 21:06

Много хубаво,тия последните мнения ще ги пропусна ! Имам една молба,когато дойде време за поръчка,ако може да ми припомните. Предполагам,че ще изчакаме да им минат празниците на хората и тогава ще поръчваме. Ще чакам,предварително Благодаря ! И още нещо,няма ли да се прави списък,за да се видят желаещите ?


chelsea f.c.


#24 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 1.02.13 г. в 21:11

Много хубаво,тия последните мнения ще ги пропусна ! Имам една молба,когато дойде време за поръчка,ако може да ми припомните. Предполагам,че ще изчакаме да им минат празниците на хората и тогава ще поръчваме. Ще чакам,предварително Благодаря ! И още нещо,няма ли да се прави списък,за да се видят желаещите ?


Ще направим списък.
Китайката ми изпрати оферта MOQ 20 броя което според мен е много защото едва ли ще има 20 желаещи мисля че 10 е по добрият вариант.

Говорим си на Skype каза че сега излизат знаете.. Китайската Нова година в празници.. и вика нито може поръчка да направиш нито ги имаме в наличност защото спират и да работят/ произвеждат каза веднага след празниците може да се направи ордер. и Аз и мъча по Skype за 10 броя даже тая вечер като влезне по късно пак ще я офертирам да ми изпрати готова оферта за 10 броя с включена доставка за да си направим сметката, кое как излиза за сега знам само че цената на изпарителя е $11 USD директно от тях.

#25 Gos66

Gos66

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 1.02.13 г. в 22:34

Темата се оспами и вече почва да става малко трудно читаема. За кооп би трябвако да се пусне нова.
Ако поръчката ще е от Китай след празниците - аз бих се включил с 2 броя.
Разглеждам AGA-T+ повече от месец, но още бяха малко отзивите за него, а тогава намерих оферти само за 20+ броя от Китай. Някъде четох добри отзиви за AGA-W, (който се продава само в Германия май) от който е заимствана горната капачка, и изцяло SS гладко тяло т.е. AGA-T+ е хибрид му старата AGA-T i AGA-W.
При поръчка от Китай, може би е добра идея да се провери дали може да се доокомплектова с резервни о-пръстени поне за горната капачка, както и резервен контейнер (пластмасов тъй като по непотвърдена информация качеството на стъкления(pyrex) не е много добро). Мисля че е добре при кооп от Китай да се обсъди и окомплектовката, така или иначе ще се бави доста поне да е добре оборудван.

Edited by Gos66, На 1.02.13 г. в 22:38.


#26 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 1.02.13 г. в 23:25

списък ага Т+
1-----
2......
3.....
4.....
5....
6....
7....
8.....

Edited by vladimirh, На 2.02.13 г. в 00:09.


#27 Gos66

Gos66

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 2.02.13 г. в 00:01

списък ага Т+
1Vladimirh-1бр
2......
3.....
4.....
5....
6....
7....
8.....


А какво точно ще броим:
1. Желаещите за кооп от Китай ,
2. желаещите да се сдобият с AGA-T+,
3. Желаещите за кооп от EU (това е малко безмислено - ако добавим и куриера Русе(Cuban)-София, мога да си го поръчам директно),
4. Друго нещо неясно от раздутата тема.

Вече предложих , ако има кооп - в отделна тема. В тази може да си осъждаме AGA-T+ (както и в темата на Topper за AGA-T vs AGA-T+) и вариантите за доставка и оборудване.
Ако не е ясно аз съм за кооп от производител/Youde Tech/Китай (20+ желаещи) и с допълнителна окомплектовка. Някъде тук из темите Cuban беше обяснявал обстойно, че е на Ти с митниците. :D

Edited by Gos66, На 2.02.13 г. в 12:07.


#28 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 2.02.13 г. в 00:56

Така, аз също пропускам абсолютно всички :db: забавни :db: коментари и ще чакам инфо за цената и евентуално може би ще се включа. 8)

#29 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 2.02.13 г. в 15:01

Предлагам да направим така:

Първо, да се пресметне крайната цена за всеки потребител с включена доставка, мито и ДДС. Важно е наистина да се знае крайната цена, за да няма отказали се после.

Второ, Cuban изяснява условията, т.е. иска ли предварително заплащане или някаква друга гаранция.

Трето, прави се списък. Има време докато празнуват. Ако се съберат необходимият брой желаещи, се прави поръчка.

#30 akozo1

akozo1

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 36 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:28

Според мен не е задължително да се смята ДДС и мито.Имам над 100 поръчки от Китай,някой надвишаващи доста цената на 10 или 20 Ага-т-та,нито за една не съм плащал каквито и да е такси,освен доставка.
SvoeMesto Semovar VV/Vw ES v3,Kayfun lite,Nemesis.Ryrex RSST,Smoktech Kanger Aerotank,Vision V-Fate,Sigelei Zmax v2,Smoktech Glass DCT .AGA-T2 , Kanger Tech Protank,Vamo 5s VV Passthrough,Vision STV Nova Dual Coil Heads Tank,Efest LUC,XTAR IMR18350,XTAR 18650 3.6V 2900mAh ,Sony 30a.

 

  •  
INNOKIN iTaste SVD

#31 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:36

Според мен не е задължително да се смята ДДС и мито.Имам над 100 поръчки от Китай,някой надвишаващи доста цената на 10 или 20 Ага-т-та,нито за една не съм плащал каквито и да е такси,освен доставка.

Малко на кантар са нещата,не виждам лошо да ги предвидим и тези разходи, все пак !
И аз до сега съм минавал метър,но никога не е късно и да ме изненадат с Мито и ДДС !




chelsea f.c.


#32 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:50

Няма незадължително, няма кантар - така е по закон. Задължително е, въпроса е, че не могат да правят 100% контрол. Но хванат ли те, особено за декларирана по-ниска стойност с цел данъчна измама...глобите са яки!
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#33 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 2.02.13 г. в 20:57

Posted Image Въпрос на Късмет !


chelsea f.c.


#34 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 2.02.13 г. в 22:26

И аз съм ЗА една бройка. Само да се изясни цената :drinks:

#35 Gos66

Gos66

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 5.02.13 г. в 08:41

Ето го и производителя на AGA-T+ http://yourcig.en.al..._T_upgrade.html , както и "стандартната" окомплектовка:
АГА-Т+ с резервоар от PC (Поликарбонат ?)
Пакетче с к-кт резервни о-пръстени , SS мрежичка и кантал.

Не знам какво ше има в офертата на Cuban, но предлагам ако може да се включи като допълнителна опция:
1. второ ЗИП пакетче с к-кт о-пръстени, както и резервни болтчете и гайки.
2. Две бройки от посочените като опция pyrex glass tank. Някои бройки от стъклените танкове (според снимки от нета) са с доста наръбени/нащърбени ръбове. Но според познат стъклар това е отстранимо, но за сметка на леко скъсяване на размера/височината на танка, или леко скосяване (фрезенк) на ръбовете около среза. Корекцията е възможна и в домашни условия с к-кт водни шкурки и твърда и равна подложка(н-р стъкло). Предполагам че при два резервни танка поне един ще се получи добре.
3. ... Засега нямам друга идея

EДИТ:
3. Дрип тип - имат две опции :3
дрип 1 http://yourcig.en.al...gsotherproduct1
дрип 2 http://yourcig.en.al...gsotherproduct1
Нещо ми се бъгна опцията "електронен адрес".



Горните опции може и като отделна позиция с цена, ако не се изисква MOQ.

Edited by Gos66, На 5.02.13 г. в 10:00.


#36 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 14.02.13 г. в 14:07

в крайна сметка какво стана с ага т+ ще има ли кооп или не,и разбира се на каква цена ще е

#37 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 17.02.13 г. в 01:22

Както съм написал MOQ е 20 броя аз не съм Магазин а съм човек като вас и аз искам 1 бройка за себе си.

Така че при положение че за сега 3-4 човека са изявили желание останалите 15 бройки, какво да правя с тях?


Аз съм сигурен че доста хора искат.. но не са писали по скоро ако пусна темата в Далавери от типа продавам налична АГА Т2 ще е съвсем друго... но аз не бих инвестирал 200 Долара за да се сдобия с 1 АГА в крайна сметка за лични нужди и после да чакам дали някой аджаба ще иска да купи другите.

#38 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 17.02.13 г. в 20:19

Бройте ме и мен ако стане работата за мен 2 броя :good:

#39 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 17.02.13 г. в 22:31

Аз лично чакам цената да кажеш и ще ти кажа моментално дали се включвам! :smiley_emoticons_joint:

#40 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 17.02.13 г. в 23:32

Както съм написал MOQ е 20 броя аз не съм Магазин а съм човек като вас и аз искам 1 бройка за себе си.

Така че при положение че за сега 3-4 човека са изявили желание останалите 15 бройки, какво да правя с тях?


Аз съм сигурен че доста хора искат.. но не са писали по скоро ако пусна темата в Далавери от типа продавам налична АГА Т2 ще е съвсем друго... но аз не бих инвестирал 200 Долара за да се сдобия с 1 АГА в крайна сметка за лични нужди и после да чакам дали някой аджаба ще иска да купи другите.

Стигнахме ли до момента на истината? После говорите за търговците, какви надценки слагали. А това е само един продукт, а я си представи още 500, като при някой цената достига три цифрено число... Инвестираш няколко стотин хиляди лева, като не си сигурен дали някога изобщо ще ги продадеш. Я пак помисли, ако беше на отсрешната страна, как щеше да процедираш? :)