Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Относно Inawera течности.


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#61 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 5.06.12 г. в 20:12

Истината е в отлежаването на сместа след като сте овкусили.
Аз си бъркам течностите с месец даже и с повече напред за да става както оригинала.
Това не важи само за Инаверските ами и за Италианските на Флейвър Арт
Преди време четох някаква статия на ФА за техните течности , че отлежават над 2 месеца преди да се пуснат на пазара.

С колегата Топър правихме проби с овкусителите на Инавера и Флейвър Арт и по точно с дропърите колко капки се равняват на 1мл .
Приблизително 1мл от Инаверски овкусител =30капки
а на италианския 1мл =35капки
На италианците в сайта им пише за повечето овкусители колко процента аромат е необходим за овкусяването на една база.

Edited by pioneer 306c, На 5.06.12 г. в 20:19.


#62 arammiss

arammiss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 6.06.12 г. в 10:31

На мен Камел на Инавера ми е един от любимите аромати, верно по - различно е от Деканг, но честно казано ми харесва повече.

#63 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 6.06.12 г. в 10:42

Днес определено има разлика - по-приятни са на вкус и аромат. Ще ги забъркам всичките и ще ги подредя в избата :p да отлежават :air_kiss:

Боже, колко неща научавам от вас :) до преди една седмица не исках и да чуя да си правя аз чорбичките, пък сега почнах с казана :) след някоя друга и намотки ще си правя :)

boby, с eGo-C съм, но тъй като пушех много леки цигари, на удар ми е доволно приятно (изключвам чисто VG - там удар 0) за момента хардуера не смятам да го сменям, тъй като ми е от 3 седмици, но напред във времето, както се казва - поживём увидим :)
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#64 Георги Костадинов

Георги Костадинов

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 3.07.12 г. в 15:14

Здравейте ! Днес пристигна новата ми течност Inawera US Red Mix (60мл )и съм меко казано ужасен от вкуса и... Пробвах да я "излекувам" с овкусител ( Flavour art - малина), но не особено успешно :( Някой може ли да ми подскаже как да я третирам, за да няма този вкус на гранясало ?
Благодаря ви предварително !

#65 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.07.12 г. в 16:49

Ментол или Ванилия–пишеше го някъде,но така и не го намерих !


chelsea f.c.


#66 Георги Костадинов

Георги Костадинов

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 3.07.12 г. в 16:52

Благодаря Ви много ! Извинявам се ако съм повторил, нечие друго запитване, но и аз търсих доста. Ще го изпробвам при първа възможност ! :)

#67 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 4.07.12 г. в 14:29

Почти никъде не попаднах на мнение за Hangsen, а казват че са едни от най-добрите, може би най-добрите на пазара, и че човекът-химик който ги произвежда е работил за Деканг , но се е отцепил и е създал Хангсен. Някакво мнение за този вид течност.Аз лично от седмица и половина използвам само Хангсен, даже и намерих от къде да си купя 30мл за 16лв,през нета, а от агазина директно за 19.Какво ще кажете?

#68 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 4.07.12 г. в 18:01

Съмнителна работа за тия пари. Това се приближава към E-Health течностите. И те бяха на тия цени в началото. Аз лично не бих рискувал с тях, но като имам предвид, че все още има хора, които пушат E-Health, явно за всеки влак си има пътници...

#69 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 5.07.12 г. в 11:43


Съмнителна работа за тия пари. Това се приближава към E-Health течностите. И те бяха на тия цени в началото. Аз лично не бих рискувал с тях, но като имам предвид, че все още има хора, които пушат E-Health, явно за всеки влак си има пътници...

Ето за такива течности става на въпрос http://www.health007...18mg-p-342.html
Та дали са читави, някой праобвал ли е?Казва ми се,че може би са на-добрите на пазара.Не пазарувам от саита от който е посочената снимка, просто пример и забелязвам че някъде ги има със залепени допълнително обозначения на мг никотин и какъв е вкуса както на снимката, а другаде са си направо фабрично написани, та дали това е разликата.Та същите тези течности ги купувам от Варна за 15лв 20мл, а ги намерих за 19лв. 30мл, като на пръв поглед са същите , като по-малката разфасовка,мога да дам и линк от където ги видях;

Значи какво идва, че на Хангсен са ментаци такали?Така ли мислиш Туранга?

#70 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 5.07.12 г. в 13:46

аз съм пробвал кафе,вирджиния и ябълка от тях ,поради факта,че в Плевен трудно се намира течност ....Но немога да направя база за сравнение ,понеже тепърва от 2 дена изпарявам парламент на деканг и RY4 инавера

#71 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 5.07.12 г. в 15:26

Като цяло на Hangsen цените в сайта са много добри http://www.smoktek.c...9.html?AffId=20 ,но никой нищо не споменава в този сайт за тях.Какво е E-Health течност?

http://aukro.bg/niko...2461813650.html
Това дали го е пробвал някой?

#72 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 27.07.12 г. в 12:39

Не знам колко ще е от полза това което ще напиша по-долу, но все пак да споделя мнение за експериментите които аз си правя с овкусителите на Inawera. Може пък да свърши работа на някого :)

Всички аромати са с база на Flavour Art традиционна рецепта. По принцип харесвам по-сладки аромати, но не прекалено сладникави.

5мл база с по 5капки, 24 часа след забъркването:

- TABACCO "CAPPUCCINO" - страхотен аромат на мляко с кафе с лек дъх на горена захар след като мине през изпарителя. Нищо общо с Капучино на Деканг което на мен ми смърди на онези напитки разтворимите, които продават за капучино, но всъшност нямат нищо общо с истинското капучино.

- HONEY - Правдоподобен аромат на мед. Доста сладни. Има потенциал, ще пиша пак като поотлежи поне седмица.

- COCONUT - оставя доста приятен дъх на кокосови стърготини.

- ALMOND - отчетлив приятен аромат на сурови бадеми. С хубав аромат на шоколад/ако намеря такъв който да ми "звучи" като истински шоколад/ ще стане ммммстрахотия :)

- CHERRIES IN LIQUEUR - много приятен аромат на опушени черешки в алкохол. Сладко и по-скоро дамски аромат или за обичащите по-сладките течности.

- MOCCA - това не мога да го определя на какво има аромат. Би трябвало да е нещо кафеено, но ми е невъзможно да кажа на какво ми прилича. В общи линии не ми хареса особено въпреки добрите отзиви за него в сайта на Inawera.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#73 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 27.07.12 г. в 20:59

По 5 капки на 5мл е много.
По скоро по 2-3 капки на 5мл и престояване поне 72ч

#74 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 27.07.12 г. в 21:02

По по-малко от 5 капки не ги усещам достатъчно ясно през его-С изпарителите - по-скоро са ми блудкави или трябва да включа фантазия за да усетя аромата.

Edited by mioki, На 27.07.12 г. в 21:02.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#75 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 27.07.12 г. в 21:19

По по-малко от 5 капки не ги усещам достатъчно ясно през его-С изпарителите - по-скоро са ми блудкави или трябва да включа фантазия за да усетя аромата.

Така е,през Атомайзер си трябва малко повечко Ароматче ! :smoking-8570:

Според моите Рецептори !!!


chelsea f.c.


#76 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.07.12 г. в 00:51

А защо тогава упорствате ми не си пушите картомайзери :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#77 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 28.07.12 г. в 07:48

Ми аз лично за момента не виждам някакво предимство.
Имам VISION EGO един и го ползвам, но разлика в предаването на аромата не виждам. Същевременно има неща които за мен са минуси в това устройство.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#78 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.07.12 г. в 11:42

А защо тогава упорствате ми не си пушите картомайзери :)

Въпрос на вкус ! :hi:


chelsea f.c.


#79 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.07.12 г. в 11:45

Ми аз лично за момента не виждам някакво предимство.
Имам VISION EGO един и го ползвам, но разлика в предаването на аромата не виждам. Същевременно има неща които за мен са минуси в това устройство.

Кое по-точно е минус в картомайзера в сравнение с атомайзер?

#80 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.07.12 г. в 11:54

Ми аз лично за момента не виждам някакво предимство.
Имам VISION EGO един и го ползвам, но разлика в предаването на аромата не виждам. Същевременно има неща които за мен са минуси в това устройство.

А защо не пробвате от другите 101 модела, пък може някой и да блесне :)
Аз доколкото виждам форума, пълен е с теми за проблеми с атомайзери, които и с "не толкова пара и слаб вкус" си са хубави ;)


А защо тогава упорствате ми не си пушите картомайзери :)

Въпрос на вкус ! :hi:

А аз предпочитам да има вкус ;) Макар че вчера колега (нов е-пушач) ми обясни, че слага 10 капки на 100мл база, понеже не искал да му е сладко и не толкова ароматно :D
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA