Jump to content


Photo
- - - - -

Китайска ел. цигара


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 16:44

Взех си умишлено менте електронна цигара от познатият на всички сайт Продавалник. Знаех че бързо ще се счупи.Е след 3 седмици карта протече жестоко.Нищо викам си е ся ще купя нов и готово.Е да ама не.Отивам в магазина харесвам си най-хубавия.Дълги фитили(6).Сменяема глава.Всичко ок.Напълвам го изчаквам да се напоят конците.И като натиснах копчето не, не и не.Пробвах с батерията на един приятел.Бачка.Прибирам се вкъщи бесен.Проверявам с мултицета колко ома ми е стария карт и като го измерих се изненадах 3,3 ома.В магазина този май беше 2,4.И сега с какво да го заменя???А ментето е супер модерно(не знам дали усещате иронията)има си LCD дисплей всичко, 3,9 волта.EGQ-F най-нов модел ахаххахах.
Ако кажете с какъв да го заменя ще съм благодарен ако не, здраве да е.


Съжалявам ако не е в правилния раздел темата.Ще съм благодарен ако поне някой ми отговори.

#2 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 26.03.13 г. в 16:58

това колко ома ти е карта, няма нищо общо с това, дали батерията ще работи с него.

виж да не е потънал централния пин на батерията и да не прави контакт

#3 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 17:20

това колко ома ти е карта, няма нищо общо с това, дали батерията ще работи с него.

виж да не е потънал централния пин на батерията и да не прави контакт

Не е защото със стария работи.И благодаря за информацията не знаех че няма нищо общо.От какво може да е??

#4 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 26.03.13 г. в 17:47


това колко ома ти е карта, няма нищо общо с това, дали батерията ще работи с него.

виж да не е потънал централния пин на батерията и да не прави контакт

Не е защото със стария работи.И благодаря за информацията не знаех че няма нищо общо.От какво може да е??


Точно централния пин на стария карт може да е влизал по дълбоко в батерията при затягане и да ти е набил пина на батерията навътре. Затова може би със стария работи, а с новия не ще.
Понякога е въпрос на по-малко от милиметър, ама ако не прави контакт няма как да тръгне.

Edited by nCuXaPa, На 26.03.13 г. в 17:49.


#5 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 26.03.13 г. в 17:52

виж този клип


изключваш батерията за да не даде късо:)
и с малка отверка,кламер игла (квото имаш под ръка)издърпваш пина леко нагоре

Edited by Burgazliq, На 26.03.13 г. в 18:01.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#6 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:09

Е сега вече и със стария не работи.А съвсем леко го дръпнах.



Сега и по силно опитах и пак не става.

Edited by lovehiphop, На 26.03.13 г. в 18:12.


#7 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:11

изключваш батерията с 5 кратно натискане (за да не даде на късо)
леко повдигаш централният пин нагоре леко около 1мм даже по малко
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#8 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:19

изключваш батерията с 5 кратно натискане (за да не даде на късо)
леко повдигаш централният пин нагоре леко около 1мм даже по малко


Пробвах. вече и стария не работи......
А пък има едно 10 % шанс да съм го преебал защото бърсах карта със салфетки по дупките .Но не е за 1-ви път

#9 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:25

да не би да си дал батерията на късо и да е изгоряла ако няма защита?
щом имаш мултицет замери батерията
ако всичко е наред трябва старият карт поне да работии
какъв е новият карт?

Edited by Burgazliq, На 26.03.13 г. в 18:26.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#10 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:30

Бачка си батерията.Лелее побесняваммм..



Новият беше се5 мисля не съм сигурен аз му го върнах на човека

Edited by lovehiphop, На 26.03.13 г. в 18:31.


#11 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 26.03.13 г. в 18:51

Няма се ядосваш,купи си 1 карт примерно 1.8ома
http://www.pv-bg.com...ml#.UVCAUzdqddg
http://www.pv-bg.com...ml#.UVCASTdqddg

2 рия повече издържа на падане и не тече според мен
и ще стане работата,поне докато не замине батерията
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#12 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.03.13 г. в 20:34

Дали ще пасне с батерията.А пък и не съм поръчвал от този сайт до сега. И друг проблем е, че ми трябва до петък.

#13 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 26.03.13 г. в 22:00

...А пък и не съм поръчвал от този сайт до сега...

Хайде сега! Умишлено си поръчал менте от менте сайт, пък сега почваш да се назландисваш на стока от коректен търговец!?!
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#14 ni4ata

ni4ata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 26.03.13 г. в 22:35

Взех си умишлено менте електронна цигара от познатият на всички сайт Продавалник. Знаех че бързо ще се счупи.Е след 3 седмици карта протече жестоко.Нищо викам си е ся ще купя нов и готово.Е да ама не.Отивам в магазина харесвам си най-хубавия.Дълги фитили(6).Сменяема глава.Всичко ок.Напълвам го изчаквам да се напоят конците.И като натиснах копчето не, не и не.Пробвах с батерията на един приятел.Бачка.Прибирам се вкъщи бесен.Проверявам с мултицета колко ома ми е стария карт и като го измерих се изненадах 3,3 ома.В магазина този май беше 2,4.И сега с какво да го заменя???А ментето е супер модерно(не знам дали усещате иронията)има си LCD дисплей всичко, 3,9 волта.EGQ-F най-нов модел ахаххахах.
Ако кажете с какъв да го заменя ще съм благодарен ако не, здраве да е.


Съжалявам ако не е в правилния раздел темата.Ще съм благодарен ако поне някой ми отговори.


Дефинирай магазин, дефинирай най-хубавия,дефинирай EGQ-F .

И така след като си изясниш тия неща поръчай си не най-хубавия (т.е. най-скъп, най-нов или не знам какво най най) а проверен EGO-C(T) със Redux или Kanger и след това премисли какво си направил.

#15 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 27.03.13 г. в 19:32


...А пък и не съм поръчвал от този сайт до сега...

Хайде сега! Умишлено си поръчал менте от менте сайт, пък сега почваш да се назландисваш на стока от коректен търговец!?!



Много сте любезен, ама това според мен си е заяждане,а дори не сте ме разбрал/а.Просто не знаех как се поръчва, с коя фирма се доставя и на каква цена. Българска му работа.

#16 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 27.03.13 г. в 19:43

Остави заяждането , дали го има или не , не решава проблема .
Интересно ми е нещо друго - как така разчитате на една батерия, изпарител , течност и когато спрат да работят ( а те ще спрат със сигурност някой ден ), или пък няма наличност в магазините , "вдигате пара" по форумите и очаквате някой да ви реши проблема , ама спешно и веднага ? :)Аз поне докато бях на обикновени цигари никога не съм бил с по-малко от две запалки и "забравени" цигари и в къщи и в колата и в офиса , сега също не оставам с по-малко от 2 батерии и изпарители " на една ръка разстояние"
Въпросът е риторичен и не касае само автора на темата

#17 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 27.03.13 г. в 19:52

Остави заяждането , дали го има или не , не решава проблема .
Интересно ми е нещо друго - как така разчитате на една батерия, изпарител , течност и когато спрат да работят ( а те ще спрат със сигурност някой ден ), или пък няма наличност в магазините , "вдигате пара" по форумите и очаквате някой да ви реши проблема , ама спешно и веднага ? :)Аз поне докато бях на обикновени цигари никога не съм бил с по-малко от две запалки и "забравени" цигари и в къщи и в колата и в офиса , сега също не оставам с по-малко от 2 батерии и изпарители " на една ръка разстояние"
Въпросът е риторичен и не касае само автора на темата

Прав/а сте но аз мога и без да изпарявам не ми е проблем и не съм бил толкова настоятелен веднага да ми се помогне.

ПС: Сега забелязвам в сайта на производителя че по принцип този модел е с атомайзер. Може това да е проблема и за това да не работи с всички картомайзери.

#18 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 27.03.13 г. в 20:18


Остави заяждането , дали го има или не , не решава проблема .
Интересно ми е нещо друго - как така разчитате на една батерия, изпарител , течност и когато спрат да работят ( а те ще спрат със сигурност някой ден ), или пък няма наличност в магазините , "вдигате пара" по форумите и очаквате някой да ви реши проблема , ама спешно и веднага ? :)Аз поне докато бях на обикновени цигари никога не съм бил с по-малко от две запалки и "забравени" цигари и в къщи и в колата и в офиса , сега също не оставам с по-малко от 2 батерии и изпарители " на една ръка разстояние"
Въпросът е риторичен и не касае само автора на темата

Прав/а сте но аз мога и без да изпарявам не ми е проблем и не съм бил толкова настоятелен веднага да ми се помогне.

ПС: Сега забелязвам в сайта на производителя че по принцип този модел е с атомайзер. Може това да е проблема и за това да не работи с всички картомайзери.


Е не хеахеахеахаехае толкова не се бях смял много от одавна ! Ама честно ! Попрочети малко моля те много,на 99,9999999% от въпросите си сам ще си отговориш.След това чак пиши небивалиците си тук,така поне няма да оставиш съмнение у хората,че може да не си толкова бос.........

#19 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 27.03.13 г. в 20:59

Много сте любезен, ама това според мен си е заяждане,а дори не сте ме разбрал/а.Просто не знаех как се поръчва, с коя фирма се доставя и на каква цена. Българска му работа.

Ми..., Не знам дали съм бил любезен, щото не съм се старал, но за заяждане въобще не може да става дума.
Този форум е към магазин, поне така се разбира от надписа/линка горе, ляво, под тайтъла и там всичко си пише (това е тънко заяждане :)).
Потребителска информация: Ако в България има пет читави магазина този е в Топ 3. Или на кратко: Не се притеснявай - вземи си от тук Twist 1000 mAh (2 бр.) или една пастру със същия капацитет + редукс или Т2 и си в джаза и скоро ще се хвалиш с мод :).
п.с. По въпроса за "Българска му работа", хайде да не се правим всички на Иван Хаджийски, щото не се получава и само ВРЕДИ има от това.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#20 lovehiphop

lovehiphop

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 27.03.13 г. в 21:24


Много сте любезен, ама това според мен си е заяждане,а дори не сте ме разбрал/а.Просто не знаех как се поръчва, с коя фирма се доставя и на каква цена. Българска му работа.

Ми..., Не знам дали съм бил любезен, щото не съм се старал, но за заяждане въобще не може да става дума.
Този форум е към магазин, поне така се разбира от надписа/линка горе, ляво, под тайтъла и там всичко си пише (това е тънко заяждане :)).
Потребителска информация: Ако в България има пет читави магазина този е в Топ 3. Или на кратко: Не се притеснявай - вземи си от тук Twist 1000 mAh (2 бр.) или една пастру със същия капацитет + редукс или Т2 и си в джаза и скоро ще се хвалиш с мод :).
п.с. По въпроса за "Българска му работа", хайде да не се правим всички на Иван Хаджийски, щото не се получава и само ВРЕДИ има от това.



Вас тук да не са ви наели да рекламирате само..Аз помощ търся а пък те какво...