Jump to content


Photo
- - - - -

Hangsen


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#41 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 27.11.12 г. в 13:43

Dekang - или от Dekang, или от някой наистина голям дистрибутор. Ако е купувано от хилядите продавачи из alibaba - честно казано, не бих имал доверие.

За FA менте сефте чувам, това вече е тъпо. Лошото е, че ползват китайските бутилчици и всеки може да си ги намери (то те са и най-хубавите за 10мл, но това е друга тема).

#42 Мироон

Мироон

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 29.11.12 г. в 18:30

Изпарявам от месец, и нямам богат опит. На Hangsen съм използвал аромат Дънхил, от който съм сравнително доволен. Днес минах покрай един магазин /Раковски 193, София/, видях че продават ел.цигаи и течности и попитах за нещо близко до аромата на Клан - все едно ги попитах на суахили, оказа се че и двете продавачки не пушат, и май нищо не разбират. В крайна сметка ми продадоха една смеска - 'Pipe", с лула на картинката, която се оказа че смърди на изгоряла гума и препарат за дезинфекция.....Побвах да го смеся с Табако С и Шаде, но гадният привкус не изчезна и шишето замина в боклука.

Edited by Мироон, На 29.11.12 г. в 18:31.


#43 paskov

paskov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 30.11.12 г. в 16:33


И в крайна сметка къде във Варна ги продават? Да отидем да си купим и да споделим после впечатления, поне да получиш някакъв отговор от първа ръка.


Виждам, че си от Варна, на улица "Д-р А. Железкова" не се сещам точния адрес. От 8ми Приморски завиваш наляво по железкова и на 20-30м. от лявата страна на улицата се пада магазина, като не се продават само на хангсен, а има и на деканг.Това е адреса http://www.smartshopvarna.com

Аз като цяло изпарявам от много малко време, около 2 седмици, и не мога да дам обективно мнение кои са "по-добри"


пълен ментак , като цяло с 10% подобри от е-health

#44 Elinos

Elinos

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 2.12.12 г. в 02:24

Аз също препоръчвам Хангсен,поръчах си 4 тубички по 30мл-боро и руан4 страхотни са,цената е почти като на Деканг,за сравнение Хангсен 30мл-15лв,Деканг 30мл-11лв.,при закупуване на поне 5 бройки.Изпарявам и от двете,и ще бъда искрен,Хангсен ми хареват повече,и двата вида са с по 24мг никотин-боро и руан4.


Мога ли да попитам от къде ги взимаш на такива цени?

#45 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 11.12.12 г. в 18:30



И в крайна сметка къде във Варна ги продават? Да отидем да си купим и да споделим после впечатления, поне да получиш някакъв отговор от първа ръка.


Виждам, че си от Варна, на улица "Д-р А. Железкова" не се сещам точния адрес. От 8ми Приморски завиваш наляво по железкова и на 20-30м. от лявата страна на улицата се пада магазина, като не се продават само на хангсен, а има и на деканг.Това е адреса http://www.smartshopvarna.com

Аз като цяло изпарявам от много малко време, около 2 седмици, и не мога да дам обективно мнение кои са "по-добри"


пълен ментак , като цяло с 10% подобри от е-health


Реплика на място просто !!! Голям разбирач се извади бре,че то има и хора които и e-health си изпаряват и не можеш ги убеди,че за нищо не стават.Ама пък хангсен сравнение с е-health......извинявай явно не си наясно.

#46 Audrey

Audrey

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 12.12.12 г. в 23:07

Купих си 3 течности Hangsen от един онлайн магазин... май не е добре да споменавам имена. Чуден аромат, хубаво шишенце, текст на български на етикетчето, срок на годност ииии като ги пуша ми почернява езика :tongue4: Мислех, че се заблуждавам, но минах на друга течност и всичко се оправи, току-що реших пак да пробвам "Hangsen"-а и наблюдавам как леееекичко пак ми почернява езика... :cursing:

Редактирам си поста - явно едното шишенце или аз не сме били наред - с другите 2 всичко е ОК. Пуста краста, реших да ги пробвам :)

Edited by Audrey, На 17.12.12 г. в 18:41.


#47 Elinos

Elinos

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 13.12.12 г. в 10:28

Купих си 3 течности Hangsen от един онлайн магазин... май не е добре да споменавам имена. Чуден аромат, хубаво шишенце, текст на български на етикетчето, срок на годност ииии като ги пуша ми почернява езика :tongue4: Мислех, че се заблуждавам, но минах на друга течност и всичко се оправи, току-що реших пак да пробвам "Hangsen"-а и наблюдавам как леееекичко пак ми почернява езика... :cursing:

Аман от ментаци!


Е сподели от къде си го купил да не се прецакат и други с ментета.
Аз си мислих да пробвам тия дни Hangsen защото един приятел ми ги похвали, ти сега малко ме разубеди.

#48 Audrey

Audrey

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 13.12.12 г. в 22:26


Купих си 3 течности Hangsen от един онлайн магазин... май не е добре да споменавам имена. Чуден аромат, хубаво шишенце, текст на български на етикетчето, срок на годност ииии като ги пуша ми почернява езика :tongue4: Мислех, че се заблуждавам, но минах на друга течност и всичко се оправи, току-що реших пак да пробвам "Hangsen"-а и наблюдавам как леееекичко пак ми почернява езика... :cursing:

Аман от ментаци!


Е сподели от къде си го купил да не се прецакат и други с ментета.
Аз си мислих да пробвам тия дни Hangsen защото един приятел ми ги похвали, ти сега малко ме разубеди.



Да не е антиреклама поста - всичко се оказа ОК, явно при мен е бил проблема.

Edited by Audrey, На 17.12.12 г. в 18:41.


#49 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 14.12.12 г. в 19:05

Взех преди няколко дни за проба 10 мл Deluxe (май това е техния Dunhill) на Hangsen. Не останах очарован, меко казано. Много остър вкус и аромат, при изпаряване, който поне мен, никак не ми допадна. Според мен са предозирали овкусителя. Парата е много рядка, което ми подзказва, че течността е (предимно) PG. Май не бих купил отново.

#50 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.12.12 г. в 20:25

Това все едно аз съм го писал,пробвах и с разреждане – НЕ става !

пп: За мен де,не става и туй то !


chelsea f.c.


#51 zimbilev

zimbilev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 5.01.13 г. в 00:43

Колеги пуша hangsen от 3 месеца и съм много доволен.Пробвал съм само сладките Пъпеш,Редбул,Ягода,Банан,Мед и ванилия....просто съм много доволен уникален вкус и мирис.Сравних ги с Dekang и Firma Droper Gabriela Geca - Полша. Хангсена е по добър от към сладките.
Препоръявам ги ;)

#52 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 8.01.13 г. в 19:57

днеска като си вземах виви-то от магазина минах и през магазин на electrosmoke да взема да пробвам Hangsen и останах крайно разочарован.. Взех Energy Cow (уж ред бул) и кво - има вкус на някво лекарство (на мирис го докарва) и някакъв кисел послевкус. Парата е малко(на висок волтаж долу горе става, тая в магазина ми каза че били VPG течностите ама като ги гледам май са си 100 процентово PG - удар голям, пара малко) но удъра поне ми хареса.. Течноста е като водичка (много рядка). Няма да пробвам повече.. ще взема да мина на готвене

П.П единственото което ми допадна са шишенцата :D малки и практични, детската защита на капачките е по-удобна от на деканг примерно

Edited by oborotniq, На 8.01.13 г. в 20:02.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#53 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 10.01.13 г. в 15:17

днеска като си вземах виви-то от магазина минах и през магазин на electrosmoke да взема да пробвам Hangsen и останах крайно разочарован.. Взех Energy Cow (уж ред бул) и кво - има вкус на някво лекарство (на мирис го докарва) и някакъв кисел послевкус. Парата е малко(на висок волтаж долу горе става, тая в магазина ми каза че били VPG течностите ама като ги гледам май са си 100 процентово PG - удар голям, пара малко) но удъра поне ми хареса.. Течноста е като водичка (много рядка). Няма да пробвам повече.. ще взема да мина на готвене

П.П единственото което ми допадна са шишенцата :D малки и практични, детската защита на капачките е по-удобна от на деканг примерно


На мен пък точно Energy Cow на Hangsen ми е супер приятно. Вече втори 10 мл привършвам, но започна да ми писва нещо. Междудругото точно VPG си е състава, но е 80/20 PG/VG и може би затова ти идва малко парата. Течноста наистина е доста водниста, но пък за зимата е добре, защото като изляза навън на студа доста се сгъстява (представям си ако беше чисто VG как ще трябва да я размразявам преди изпаряване :laugh: ). Това само затвърждава факта, че всеки си има различни вкусови усещания и предпочитания.

#54 eses

eses

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 11.01.13 г. в 10:01

T5 е аромата които много ми хареса на Hangsen.Нещо средно между ядки и цигари,мек и много приятен.Препоръчвам,2 месеца само него пуших и от както смених се видях в приключение.Не мога още да си намеря аромат, които да е цигарен и да не мерише на некви гадости.В офиса ми се зарибиха и други с т5,много приятен аромат.Дори на някой да не му допадне,съм сигурна ,че няма да отиде в боклука,просто защото не е дразнещ и подлежи на доизкусоряване според вкуса.

#55 odesis

odesis

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 31.01.13 г. в 16:53

Купих си от един магазин във Велинград шишенце Хангсен. Много съм доволна- делюкс тъбако 12мг
Като усещане наистина ми харесва- но се притеснявам дали не е по-вредно от Деканг например ...

И друго- къде в София може да се закупи?

#56 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 6.02.13 г. в 17:37

днеска реших да дам втори шанс на хангсена и си взех сладолед, тоя в магазина ми каза че сигурно ще е хубаво.. какво да ви кажа - такава ПОМИЯ няма на тоя свят - вкус на смесица между сапун, шампоан и лееекичко ванилия - боколук отвсякъде.. директно в коша отиде без да ми свиди парите защото нито ще го пуша тва нещо пак (наложи ми се да си изчистя карта изцяло за да махна отвратта) нито пък ще ги пробвам отново тия хангсен
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#57 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 6.02.13 г. в 17:41

...вкус на смесица между сапун, шампоан и лееекичко ванилия ...


Това да не е някаква течност за хигиена на устройствата? ;)

#58 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 6.02.13 г. в 18:24

не я знам каква е, но определено вкусовете на хангсен са доста натрюфени и препарфюмирани (пробвал съм и мохито на един приятел- допадна ми като цяло вкуса но ужасно препарфюмиран, дори и да ми харесва, не ми харесва ;d) Сега съм останал с течност за едно две пълнения, няква стара дано ми стигне до утре че сега не ми се връща чак в центъра (както яде вивито на дали ама.. )

Edited by oborotniq, На 6.02.13 г. в 18:24.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#59 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 6.02.13 г. в 20:02

С добавка на "Белина" и "Мухозол" - спомен от "социализъма"...
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#60 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 7.02.13 г. в 08:49

Междудругото точно VPG си е състава, но е 80/20 PG/VG и може би затова ти идва малко парата.

Е, няма как да има 20% глицерин и да е като водичка, по което и да е време на годината, особено пък сега. Още повече ефектът с повечето пара от глицерина се постига и с малко по-малко от 10% глицерин.