Jump to content


Photo
- - - - -

Електронните цигари и самолетите


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 17.01.13 г. в 19:46

Днес ми се наложи да летя- три последнователни полета, и отчетох първата несъвместимост между електронните ни цигари (най-вече DCT танковете) и самолетите.

Явно от промяната в налягането, и трите ми танка протекоха последователно, като единият изпусна към 4 мл гориво... :sSig_censored:

#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 17.01.13 г. в 20:01

Аз имам десетина полета с Вивинова и проблем до сега не съм имал.

#3 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 17.01.13 г. в 20:12

А моя въпрос е пафкате ли в самолетите, по време на полет?

Аз съм но все ми правят забележка в смисъл избягвам да пуша в Самолет или Автобус или нещо, защото хората се шашкат.
Примерно в самолет то хубаво няма пасивно пушене и даже, ще ароматизирам самолета на хубаво но все пак да димя като комин... все едно има авария със самолета се е запалил или нещо и като дръпна хората ме гледат на криво, че и са ми правили забележка...стюардесите и като се замисля има логика и съм си взел забележка.

Edited by cuban, На 17.01.13 г. в 20:18.


#4 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 17.01.13 г. в 20:23

и в трите полета изпарявах (след като питах). кеф е, но и изпитвам някакъв дискомфорт от другите

#5 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 17.01.13 г. в 20:45

и в трите полета изпарявах (след като питах). кеф е, но и изпитвам някакъв дискомфорт от другите


Точно все едно че правя нещо.. лошо :)

#6 tube

tube

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 110 posts

Posted На 17.01.13 г. в 21:12


и в трите полета изпарявах (след като питах). кеф е, но и изпитвам някакъв дискомфорт от другите


Точно все едно че правя нещо.. лошо :)

Тъпо е от морална гледна точка , се едно в метрото да пуфтиш 10 мин всеки може да изтрае .

#7 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 17.01.13 г. в 21:24



и в трите полета изпарявах (след като питах). кеф е, но и изпитвам някакъв дискомфорт от другите


Точно все едно че правя нещо.. лошо :)

Тъпо е от морална гледна точка , се едно в метрото да пуфтиш 10 мин всеки може да изтрае .


Аааа не 10 минути говорим за полет ако летиш 2 3 4 часа примерно.

Разбира се че то за 10 минути не си заслужава да я вадя :)

#8 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.01.13 г. в 22:01

Решението се нарича - тоалетната - не пречиш на никого и не се отразява на датчиците (ако чак толкова зарита човек). Аз лично се въздържам от употреба на електричката в самолет.
А това с "изпущането" при промяна на атмосферното налягане е абсолютно нормално.Рядко оставам "неомазан" след полет.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#9 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 20.10.13 г. в 23:30

Не съм имал проблем с това картомайзера ми да ''изпусне" по време на полет.Не съм изпарявал в самолет ,но не ми се струва и редно спрямо другите .Определено ги притеснявам :)

На един от полетите категорично забраниха използването на електронни цигари по време на инструктажа за безопасност,не помня коя беше компанията.



#10 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 21.10.13 г. в 00:04

Поставете се на мястото на пушач, каквито всички сме били ! Това че някой прави пара, ще ми даде страхотно желание да запаля една? Така че, ВЦто си е най добрия вариант, дори когато околните не казват нищо. Ако искаме хората да са толерантни с нас, трябва и ние да сме?



#11 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 22.10.13 г. в 06:54

A между другото, все повече авиокомпании забраняват използването на електронни цигари на борда. Това, разбира се не им пречи да продават някакви боклуци на много високи цени.