Jump to content


RockaRolla's Content

There have been 5 items by RockaRolla (Search limited from 29.03.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#6720 Готварска книга

Posted by RockaRolla on На 28.06.12 г. в 09:05 in Всичко за никотиновите течности

В този ред на мисли, някой ако е успял да комбинира тютюнева течност с череша която да се доближава до чери пуретките, да сподели коя тютюнева е ползвал и дали е смесвал с red/black cherry. Аз пробвах с Камел и Давидоф - не стават. :(

Аз правих подобни опити ,обаче с Maxx blend и RY4,seven leaves ,shade cuban ,camel ,като че ли най-ми допадна с RY4 ,но пак не е същото.



#6534 Избор на течност

Posted by RockaRolla on На 18.06.12 г. в 18:40 in Всичко за никотиновите течности

аз от доста време вече си смесвам camel и cuban на FA и ми е супер,но в интерес на истината доста обикалях из техните овкусители докато си намеря моите!Дано колегата да успее да намери своя аромат!



#5688 Продавам NAVS мод + БГ генезис

Posted by RockaRolla on На 21.04.12 г. в 10:04 in Далаверки

Напротив , много си ми допада! Аз не се разделям с творението ,просто имам два комплекта, както и още една торба с други модове и батерии.Нещо като пролетно почистване, а вместо да си седи в шкафа може да влезе в употреба на някой колега! Поздрави :smiley:



#5666 Продавам NAVS мод + БГ генезис

Posted by RockaRolla on На 19.04.12 г. в 16:17 in Далаверки

Продава се NAVS мод, черен с пасивна платка +БГ Ген 5мл окомплектован с резервни кантал и фитил! Намира се в Добрич пращам с куриер, цената за всичко е 60лв, който прояви интерес да пише лично!

Attached Thumbnails

  • SANY0008.JPG
  • SANY0009.JPG



#4094 Ovale ELIPS

Posted by RockaRolla on На 3.11.11 г. в 20:44 in Модификации и по-особени модели

На мен до колкото ми е известно Ovale е италианска фирма ,имал съм тяхно EGO ,но се спомина без време... ЛОЛ Между другото имаше готината опция да си изключваш батерията с пет клика на бутона.