Jump to content


Photo
- - - - -

Само при мен ли е така


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

Poll: Има ли такъв проблем и при вас ? (42 member(s) have cast votes)

Има ли такъв проблем и при вас ?

  1. Да (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Не (42 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

Vote Guests cannot vote

#1 електронен_пушач

електронен_пушач

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.10.12 г. в 11:32

Здравейте, от 10 дни пуша електронна цигара, ясно ми е всичко за тях , не съм пушил нормални цигари от тогава .Всичкото добре НО ! на вътрешната стена на мундщука - / там където е контакта с устата - само че по вътрешният ръб / за две седмици се появиха налепи приличащи на тютюневи нишки- не намерих подобно нещо във форумите затова се регнах и поствам тема , защото ако е нормално и за две седмици има такива налепи направо си е е*ало майката... цигарата ми е joyetech 1000mAh с изпарител Kanger T2 със сменяема глава - доволен съм като цяло само това ме притеснява дали се е появявало при някой - пуша течност 18 mg Hangsen. Моля за адекватни отговори на въпроса ми.
Поздрави - А.С

#2 detencetooo

detencetooo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 17.10.12 г. в 11:35

Здравейте, от 10 дни пуша електронна цигара, ясно ми е всичко за тях , не съм пушил нормални цигари от тогава .Всичкото добре НО ! на вътрешната стена на мундщука - / там където е контакта с устата - само че по вътрешният ръб / за две седмици се появиха налепи приличащи на тютюневи нишки- не намерих подобно нещо във форумите затова се регнах и поствам тема , защото ако е нормално и за две седмици има такива налепи направо си е е*ало майката... цигарата ми е joyetech 1000mAh с изпарител Kanger T2 със сменяема глава - доволен съм като цяло само това ме притеснява дали се е появявало при някой - пуша течност 18 mg Hangsen. Моля за адекватни отговори на въпроса ми.
Поздрави - А.С

Изцапал се е - нормално е. Почисти го или го измий на чешмата. Аз моите картове ги мия на 4, 5 дни максимум

#3 електронен_пушач

електронен_пушач

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.10.12 г. в 11:38

Ако това се появява от никотина или от пропиленгликола или от каквото и да било стигне ли дробовете не смятате ли , че там прави същото??

Edited by електронен_пушач, На 17.10.12 г. в 11:39.


#4 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 17.10.12 г. в 11:50

Ако това се появява от никотина или от пропиленгликола или от каквото и да било стигне ли дробовете не смятате ли , че там прави същото??

Ако не се лъжа това наслояване е водоразтворимо, в смисъл че не е проблем да се изхвърли от тялото, за разлика от катрана в цигарите. Мисля ,че не греша!

#5 Xiox

Xiox

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted На 17.10.12 г. в 11:52

Не съм използвал течностите на Hangsen или Kanger T2, може да има нещо специфично при един от компонентите, но лично аз никога не съм виждал каквито и да било налепи, още повече приличащи на нишки. Използвам обикновени Boge картомайзери с вата вътре или класически 510 изпарители, понякога Genesis, течността ми е Ecopure Krystal.

Edited by Xiox, На 17.10.12 г. в 11:56.


#6 CMihailov

CMihailov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 15 posts

Posted На 17.10.12 г. в 12:01

@електронен_пушач
А ти сигурен ли си че тези налепи или нишки, не са от заобикалящата те среда? Лично аз съм забелязвал разни такива нещица в горната част на карта ми, но смятам се дължи на това, че докато го зареждам с течност оставям мущука където ми падне (по седалките на колата, по таблото, бо бюрото в офиса и т.н.), и не мисля че всичко покрай мен е стерилно чисто така че май е нормално.
Поздрави

#7 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 12:04

Аз ползвам Kanger Т2 с течности на FA и Dkang. Виждал в мундщука някаква мръсотия, но ми се струва, че подобни неща се получават от храна. Просто се зацапва от устата.
Напоследък си мия картовете и мундщуците на 3-4 презареждания. По този начин се освежава реотана и му пада нагара частично, по-хигиенично е, повече се усеща новия аромат, ако сменяш аромати.

#8 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 17.10.12 г. в 12:24

Я ги снимай тези нишки. Не допускаш ли, че е някакво замърсяване, а не е от течностите?
Конденз да, нишки не, никога не са ми се появявали такива образувания на никой от картовете. :smoking-8570:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#9 електронен_пушач

електронен_пушач

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.10.12 г. в 12:56

Момчета занимавам се с продажба на тези електронни цигари и съм напълно убеден , че не е от замърсяване от устата ми или ,че си слагам изпарителя навсякъде .. това си е като наслоена течност като нагарче от вътрешната част на мундщука. Принципно изпарителя е доста добър течността също - мога да ги снимам но след 1-2 седмици , защото днес го по4истих напълно. пролича на нишки от тютюн направени от карамел най точно с горчив пропилен вкус (рофл)защото за да ги забележа ми загорча на устните и като погледнах в отвора около него имаше не малък слой от тея гадости :D:D:D

#10 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 17.10.12 г. в 13:00

Никога не ми се е случвало. Ползвам Т2 от над два месеца и не съм забелязвала нищо подобно на нишки - единствено понякога се образува конденз.

#11 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 17.10.12 г. в 14:35

И според мен е външно замърсяване - няма начин конденза да образува такива нишки или на каквото там ти приличат. Верно - не съм си оставял нито един карт повече от 2 дни без да го почистя от конденза, но ако е засъхнал конденз то няма да е във въд на влакна, а по-скоро ще прилича на непочиствана с години готварска печка.
Единственото логично обяснение според мен е, ако карта не е съвсем истински и фитила се разнищва лесно- от него се откъсват микроскопични нишки при изпаряването. Дори и това да е проблема, то той не би трябвало да се появява след първите 1-2 мл изпарена течност (тъй като би трябвало да се е образувал поне малко нагар, който пречи на това). Не претендирам за експертност на мнението - в някоя от темите тук бях чел за подобни явления при някои фитили.
Моят съвет е да си почистиш хубаво карта и да провериш дали изобщо явлението ще се повтори.

#12 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 17.10.12 г. в 15:44

Аз лично щуцера(без мръсно подсъзнание моля) си го мия всяка сутрин. Топла вода, изтръсквам, завивам и чадя...опс - изпарявам. Нямам никакви проблеми с налепи и афти. Мачкам само Инавера. А дали такава слуз става и по дробовете...силно ме съмнява...иначе ще бухаш като луд, за да отхрачиш.

#13 електронен_пушач

електронен_пушач

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.10.12 г. в 16:00

Ще видим но принципно ако са налепи значи дробовете стават на " нагоряла печка " :Д ще го следя ако пак стане така ще пратя снимки

#14 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 17.10.12 г. в 16:45

Другото, което ми хрумва е:
- ползваш ли калъф или кутия за е-цигарата? Има едни такива хубави, тапицирани от вътре...

#15 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 17.10.12 г. в 17:42

Здравейте, от 10 дни пуша електронна цигара, ясно ми е всичко за тях , не съм пушил нормални цигари от тогава .Всичкото добре НО ! на вътрешната стена на мундщука - / там където е контакта с устата - само че по вътрешният ръб / за две седмици се появиха налепи приличащи на тютюневи нишки- не намерих подобно нещо във форумите затова се регнах и поствам тема , защото ако е нормално и за две седмици има такива налепи направо си е е*ало майката... цигарата ми е joyetech 1000mAh с изпарител Kanger T2 със сменяема глава - доволен съм като цяло само това ме притеснява дали се е появявало при някой - пуша течност 18 mg Hangsen. Моля за адекватни отговори на въпроса ми.
Поздрави - А.С

Ако е налеп от течността следва по силиконовата капачка на главата да е омазано много повече. А може да е нова форма на живот - "десет дни", "две седмици" (?!?) би трябвало да са достатъчни.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#16 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 17.10.12 г. в 20:23

[/quote]
Ако е налеп от течността следва по силиконовата капачка на главата да е омазано много повече. А може да е нова форма на живот - "десет дни", "две седмици" (?!?) би трябвало да са достатъчни.
[/quote]

:offtopic: Да не би да е би да е безникотинова течността...нали ужким никотина е инсектицид?

#17 Chuck Norris

Chuck Norris

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 17.10.12 г. в 21:18

@електронен_пушач ти бодеш ли се ве човек? Никотиново листо не се ли е показало от дрипа? Скоро може и да поникне и да оберем реколта даже. :Koshechka_08:

Това е зацапване, което се дължи на мъртва кожа от устните! Нищо повече! Кви никотинови нишки, кви листа?

Да, кожа е от лапането :smiley_emoticons_joint: на дрипа. Като умре, изсъхва и става кафява и залепва по щуката. :smoking-8570:
Когато Чък Норис говори и фактите мълчат!

#18 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 17.10.12 г. в 21:42

Ако това се появява от никотина или от пропиленгликола или от каквото и да било стигне ли дробовете не смятате ли , че там прави същото??

Пич тва е лойта от джуките ти а не от течността.
Явно повечко мас пускаш
Не се засягай случва се често.

#19 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:22

.

Edited by falcon, На 18.10.12 г. в 13:27.


#20 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.10.12 г. в 07:19

"рАЗсъждения"
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA