Jump to content


Photo
- - - - -

Имам въпрос към всички вас:)


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Nikoletta

Nikoletta

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 28.09.12 г. в 11:45

Здравейте , радвам се че най-накрая открих този форум. Искам да ви задам въпрос, който доста ме интересува. От 17 дни съм на е-цигара. Радвам се, че издържах толкова много.За мен си е чест рекорд. Въпроса ми е дали при някой от вас, като страничен ефект от пушенето на е-цигара да е получил стомашно разстройство? Благодаря предварително за отговора.

#2 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 28.09.12 г. в 11:53

Здравейте , радвам се че най-накрая открих този форум. Искам да ви задам въпрос, който доста ме интересува. От 17 дни съм на е-цигара. Радвам се, че издържах толкова много.За мен си е чест рекорд. Въпроса ми е дали при някой от вас, като страничен ефект от пушенето на е-цигара да е получил стомашно разстройство? Благодаря предварително за отговора.

Един мой приятел му се прояви този ефект в началото от PG течността. Пробвай със Глицеринова или ПГ течност поотделно и тогава дали ще има промяна. При него беше алергия към ПГ.

#3 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 28.09.12 г. в 12:22

Не мисля че е алергия, по-скоро никотинов удар върху метаболизма. Ефекта "кремиковски самосвал" съпровожда доста често никотиновото предозиране. Намалете малко концентрацията или не се препомпвайте ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#4 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 28.09.12 г. в 13:14

Не мисля че е алергия, по-скоро никотинов удар върху метаболизма. Ефекта "кремиковски самосвал" съпровожда доста често никотиновото предозиране. Намалете малко концентрацията или не се препомпвайте ;).

100% си прав но ако се прекали с глицерина се получава същия ефект. Някои колеги пушат и само ВГ но явно вече организма им е привикнал. :smiley_emoticons_joint:

Edited by batko32, На 28.09.12 г. в 13:15.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#5 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 28.09.12 г. в 13:46

Когато баща ми отказа цигарите го боля корема цала седмица. Мисля, че при него се дължеше на промяната на метаболизма в следствие спирането на химикалите, които се съдържат в тютюневите цигари. Възможно е ефекта да се засилва от употребата на електронна цигара.

Edited by PhrozenCrew, На 28.09.12 г. в 14:11.


#6 Nikoletta

Nikoletta

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 28.09.12 г. в 14:34

Благодаря, че ми отговорихте , защото малко бях почнала да се притеснявам. Ще послушам съвета ви и още веднъж благодаря:))))))

#7 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 28.09.12 г. в 14:56


Не мисля че е алергия, по-скоро никотинов удар върху метаболизма. Ефекта "кремиковски самосвал" съпровожда доста често никотиновото предозиране. Намалете малко концентрацията или не се препомпвайте ;).

100% си прав но ако се прекали с глицерина се получава същия ефект. Някои колеги пушат и само ВГ но явно вече организма им е привикнал. :smiley_emoticons_joint:

Batko, аз съм с Глицерин 100% и никога не съм имал такъв проблем. С ПГ обаче направо ми се такова родата, образно казано. Все едно астма имам, гърлото и очите се подуват, ужас някакъв. Та си намерих сам алергията към ПГ, и то като е над 30% концентрацията.

#8 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 28.09.12 г. в 17:21

Георги Дяков
За теб знаем . Споменах , че някои колеги са изцяло на ВГ. И аз почти преминах на80-90% ВГ ама зимата ще трябва да подсказваш как да втечнявам чорбата.Забравяме за вода,спирт , лимонада и т.н. :) Водата е за миене а спирта е за пиене. :Koshechka_08:
Всъщност от собствен опит констатирах , че с чист Глицерин докато седя и си изпарявам и...... ставам по-бърз и от светлината по някое време но за радост този период отмина.Може и да е съвпадение .
Явно при всеки дейсва различно :unknw:

Edited by batko32, На 28.09.12 г. в 17:22.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com