Jump to content


Photo
- - - - -

Войната с/у Е-цигарите продължава :)


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 nickbul

nickbul

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 28.01.13 г. в 12:09

Днес попаднах на поредната експертна* статия против електронните цигари :)Цък. Знам че не е солиден сайт но все пак е показателно, колко са жалки медиите в България.
Предлагам тук да поствате такива безумия, защото най-малкото са забавни :)

#2 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 28.01.13 г. в 12:51

Ако ПГто дразнеше лигавицата на белия дроб, как мислите, дали нямаше да се спукваме от кашляне?
Аз лично не съм кашлям от има няма година и половина - 2(откакт съм на електр.)
При вас така ли е?

#3 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.01.13 г. в 20:04

Аз пуша от 3 години, ама от 3 дни как кашлям, как не съм кашлял от 30 години.... грип да му се не види :smiley_emoticons_joint:
Сипвам си соропа за кашлица в карта и се инхалирам, хем кеф, хем полезно. Шегувам се, разбира се :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#4 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 28.01.13 г. в 20:37

Тя тази дебилна статия дори 5 абзаца няма :sSig_censored:
Тъкмо тръгнах да я чета... и тя свърши :blink:
Поне прогнозата за времето да бяха написали, че да има нещо смислено за четене ;)

ПП. Topper, не ми се мисли какъв ще е аромата на инхалиран през pv-то сироп за кашлица :lol:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#5 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 28.01.13 г. в 20:42

Добре че уточни ,че е шега :smiley_emoticons_joint: иначе току виж някой е изпробвал експеримента хахаха :Koshechka_08:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#6 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 28.01.13 г. в 20:53

Ако ПГто дразнеше лигавицата на белия дроб, как мислите, дали нямаше да се спукваме от кашляне?
Аз лично не съм кашлям от има няма година и половина - 2(откакт съм на електр.)
При вас така ли е?

За втори път ме подминава вирусът, който дребоса носи вкъщи. Не знам дали има връзка, но до сега винаги той като се разкашля и сополиви, след него го отнасям и аз.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#7 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.01.13 г. в 21:47

Тя тази дебилна статия дори 5 абзаца няма :sSig_censored:
Тъкмо тръгнах да я чета... и тя свърши :blink:
Поне прогнозата за времето да бяха написали, че да има нещо смислено за четене ;)

ПП. Topper, не ми се мисли какъв ще е аромата на инхалиран през pv-то сироп за кашлица :lol:



Добре че уточни ,че е шега :smiley_emoticons_joint: иначе току виж някой е изпробвал експеримента хахаха :Koshechka_08:

Майтап, майтап, ама питайте жената, като опитах този Амбиксол - "А, жена, ма това има вкус на течност за цигари". Това вече не е майтап :)
Дали има PG/VG в него, да взема да вдигна ли един скандал, как ме тровят...
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#8 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 28.01.13 г. в 21:56

Майтап, майтап, ама питайте жената, като опитах този Амбиксол - "А, жена, ма това има вкус на течност за цигари". Това вече не е майтап :)
Дали има PG/VG в него, да взема да вдигна ли един скандал, как ме тровят...

Ти ще вземеш да ни зарибиш да си лекуваме кашлицата като го изпаряваме :D

Ето какво трябва да съдържа Амбиксол-а:
от framar.bg: Активното вещество е амброксолов хидрохлорид 15 мг в 5 мл сироп. Другите съставки са: сорбитол, метил парахидроксибензоат, пропил парахидроксибензоат, глицерол, пропиленгликол, захарин натрий, лимонена киселина монохидрат, малинова есенция, пречистена вода.

Основните съставки са налице :smiley_emoticons_joint:

Edited by Mitazi, На 28.01.13 г. в 21:58.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#9 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 28.01.13 г. в 22:00

Ууууу, убийци, знаех си, че ме тровят с този сироп!
На тези кой им разреши да слагат пропилен и глицерин, питам аз, д-р Ангелова!
А за мен пък, 3 години изпарение ми доказва, че съм си възвърнал вкусовите рецептори на 100%
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#10 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 28.01.13 г. в 22:05

Че сигурно ще има и удЪр от "лимонена киселина монохидрат" омекотена леко със "захарин натрий" :sSig_busted:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#11 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 28.01.13 г. в 23:10

... преди употреба - консултирайте се с д-р Ангелова :smiley_emoticons_joint:

#12 Petrolhead

Petrolhead

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 1.02.13 г. в 23:52

Много слаба статия! Изключително плоска, липства каквато и да е аргументация. Предизвиквала "раздразнение"...какво означава това, предизвиква сърбеж в носа? :thumbdown:
Имам чувството, че този текст е създаден докато автора му се е чудел как да си уплътни времето, докато си пие сутрешното кафе...
STB

#13 kilara37

kilara37

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 43 posts

Posted На 22.06.13 г. в 18:21

Колеги вижте какво видях ,това вярно ли е че вредят тка че да се скъсят белите дробове.


#14 Plamen2286

Plamen2286

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 24.06.13 г. в 07:26

Колеги вижте какво видях ,това вярно ли е че вредят тка че да се скъсят белите дробове.



Доста тревожно :smoking-8570: дано не е вярно

#15 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 24.06.13 г. в 11:22

Няма нищо общо с това, което си мислите. Човека е дългогодишен пушач, който си е направил снимка на белия дроб преди и известно време след като е минал на електронни цигари. Казва, че влиянието на електронните цигари е позитивно и се обявява против мерките, които се опитват да предприемат с цел ограничаването или забраняването на електронните цигари в щатите. Има и други клипчета, в които агитира хората да минат на електронни цигари, а също така и да изразят мнението си в подкрепа на електронните цигари, като изпратят писма с описани положителни ефекти от изпаряването.

Едит: а ви се струва, че има разлика в дължината, защото дясната снимка е по-малка от лявата. :)

Edited by Туранага, На 24.06.13 г. в 11:30.


#16 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.07.13 г. в 09:37


Колеги вижте какво видях ,това вярно ли е че вредят тка че да се скъсят белите дробове.



Доста тревожно :smoking-8570: дано не е вярно

И аз мисля, че е тревожно, че си вадите заключения по картинка :)

#17 batence

batence

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 15 posts

Posted На 6.08.13 г. в 17:14

Ако ПГто дразнеше лигавицата на белия дроб, как мислите, дали нямаше да се спукваме от кашляне?
Аз лично не съм кашлям от има няма година и половина - 2(откакт съм на електр.)
При вас така ли е?

Мен лично ПГ то ме дразни защото удара е по-силен и кашлям от него, доколкото от ВГ-то си го пуша без проблем ...



#18 Stancho

Stancho

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 8.08.13 г. в 01:01

Много хора са ми казвали че ел цигарите били по вредни от аналоговите. Като ме видят някои хора и почват абе това не е ли вредно ... защо го пушиш ... някакви такива въпроси. Кой им втълпява тези неща незнам , заради някой хора които говорят глупости повечето ги е страх да минат на електронни. Аз знам как съм се чувствал когато бях пушач (кашляне , свиване на дробовете , болки и хрипове при вдишване на максимално, ниско кръвно , неприятен дъх и още някои други неприятни симптоми.) , а сега се чувствам много добре и от тези симптоми които изброих нямам и следа от тях. Много лесно е да кажеш на хората че това е вредно , а отиди се мъчи после да им кажеш че не е така.

Аз когато видях някои от моите познати да пушат ел цигари (преди да започна и аз) веднага ми стана смешно и викам как може да ги пушите тези неща, ето ви от моите цигари запалете, а те отказаха и ми казаха че никога няма да запалят отново такива. Викам им вие сте луди как може да ги пушите не можах да повярвам. След 2 седмици понеже съм много любопитен веднага си купих и аз ел цигара и след седмица се оказах аз лудия че над 15 години пуших тютюневи цигари с които си скапах здравето :) Твърдо не на аналоговите


Edited by Stancho, На 8.08.13 г. в 01:18.


#19 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 13.10.13 г. в 15:08

В деня на отказа на Европарламента да вкарат е-цигарите в аптеките, не бяхме много, но явно сме ги изплашили !

Познайте къде е балканския субект изиграл ролята на плашило с брада?

https://www.facebook...610754758971212



#20 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 14.11.13 г. в 11:29

Electronic cigarettes 'could save millions of lives'
Biohazard