Jump to content


Photo
- - - - -

Течности FlavorArt в Бургас?


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 16.11.12 г. в 10:19

Моля ако има колеги от Бургас да споделят каде мога да намеря течности на FlavorArt в бургас, аз лично не можах да открия а обикалях доста.

#2 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 11:06

Моля ако има колеги от Бургас да споделят каде мога да намеря течности на FlavorArt в бургас, аз лично не можах да открия а обикалях доста.

и аз не мога да открия,има само аромати на FlavorArt и бази inawera
на всякъде продават само течности dekang..а уж сме голям град:(и отвориха доста магазини

Edited by Burgazliq, На 16.11.12 г. в 11:07.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#3 plamen_gr

plamen_gr

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 16.11.12 г. в 11:54


Моля ако има колеги от Бургас да споделят каде мога да намеря течности на FlavorArt в бургас, аз лично не можах да открия а обикалях доста.

и аз не мога да открия,има само аромати на FlavorArt и бази inawera
на всякъде продават само течности dekang..а уж сме голям град:(и отвориха доста магазини


А къде има аромати на FlavorArt и бази inawera ? И читави ли са ?

#4 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 12:57

до кафе Малибу ама не винаги има всичко в наличност
не знам какво значи читави другаде в Бс не съм виждал бази
само inawera съм пушил (и не мога да направя сравнение)понеже това има в нашият град
FlavorArt не мога да открия..ако някой знае в нашият град да се предлага да каже
аз съм ги обикалял почти всички магазини..

Edited by Burgazliq, На 16.11.12 г. в 13:04.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#5 plamen_gr

plamen_gr

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 16.11.12 г. в 13:10

Под читави , имам в предвид да не са ментаци.
А течности на FlvourArt и аз никъде не съм виждал...

Edited by plamen_gr, На 16.11.12 г. в 13:11.


#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 16.11.12 г. в 14:40

В моя град няма ФА, нито Инавера. Всъщност, може и да има (май има), но не съм обикалял да търся. Поръчвам си онлайн, пристигат ми за 24ч. Вярно, ще се оскъпят 4-5 течности с 5лв. Ама аз имам от икономията на цигари!

ПП:А докато ги чакам да дойдат, се оплаквам, че няма тук :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 plamen_gr

plamen_gr

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 16.11.12 г. в 15:05

Стига да има наличности... :rolleyes:

#8 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 15:31

Burgazliq, а може ли да споделиш къде са магазините в Бургас
И дали в Бургас някой зарежда от pv-bg (btw, що не си отворите едно магазинче в Бургас - много ще Ви се радваме ;) ).
Аз засега знам само под х-л България до делфинчетата, на Фердинандова срещу аптека Марешки.
Скоро чух, че има и на Ботева до Конрад и в Галерия - но не съм ходим в тях.

Между другото pv-bg предлагате ли течности 2,4% на FlavourArt щото в сайта има само 0,9 и 1,8 ? И въобще има ли такива на ФА? Имам предвид фабрично готови, а не за смесване база и аромат.

Поздрави:
Mitazi

Edited by Mitazi, На 16.11.12 г. в 15:42.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#9 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 16:02

не е коректно да им правя реклама на магазините
пък и не искам,те навсякъде предлагат едно и също
и главно dekang и в 2 та мола има по 1 щанд но нито знам коя фирма са нито от къде зареждат
питах за течности и подминах
другите 3-4 магазина са на една фирма така че влезеш ли в един все едно си влязъл в всичките
ама нито течности имат освен dekang
те сега никнат като гъби магазините-едно и също навсякъде
единственият магазин където има бази и аромати,който знам съм го написал по горе
но и там няма богат избор продават 1 вид база и аромати и дотам...

PS ако има желаещи,може някой ден е-пушачите от Бургас да се съберем на по кафе
гледам че колегите от Пловдив са си организирали среща

Edited by Burgazliq, На 16.11.12 г. в 16:16.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#10 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 16:17

двата, в които съм ходил (горе съм ги споменал), не са на една фирма. В единия предлагат Hangsen - първоначално си вземах, но са ми ужасно сладки, а сега съм си взел от втория - там са на Dekang и по се ядват.
Искам да опитам и FlavoutArt - тютюневи готови на 2,4%, но незнам от къде, а тук (в pv-bg) първо няма опция за 2.4% и второ няма никакви наличности.

PS може

Edited by Mitazi, На 16.11.12 г. в 16:17.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#11 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 16:26

2,4% е много силно за мен (аз пуша 1.8% при положение че съм пушил доста силни цигари над 2кутии че и пури)
поръчай си 1.8% да пробваш..
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#12 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 16:57

Първоначално пробвах на Hangsen 1.8% с картовете от магазина, но ми идва слабо - може да е и заради картовете.
За това и заради отвратителния бонбонен вкус минах на Dekang 2.4% с карт от другия магазин, който пак май е голямо менте.
Взех си Kanger T3 - първите 2 часа супер, даже 2.4% ми дойде силно с него, но после не можах да се оправя с водолазния ефект и сега съм пак със стария карт. Другата седмица ще си поръчам Smok Redux да видя с него ще успея ли да сваля на 1.8%. Все пак съм нов изпарител, на месец, и все още се уча.
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#13 lex

lex

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 16.11.12 г. в 18:55

Момчета, преди 4 месеца в Бургас никакви свестни електронни цигари и течности нямаше. Купих от тук и съм доволна. Проблеми никакви. В момента в града могат да се намерят и батерии и течности. Верно не на едно място, но е доста по-добре сега положението. Каквото няма, купува се по интернет и така.. По-добре повече пари отколкото некачествена стока. Писна ми от познати, дето ми разправят къде имало магазин. И като има кажа, че аз от там не бих си купила, ми казват "Ама защо? Той магазина е лицензиран!" И пет лиценза да има, ако не знам какво купувам - няма да го взема! Днес една ми показва цигарата си /40 лв. комплекта- 2 бр/, която е на един ден ползване и вече е протекла към батерията и с леко пукната пластмаса на С4-ката. Аз от тук СЕ4 ползвах 2 месеца с пренавиване. Верно протичаха, обаче още са здрави и могат да се ползват. Та такива ми ти работи, всеки сам решава на кого, за какво и колко да плати.

#14 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 18:56

Другата седмица ще си поръчам Smok Redux да видя с него ще успея ли да сваля на 1.8%. Все пак съм нов изпарител, на месец, и все още се уча.

Redux ползвам и аз,с 1.8 ома изпарителна глава много съм доволен яко пушек:)

Edited by Burgazliq, На 16.11.12 г. в 19:01.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#15 lex

lex

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 16.11.12 г. в 18:59

Аз пък от към вкус не съм доволна. Харесва ми, че не тече, но СЕ4 с дълъг фитил предава вкуса по-добре. Обаче той протича. Мрън.

Edited by lex, На 16.11.12 г. в 18:59.


#16 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 19:53

lex, то това че сега вече има батерии и течности може и да се окаже голям балон след като видях това в една друга тема:

ТОва, че не ви харесват някои течности на Деканг да не е свързано с това?
празни опаковки


Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#17 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 19:53

lex, то това че сега вече има батерии и течности може и да се окаже голям балон след като видях това в една друга тема:

ТОва, че не ви харесват някои течности на Деканг да не е свързано с това?
празни опаковки

а темата е:
http://www.pv-bg.com...p?showtopic=927

и понеже аз точно в такива опаковки си ги купувам, май ще се окаже, че проблема ми не е в картовете, а в течностите - забъркани бъркочи наляти в опаковки на Dekang. Ама те и Деканг са за еб*не - след като продават такива празни опаковки значи и те самите са едно голямо менте и хич не ги е еня нито за името им, нито за качеството - нали има балъци като мен да си купуват...

И в тоя ред на мисли май наистина трябва да се регулира пазара на ел. цигари - защото утре ще платят на някой търговец да забърка някоя глупост, да е сложи в оригинална опаковка, да дойдат да го проверят и да намерят незнам какви си отрови в течността - после ходи обяснявай, че нямаш сестра. Така покрай сухото ще изгори и мокрото, т.е. коректни търговци като pv-bg (надявам се коректни).

Edited by Mitazi, На 16.11.12 г. в 20:03.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#18 lex

lex

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 16.11.12 г. в 20:07

Извода е: Не купувай бълвочи! Купувай от доставчик в който си сигурен!

#19 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 20:44

Ех... това ми е един от проблемите - още съм новак и нямам сигурен доставчик
Но, ще мине време, и това ще се промени ;)
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#20 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 16.11.12 г. в 20:47

Ама те и Деканг са за еб*не - след като продават такива празни опаковки значи и те самите са едно голямо менте и хич не ги е еня нито за името им, нито за качеството - нали има балъци като мен да си купуват...

Ти пък защо реши, че Деканг сами произвеждат и продават пластмасови шишенца?