Jump to content


Photo
- - - - -

Избор на електронна цигара


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#61 Luniz

Luniz

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 30.10.12 г. в 18:23

Здравейте..първо форума е страхотен.не бях сигурен в коя точно тема да пиша,така че се извинявам предварително ако сгреша.преди седмица си взех Joytech Ego-T с малката батерия.Въпросите ми са няколко и може би ще се повторят с някой друг за което се извинявам отново..та има ли течност която при изпускане да не ми дразни на гърлото или с всяка ще е така и просто трябва да се свикне (което ми е адски трудно)?но като удар ме задоволява все пак.трябва ли да сменям атомайзера и ако е да как да разбера кога?...днес ходих до магазина от където си я купих за да търся по голям танк (този го пълня по 5 пъти на ден)е "нямаме" с шишенцето ли да си ходя като ми се наложи ? не ми дреме че ще изглежда голяма и няма да ми е така удобна,но го предпочитам та има ли някаде по големи и каде?за протичането виждам че е нормално така че няма да задавам въпроси :>...ако си взема един картомайзер понеже събира повечко и го свържа към тази батерия на joytech дали няма да е лоша идея ? ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете...още въпроси имам,но за сега ще си трая :>

#62 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 30.10.12 г. в 18:28

Вземи си картомайзер и изпарявай спокойно. Да не говорим, че има такива, които събират по 3 и повече милилитри.

И да, с шишенцето ще си ходиш :)

А за дразненето в гърлото - смени течността. Не си казал каква течност ползваш, но при всички случаи може да се оправи положението с друг вид течност.

#63 Luniz

Luniz

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 30.10.12 г. в 19:10

Вземи си картомайзер и изпарявай спокойно. Да не говорим, че има такива, които събират по 3 и повече милилитри.

И да, с шишенцето ще си ходиш :)

А за дразненето в гърлото - смени течността. Не си казал каква течност ползваш, но при всички случаи може да се оправи положението с друг вид течност.

Ами ползвам Joytech MAB (уж малборо) 16 мг ама още малко ще го ползвам че е към края :smiley_emoticons_joint: ако може да ми кажеш нещо което няма да ми дразни така и да е hard ще съм ти мн благодарен...а за картомайзера няма ли да има проблем с тая ми батерия ?

#64 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 30.10.12 г. в 19:22

Мисля, че FA Traditional са най-щадящи към гърлото. 18 мг/мл (1.8%) би трябвало да ти е добре.

Edited by Destiny, На 30.10.12 г. в 19:23.


#65 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 30.10.12 г. в 19:53

С батерия тип "малка" 650 мач, предполагам , ми е голяма загадка как успявате да унищожите 4-5 "резервоарчета" на ден. Второто е че горе споменатата течност е също доста сериозна загадка, това което съм тествал от нея се отличава с класически химичен послевкус , така че не се учудвам ,че нещо не ви понася.
Не ви съветвам да си слагате каквато и да било различна периферия на батерията защото след това ще си имате ядове с гаранцията.Ползвайте си това което са ви дали (докато изтече гаранцията). Е ако не ви харесва вината не е във вас!
А това с шишенцата в джоба си е ежедневие за повечето от хората тук, заедно с пакет хартиени кърпички, спринцовка с игла ( по възможност "жълта"), пинцета, малко канталче и фитилец, и още един куп други хитринки. Свиквайте!

Edited by last_hope, На 30.10.12 г. в 19:54.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#66 Luniz

Luniz

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 30.10.12 г. в 20:14

С батерия тип "малка" 650 мач, предполагам , ми е голяма загадка как успявате да унищожите 4-5 "резервоарчета" на ден. Второто е че горе споменатата течност е също доста сериозна загадка, това което съм тествал от нея се отличава с класически химичен послевкус , така че не се учудвам ,че нещо не ви понася.
Не ви съветвам да си слагате каквато и да било различна периферия на батерията защото след това ще си имате ядове с гаранцията.Ползвайте си това което са ви дали (докато изтече гаранцията). Е ако не ви харесва вината не е във вас!
А това с шишенцата в джоба си е ежедневие за повечето от хората тук, заедно с пакет хартиени кърпички, спринцовка с игла ( по възможност "жълта"), пинцета, малко канталче и фитилец, и още един куп други хитринки. Свиквайте!

Относно батерията съм много доволен,колкото и да не ви се вярва.От 8 до 22 не и давам мира.Може би си зависи от марката но както и да е.Течността ми я предложиха в магазина,понеже никаква идея си нямам и се доверих..MAB 16 Flavouring.А и все още не мога да направя разликата,която може би ще успея след известно време около тая пара :> няма да рискувам с картомайзер.ще си ходя с шишенцето май :> благодаря ви

Edited by Luniz, На 30.10.12 г. в 20:15.


#67 mimonkaaa

mimonkaaa

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 8.11.12 г. в 12:29

Здравейте!!!Моля ви помагайте спешно кой избор да направя.От 2 седмици избирам и се лутам.
1 ...http://prodavalnik.com/2-broya-ego-lcd-s-kliromayzer-c4v2-nay-novata-elektronna-tsigara-s-lcd-displey-2012g-i9722801
2....http://prodavalnik.com/elektronna-tsigara-ego-se-5-i11314749
3....http://prodavalnik.com/2-broya-elektronna-tsigara-ego-t-c4---1100-mah-i11729605

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Моля кажете ми модел е-цигара която според Вас е една от най-добрите...EGO-T...EGO-C....EGO C4...Помогнете!!!!!

#68 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 8.11.12 г. в 13:36

Здравейте!!!Моля ви помагайте спешно кой избор да направя.От 2 седмици избирам и се лутам.
1 ...http://пъленбоклук.com/2-broya-ego-lcd-s-kliromayzer-c4v2-nay-novata-elektronna-tsigara-s-lcd-displey-2012g-i9722801
2....http://пъленбоклук.com/elektronna-tsigara-ego-se-5-i11314749
3....http://пъленбоклук.com/2-broya-elektronna-tsigara-ego-t-c4---1100-mah-i11729605

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Моля кажете ми модел е-цигара която според Вас е една от най-добрите...EGO-T...EGO-C....EGO C4...Помогнете!!!!!

Извинете но сте объркали форума. Това не е БГ-мама.
Тези три модела можете да си ги закачите на врата вместо звънчета за да знаят хората кой се е набутал. Обърнете ОСОБЕННО внимание на МАГАЗИНА към който е форума :smoking-8570:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com