Jump to content


Photo
- - - - -

Eleaf Melo 3 или Kangertech Genitank Mega

Eleaf Melo 3 Kangertech genitank

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 tiluid

tiluid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 9.05.17 г. в 10:44

Здравейте! Вейпърски поздрав на всички изпаряващи :D

 

Вейпвам от 1 месец. Намалих цигарите от 15-20 на 2-3. Има ефект при мен.

 

Много яд ме хвана като чух за новите рестрикции около ел цигарите. Искат да ни откажат, но ще е трудно.

Не можах да разбера: наистина ли ще се забрани онлайн търговията с ел цигари и консумативите?

 

Почнах с Kanger T2. Доволен останах, но реших да пробвам нещо по-сложно, по-мощно и сега съм основно с Eleaf iStick Pico с Melo 3. Течностите си ги правя сам: никотинова база разредена до ~5мг/мл с главно VG, малко PG (и двете от лабораторията) и аромат на вкус.

Забелязах, че дори и не тютюневите аромати, колкото повече отлежават, толкова по-приятни стават.

 

Мело-то тече при по-ниски ватове от посочените на главата и когато го пълня от почти празно - рязко изведнъж, но при затворени въздухопроводи и с повече внимание - почти не тече. Доколкото разбрах, течовете така или иначе са неизбежни?! В началото даваше повече пара, а сега, не знам какво стана, но е малко повече от Т2 и ме кара да кашлям яко дори с нова изпарителна глава.

 

Имам идея да сменя конфигурацията на Smok Alien Baby с Kangertech GeniTank Mega.

 

Нямам много опит. Четох, но информацията е разпръсната и необхватна.

Любител съм на цигарените дръпки. Харесва ми, че Мегата е с голям контейнер, има отзиви, че не тече, но разбирам напълването му е по-сложно. Baby-то е малко и удобно, с хубав дисплей, специфичен fire бутон (и супер дизайн).

 

Какво ви е мнението, какво говори вашият опит? Ще се радвам на всякакви коментари, препоръки и идеи! :)







Also tagged with one or more of these keywords: Eleaf, Melo 3, Kangertech, genitank