Jump to content


Photo
- - - - -

въпрос за vamo


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 kamennso

kamennso

    . . . чукайте си яйцата, точете си рендетата, викайте си "Б

  • Участници
  • PipPip
  • 36 posts

Posted На 18.03.14 г. в 07:50

Някой от софия да може да ремонтира vamo
Проблема е следния почна да ми изписва 02 грешка и имам чувството че не може да даде пълния удар при изпаряване и от 4.2 волта на батерията пада на 3.8 и почва да дава 02 грешка а батерийте са 3 и са под година живот
Мисълта ми е да не е да се е разместило нещо а аз не разбирам от електро така че и да го отворя няма да мога да направя нещо съществено
Поздрави

#2 gonzo

gonzo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 20.03.14 г. в 06:23

То от три месеца и аз съм с такова вамо в2 , този номер ми го прави с едни течности на промоция и на двата картомайзера и глави сменян 2,1 - 2,9 ома ,  мъчи се и загрява и нема никой кат дърпам , та пълня 1 сантиметър най - много от вижън виви нова 3,5 мл и батерията си пада нормално до 3,2 волта , с другите ми течности деканг старите шишенца такива  проблеми няма



#3 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 25.03.14 г. в 00:01

Аз имах същия проблем с вамото - грешка 02 и се изключва. Някъде четох че нещо губи контакт някъде. Разпънах малко пружината на капачето и сега работи без грижи. Някъде четох че слагат под пружинката няк`ви подложки, за да я повдигнат, защото явно проблема идва от това че тя с времето се свива малко и не може да притисне добре батерията. Дано съм помогнал :)



#4 gonzo

gonzo

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 14.07.14 г. в 10:53

След 7 месеца ползване и пет шест изпускания от 40 см този проблем не помня от кога не се е появявал, ламарината се поизтърка, ама здраве да е, корава е много