Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mini Vivi Nova - Vision


  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#21 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 26.12.12 г. в 16:15

ААаа, и друго нещо. В сравнение с кангер Т2, вивито изпарява двойно повече течност. Особенно ако се забравя на компютъра, не се усещам кога е заминал половин карт. За мини виви говорим.


Това му е единственият кусур на Виви-то според мен-много харчи. За времето, за което с G5изпарявам 1 мл течност, с Виви отиват близо 2 мл. За сметка на това, почти месец вече несъм имал протичане, гъргорене, сухи дръпки... перфектна работа. Миене и dry burn веднъж седмично и всичко е 6.

#22 BNN

BNN

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 26.12.12 г. в 20:45

Здравейте,
От около седмица притежавам Vision Mini Vivi Nova + 900mA/h USB pass-through батерия. Пробвах с 18mg Flower Art и 24mg Dekang, но мога да почуствам "удар" само когато батерията е напълно заредена. Сложих и 2-ра глава за да съм сигурен че не е проблема в 1-та, но и това не помогна.

Edited by BNN, На 26.12.12 г. в 20:47.


#23 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 26.12.12 г. в 22:09

Здравейте,
От около седмица притежавам Vision Mini Vivi Nova + 900mA/h USB pass-through батерия. Пробвах с 18mg Flower Art и 24mg Dekang, но мога да почуствам "удар" само когато батерията е напълно заредена. Сложих и 2-ра глава за да съм сигурен че не е проблема в 1-та, но и това не помогна.

Здравей,
Лично мнение: Виви не точно еговски карт. Ако не си нацелил куц кон има и други причини освен съпротивление и напрежение, поради които Редукс или Т2 да са по-некси...
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#24 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 26.12.12 г. в 23:23

п.п. Онази вечер ми направиха забележка че много пушек съм правил с вивито


Ами ... прави са :Koshechka_08:

#25 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 27.12.12 г. в 12:36

Лично мнение: Виви не точно еговски карт. Ако не си нацелил куц кон има и други причини освен съпротивление и напрежение, поради които Редукс или Т2 да са по-некси...


Моето Виви с 1.8 Ома глава го карам обикновено на 3.8 Волта с Twist и Lava. На батерия без променливо напрежение прави малко по-рядка пара и вкусът се разводнява. И според мен, за Вивито си трябва малко по-високо напрежение, дори и с главите с ниско съпротивление.

Edited by NiOOH, На 27.12.12 г. в 12:40.


#26 Fero

Fero

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 28.12.12 г. в 23:24

Абе ясна е тя, тласкате простосмъртните вайпъри към модове, ама няма как ще се събират парички.
Хвалу и клевету приемли равнодушно, И не оспоривай глупца.
А.С. Пушкин (Exegi monumentum 1836)

#27 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 29.12.12 г. в 00:58

Защо пък модове? Вече има Twist, която даже е малко по-евтина от USB батериите.

#28 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 2.01.13 г. в 23:28

На някой колега случвало ли се е ВИвито да прави магарии
Понякога ги прави понякога НЕ и не мога да разбера какво не е както трябва.


Сложих нова глава.

Прави обилно ПАРА... но вкусът го няма когато дърпаш парата е ТОПЛА и е някак ви като влажна се усеща не е като суха плътна пара с АРОМАТ, понякога ми се получава това и не мога да разбера къде е причината.. преди време ми се случи след това само се оправи... днеска пак така с глава 1.8 съм с ЕГО батерия.... ПАРА БОЛ но все едно изпарявам вода?!?!

#29 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 2.01.13 г. в 23:35

На някой колега случвало ли се е ВИвито да прави магарии
Понякога ги прави понякога НЕ и не мога да разбера какво не е както трябва.


Сложих нова глава.

Прави обилно ПАРА... но вкусът го няма когато дърпаш парата е ТОПЛА и е някак ви като влажна се усеща не е като суха плътна пара с АРОМАТ, понякога ми се получава това и не мога да разбера къде е причината.. преди време ми се случи след това само се оправи... днеска пак така с глава 1.8 съм с ЕГО батерия.... ПАРА БОЛ но все едно изпарявам вода?!?!

Вкусът ще се оправи, а за останалото е писано по-горе. И Topper ти каза днес, че не ти стига напрежение. Още повече, ако главата не е точно 1,8 ом, което се случва.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#30 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 3.01.13 г. в 19:22


На някой колега случвало ли се е ВИвито да прави магарии
Понякога ги прави понякога НЕ и не мога да разбера какво не е както трябва.


Сложих нова глава.

Прави обилно ПАРА... но вкусът го няма когато дърпаш парата е ТОПЛА и е някак ви като влажна се усеща не е като суха плътна пара с АРОМАТ, понякога ми се получава това и не мога да разбера къде е причината.. преди време ми се случи след това само се оправи... днеска пак така с глава 1.8 съм с ЕГО батерия.... ПАРА БОЛ но все едно изпарявам вода?!?!

Вкусът ще се оправи, а за останалото е писано по-горе. И Topper ти каза днес, че не ти стига напрежение. Още повече, ако главата не е точно 1,8 ом, което се случва.


Ебаси МАГИЯ

Моля помагайте.

Какво разбрах.

Както си пафкам с Мини Вивито с разработена глава всичко супер реших да почистя главата измиване подсушаване драй бърн както обикновенно

ПАРА ИМА КОЛКОТО ИСКАШ няма вкус..... никакъв без значение каква течност слагам.

Помислих че главата се е прецакала смених я с нова същата работа пробвах общо 3 глави същата работа ПАРА ИМА ВКУС никакъв.

Помислих си че може би на мен нещо ми има и рецепторите ми не възприемат вкусът, ей сега давам на брат ми да пробва дали има вкус, вика никакъв вкус не усещам пара бол вкус няма.

Тоест не е от рецепторите ми ВИВИТО прави нещо, ОК не ми стига батерията с 1.8 Глава пуша с ЕГО Т зареждам я до край батерията същата работа а освен това предния ден със същата батерия си пушех и всичко беше наред.
И дори и една глава да не е наред то не може и с 3 те да няма вкус както се случи.

Разглабям почиствам изсушавам вивито за не знам, кой подреден път каквото и да правя НЯМА ВКУС?!?! и най лошото е че идея нямам защо е така какво се случва.

Като казвам няма вкус примерно Пуша Макс Бленд и всякакви други ароматни тютюни ми абсолютно никакъв Вкус същата конгифурация беше наред вчера?!?

Някой има ли идея какво се случва?!

#31 Radovski

Radovski

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.01.13 г. в 14:40

Здравейте,
съвсем нов съм тук, от 2 седмици чета, "изпарявам" и пуша едновременно. С оглед всичко прочетено си купих Мини Вива Нова. До сега ползвах его-с батерия и карт СЕ4, мисля. И сега питам: - коя батерия ми препоръчвате за Виви-то? Аз нещо не мога да направя разлика в течностите - изпарявам ФА - шейд, дезерт шип, тоскан, макс бленд и не мога да направя никаква разлика. Аз ли нещо не съм в ред или ми е кофти харда?
Когато картата и релефа не съвпадат...

#32 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 18.01.13 г. в 14:57

Не ми се е случвало, но според някои мнения на потребители, това означава, че ти предстои път... До най-близката аптека.

#33 Radovski

Radovski

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.01.13 г. в 15:47

Не ми се е случвало, но според някои мнения на потребители, това означава, че ти предстои път... До най-близката аптека.


Нещо не разбрах "тънкия намек"? - помолих за мнение и съвет, а не за дебилизми.
Когато картата и релефа не съвпадат...

#34 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 18.01.13 г. в 15:59

Колегата намеква, че доста често когато някой не усеща вкуса на ел. цигарата означава, че започва да се разболява... Може това да е една от причините. ;)
Просто го каза с чусво за хумор, а не с "дебилизми"
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#35 Radovski

Radovski

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.01.13 г. в 16:03

Не разбрах хумора, за което се извинявам на колегата. Но споменах, че смуча от две седмици .. :) не смятам че се разболявам. И все пак- на въпроса. Препоръчайте ми батерия за карта Виви
Когато картата и релефа не съвпадат...

#36 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 18.01.13 г. в 16:13

Ego C Twist или някакъв мод.

#37 Radovski

Radovski

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.01.13 г. в 16:19

Благодаря
Когато картата и релефа не съвпадат...

#38 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 23.01.13 г. в 10:56

Да не пускам нова тема.

Пренавивам глава на Вивито правя 9 намотки с 0.20 Кантал и 3 фитила слагам на Змакса Low Load тоест това го дава при грешки когато съпротивлението е под 1.2 Ома в случая не виждам как моето ще е под 1.2 ома с 9 намотки?!

Някакви идеи какво се случва.

#39 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 23.01.13 г. в 11:14

Късо.Допират ти се намотките една до друга . Ако не всички то някои от тях.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#40 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.01.13 г. в 12:24

9х0.2 си е доста багаж за глава на Виви. Гаранция че са се окъсили. Ако не и до корпуса.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA