Jump to content


Photo
- - - - -

Урината ми мирише на деканг кокос/пъпеш


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:13

Някой имал ли е този проблем ?

#2 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:27

Ти ме разби, честно! :smiley_emoticons_joint:

#3 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:29

По колко милилитра пиеш на ден? Пробвай да я смениш с ФА или Инавера. Ако миризмата остане същата - значи Деканг просто така си мирише.
П.П. не се сърди за майтапа, но подобен проблем не е имало до сега до колкото ми е известно.

#4 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:29

купувай празни шишенца и почвай да пиеш яко течности....

сериозно... може би трябва да намалиш консумацията... на течност :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint:

#5 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:32

За такъв проблем, не бях чувал до сега :Koshechka_08:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#6 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:33

Някой имал ли е този проблем ?

:lol: :lol: :lol:
ИЗВИНЯВАМ се, но просто... :Koshechka_08: ! Първо ми прозвуча като, че си изпарявал... :thumbup: .
Проблемът ти теоретично е възможен, тъй като ароматите влизат в организма и... е нормално да излизат!
Отново се ИЗВИНЯВАМ за "емотиконите" - не омаловажавам въпросът ти! Всичко е възможно!
Едит: След като пуснах поста видях, че колегите са били "по-директни" в отговорите си. Всъщност не е необходимо. Ароматите които поемаме са нищожно количество, но по-чувствително обоняние вероятно може да ги долови.

Edited by Jenevus, На 19.12.12 г. в 21:42.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#7 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:40

имам цигарата от 1 седмица пуша доста , но познавам хора които пушат повече от мен и нямат този проблем.
мой познат сподели за същия проблем.

модела цигара е joytech eroll

#8 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:44

имам цигарата от 1 седмица пуша доста , но познавам хора които пушат повече от мен и нямат този проблем.
мой познат сподели за същия проблем.

модела цигара е joytech eroll

Не е от инхалаторчето.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#9 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:51

купувай празни шишенца и почвай да пиеш яко течности....

сериозно... може би трябва да намалиш консумацията... на течност :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint:



какво имаш предвид с това да купувам презни шишенца ?

#10 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:57

...
какво имаш предвид с това да купувам презни шишенца ?

Колегата явно е имал предвид да станеш производител :pardon:

Иначе няма нищо необикновено. За справка - всяка пълнолетна дама (с опит) :girl_devil: :hi: :friends: :angel:

Edited by Mitazi, На 19.12.12 г. в 22:00.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#11 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 19.12.12 г. в 22:11

Звяр, от цигарката е! Тая е много мощна и сигурно чак до долу слиза...
Ако употребяваш да кажем грозде, пак ли на пъпеш мирише или на мускатова?
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#12 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.12.12 г. в 23:42

Ха ха ха, Васко ще ме умориш с този си хумор :Koshechka_08:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#13 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 20.12.12 г. в 00:30

Без да се смеете - мога да потвърдя, че миризмата на урината ми се промени от както изпарявам - около 4 месеца по 3-4мл/ден - всички закупени от тук. Честно казано не мисля че е ненорамлно - според мен е логично. Аз лично не намирам нищо притеснително в това - миризмата на урината се променя и след употребата на няколко литра бира. За мен по скоро това е признак за добър метаболизъм и "качествена" отделителна система... :yahoo: :drinks: :smiley_emoticons_joint:

#14 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 20.12.12 г. в 03:31

При мен бирата заглушава аромата, който изпарявам и винаги мирише на бира :drinks:

#15 smokie

smokie

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 20.12.12 г. в 09:41

Излишния и предозиран Никотин се отделя от организма чрез урината. Това което казва колегата не е невъзможно. Според мен трябва да намали никотиновото съдържание.

#16 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 20.12.12 г. в 11:00

В сериозния тон , това няма нищо общо с никотина. По скоро може да е симптом за нарушена обмяна на веществата в организма. Нарича се Кетонурия т.е. отделяне на кетони и алдехиди с урината ( това са едни от основните съставки на овкусителите).
Цитат:
За медицинско описание на симптома "Кетонурия" може да прочетете повече тук.
Моля все пак имайте предвид, че има и други причини за симптома (Кетонурия).

П.П. Хора с подобни симптоми например задействат дрегер без да са пили и капка алкохол.

Edited by last_hope, На 20.12.12 г. в 11:08.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#17 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 20.12.12 г. в 17:23

В сериозния тон , това няма нищо общо с никотина. По скоро може да е симптом за нарушена обмяна на веществата в организма. Нарича се Кетонурия т.е. отделяне на кетони и алдехиди с урината ( това са едни от основните съставки на овкусителите).
Цитат:
За медицинско описание на симптома "Кетонурия" може да прочетете повече тук.
Моля все пак имайте предвид, че има и други причини за симптома (Кетонурия).

П.П. Хора с подобни симптоми например задействат дрегер без да са пили и капка алкохол.


2 пъти са ме тествали с дрегер 2-та пъти нищо няма , но се пак за мое успокоение ще прескоча до личния лекар да попитам и там , тези дни ще пиша пак.

Ако някои има какво да добави нека пише.

В сериозния тон , това няма нищо общо с никотина. По скоро може да е симптом за нарушена обмяна на веществата в организма. Нарича се Кетонурия т.е. отделяне на кетони и алдехиди с урината ( това са едни от основните съставки на овкусителите).
Цитат:
За медицинско описание на симптома "Кетонурия" може да прочетете повече тук.
Моля все пак имайте предвид, че има и други причини за симптома (Кетонурия).

П.П. Хора с подобни симптоми например задействат дрегер без да са пили и капка алкохол.



Тази информация е не вярна това което си написал са абсолютни глупости току що говорих с мой добър познат който е лекар той напълно опроверга тази информация.
Моля ако си нямате хабер от темата която сам постнал не пишете повече глупости.

#18 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 20.12.12 г. в 18:21

Ами отлично! Значи не е от това. Ще мислим нещо друго та дано не са глупости ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#19 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.12.12 г. в 18:33


В сериозния тон , това няма нищо общо с никотина. По скоро може да е симптом за нарушена обмяна на веществата в организма. Нарича се Кетонурия т.е. отделяне на кетони и алдехиди с урината ( това са едни от основните съставки на овкусителите).
Цитат:
За медицинско описание на симптома "Кетонурия" може да прочетете повече тук.
Моля все пак имайте предвид, че има и други причини за симптома (Кетонурия).

П.П. Хора с подобни симптоми например задействат дрегер без да са пили и капка алкохол.


2 пъти са ме тествали с дрегер 2-та пъти нищо няма , но се пак за мое успокоение ще прескоча до личния лекар да попитам и там , тези дни ще пиша пак.

Ако някои има какво да добави нека пише.

В сериозния тон , това няма нищо общо с никотина. По скоро може да е симптом за нарушена обмяна на веществата в организма. Нарича се Кетонурия т.е. отделяне на кетони и алдехиди с урината ( това са едни от основните съставки на овкусителите).
Цитат:
За медицинско описание на симптома "Кетонурия" може да прочетете повече тук.
Моля все пак имайте предвид, че има и други причини за симптома (Кетонурия).

П.П. Хора с подобни симптоми например задействат дрегер без да са пили и капка алкохол.



Тази информация е не вярна това което си написал са абсолютни глупости току що говорих с мой добър познат който е лекар той напълно опроверга тази информация.
Моля ако си нямате хабер от темата която сам постнал не пишете повече глупости.


Ха ха, как го нагоди Ласт Хоуп, какво се обажда и той!
А тоя твоя познат, какъв лекар е, че и на мен ми трябва съвет, много ми се напукват устните, да не е от е-сигарите ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#20 kocetoMR

kocetoMR

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 20.12.12 г. в 18:35

Аз като пия по силно кафе и също усещам миризма на кафе като пикая.ма тва май е по нормално

Edited by kocetoMR, На 20.12.12 г. в 18:36.

НЕпушач от над 4г. но ми е интересно