Jump to content


Photo
- - - - -

По колко течност изпарявате дневно?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

Poll: По колко мл. течност изпарявате дневно? (48 member(s) have cast votes)

По колко мл. течност изпарявате дневно?

  1. 0,5 - 1 мл. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 1 - 1,5 мл. (1 votes [2.04%])

    Percentage of vote: 2.04%

  3. 1,5 - 2 мл. (5 votes [10.20%])

    Percentage of vote: 10.20%

  4. 2 - 2,5 мл. (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  5. 2,5 - 3 мл. (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  6. 3 - 3,5 мл. (9 votes [18.37%])

    Percentage of vote: 18.37%

  7. 3,5 - 4 мл. (5 votes [10.20%])

    Percentage of vote: 10.20%

  8. над 4 мл. (23 votes [46.94%])

    Percentage of vote: 46.94%

Vote Guests cannot vote

#21 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 19:10

Ами не съм засичал точно с него. Пуша от всички картове всеки ден и си заминават по 10мл, някой път и повече. Генчо го допълвам по няколко пъти на ден.   :drinks:


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#22 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:18

Аз се чудя дали да си взема една ракета като тази Rocket atomizer RBA, но има ли смисъл след като генчо ми е напълно достатъчен с шейдчето 12мг.


Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#23 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:25

Аз се чудя дали да си взема една ракета като тази Rocket atomizer RBA, но има ли смисъл след като генчо ми е напълно достатъчен с шейдчето 12мг.


Yass питай, той има такава. Аз се оборудвах с един Кайфун Лайт, ще го мъча докато може !


chelsea f.c.


#24 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:27

Аз се чудя дали да си взема една ракета като тази Rocket atomizer RBA, но има ли смисъл след като генчо ми е напълно достатъчен с шейдчето 12мг.

По принцип нямат нищо общо, нито като усещане, нито като структура. Аз имам и двете, различно е вейпването, ако имаш възможност вземи си и ракета. Тя е тип кайфун на поилковия принцип. Аз ги харесвам и двете.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#25 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 3.10.13 г. в 23:34

Общо взето, идеята да си вземеш Ракета е да разбереш, че трябва да събираш пари за Кайфун (или лайт, Руснак или може би 91%). Аз поне до този извод стигнах. Поръчал съм на Дядо Коледа, ма да видим дали ще ми донесе (и какво).



#26 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 23:49

Общо взето, идеята да си вземеш Ракета е да разбереш, че трябва да събираш пари за Кайфун (или лайт, Руснак или може би 91%). Аз поне до този извод стигнах. Поръчал съм на Дядо Коледа, ма да видим дали ще ми донесе (и какво).

Има хора, на който не им харесва вейпването с такъв тип изпарител. Те дават много въздушни дръпки и може да не се харесат на всеки. За това препоръчвам да се почне с изпарител за 40лв, а не с такъв за 300 лв. Пък ако вече чувстват, че това е техния изпарител да се хвърлят на скъпите. Те са капризни от към пълнене, обслужване на намотката, херметизацията като цяло. Камерата за намотката е малка, има сълзене, течове понякога, когато се разхермртизира и още много неща.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#27 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 4.10.13 г. в 01:13

Окей, ние с Yass се разбрахме да се видим другата седмица и ще опитам тази ракета и ще преценя дали ми харесва или не.


Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#28 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 4.10.13 г. в 06:33

Окей, ние с Yass се разбрахме да се видим другата седмица и ще опитам тази ракета и ще преценя дали ми харесва или не.

Така е най-добре.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#29 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.10.13 г. в 10:52

 

Общо взето, идеята да си вземеш Ракета е да разбереш, че трябва да събираш пари за Кайфун (или лайт, Руснак или може би 91%). Аз поне до този извод стигнах. Поръчал съм на Дядо Коледа, ма да видим дали ще ми донесе (и какво).

Има хора, на който не им харесва вейпването с такъв тип изпарител. Те дават много въздушни дръпки и може да не се харесат на всеки. За това препоръчвам да се почне с изпарител за 40лв, а не с такъв за 300 лв. Пък ако вече чувстват, че това е техния изпарител да се хвърлят на скъпите. Те са капризни от към пълнене, обслужване на намотката, херметизацията като цяло. Камерата за намотката е малка, има сълзене, течове по-някога, когато се разхермртизира и още много неща.

 

Това за кой изпарител го казваш точно? Кое е капризното на пълненето, въздушните дръпки си имат реглаж, обслужване на намотката не знам да има по-лесно, херметизацията, сълзене, течове..... за какво говориш ?


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#30 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 4.10.13 г. в 13:33

Аз се чудя дали да си взема една ракета като тази Rocket atomizer RBA, но има ли смисъл след като генчо ми е напълно достатъчен с шейдчето 12мг.

Вече са ти писали, но да кажа и аз - различни типове са ! И да, вземи си - няма да съжаляваш. После ще си вземеш и Кайфун, но това ... после! :laugh:  

 

 

Аз се чудя дали да си взема една ракета като тази Rocket atomizer RBA, но има ли смисъл след като генчо ми е напълно достатъчен с шейдчето 12мг.


Yass питай, той има такава. Аз се оборудвах с един Кайфун Лайт, ще го мъча докато може !

 

Какво има да се мъчиш с Лайта ? Освен ако не е като моята мъка със немската сливова, от която ми е добре на главата и зле на стомаха  :yahoo: Да, вдига разхода на течност, защото е МНОГО хубаво ( за изпаряването пиша, вие да не помислите ... за други течности ) ! :lol:



#31 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 4.10.13 г. в 13:52

 

 

Общо взето, идеята да си вземеш Ракета е да разбереш, че трябва да събираш пари за Кайфун (или лайт, Руснак или може би 91%). Аз поне до този извод стигнах. Поръчал съм на Дядо Коледа, ма да видим дали ще ми донесе (и какво).

Има хора, на който не им харесва вейпването с такъв тип изпарител. Те дават много въздушни дръпки и може да не се харесат на всеки. За това препоръчвам да се почне с изпарител за 40лв, а не с такъв за 300 лв. Пък ако вече чувстват, че това е техния изпарител да се хвърлят на скъпите. Те са капризни от към пълнене, обслужване на намотката, херметизацията като цяло. Камерата за намотката е малка, има сълзене, течове по-някога, когато се разхермртизира и още много неща.

 

Това за кой изпарител го казваш точно? Кое е капризното на пълненето, въздушните дръпки си имат реглаж, обслужване на намотката не знам да има по-лесно, херметизацията, сълзене, течове..... за какво говориш ?

 

За ракетата го казвам. Първо, откъдето и да го пълниш (отгоре или отдолу), се трябва да се продуха.Отдолу се пълни доста трудно, отгоре като се пълни трябва да се обръща наопаки, като се завива.. После трябва да се отвие мундщука и той да се забърше. Общо взето не е удобно, ако си в движение. Колкото и да натягаш винтчето, пак са по-въздушни от на генчо примерно. И всички разбрахме, че твоя кайфун е перфектен и няма проблеми с нищо, но в случая не става дума за него.  :drinks:


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#32 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.10.13 г. в 14:12

Ама сте ми много интересни, моят кайфун... на всичките кайфуна е перфектен, това разликата м/у клонинг и оригинал, м/у 40 и 300лв.

Нали ?


Edited by Topper, На 4.10.13 г. в 14:12.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#33 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 4.10.13 г. в 14:14

Иво не мисли чи и при Кайфуна понякого няма проблеми - няколко колеги изплакаха имено за пълнещия клапан, който се блокира от гъсти течности. За да не става това, промиване и прочие.

Да, в трамвая трудно ще напълниш Ракетата. Но и на Лайта ако му затриеш винчето, на завоя, ще береш ядове. Иначе бърсането си е част от зареждането, дори и капка да не е навън, пак си бършем!



#34 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 4.10.13 г. в 14:53

Съгласен съм с теб BatkoMi2, но колегата Topper твърди, че най-вече неговия, но и на всички кайфуните са перфектни и без проблеми. С това негово твърдение не съм съгласен,


Даже колегата Pepisuni, се оплака от сълзене от винтчето за пълнене на кайфун лайт.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#35 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 4.10.13 г. в 15:14

Съгласен съм с теб BatkoMi2, но колегата Topper твърди, че най-вече неговия, но и на всички кайфуните са перфектни и без проблеми. С това негово твърдение не съм съгласен,


Даже колегата Pepisuni, се оплака от сълзене от винтчето за пълнене на кайфун лайт.

Пепи да си навие малко водопроводен тефлон на винтчето и да не се прави на западняк с вързани ръце! 

Иначе то и аз сълзя, за това онова, ама хайде сега, не сме моми ! :yahoo:



#36 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 4.10.13 г. в 17:05

 

Съгласен съм с теб BatkoMi2, но колегата Topper твърди, че най-вече неговия, но и на всички кайфуните са перфектни и без проблеми. С това негово твърдение не съм съгласен,
Даже колегата Pepisuni, се оплака от сълзене от винтчето за пълнене на кайфун лайт.

Пепи да си навие малко водопроводен тефлон на винтчето и да не се прави на западняк с вързани ръце! 
Иначе то и аз сълзя, за това онова, ама хайде сега, не сме моми ! :yahoo:

Не съм Пепи, синът ми така се казва а дъщерята Съни ! Само да споделя, че съм му намерил дерта без навиване на тефлон или смяна на винта, щом стигне до края на Макролоновия пръстен зареждам чорбица, по този нaчин не се губи налягането в карта-според мен :)

 

пп: до сега действа безотказно тази процедура  :thumbup:


Edited by PepiSuni, На 5.10.13 г. в 10:56.


chelsea f.c.


#37 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 4.10.13 г. в 17:37

Знам че не си Пепи, ама ще черпиш и на Пешов ден ! :yahoo:

Иначе този метод за доливане е добре измислен. Ще го пробвам на Дрима, който понякога ми прави този номер със сълзенето в началото след зареждане. Лошото е, че го ползвам за тестове на течности, (този без удължението), че е с малка съвместимост и мога да хвърля течноста ако не ми харесва. Тоест, така и така го отварям за почистване, при което рядко доналивам същата течност.

Заради пусти Кайфун, проверявам всичките си течности ( тези които не са вече в кофата) и някои се оказаха прилични!  :vava:



#38 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.10.13 г. в 20:52

Съгласен съм с теб BatkoMi2, но колегата Topper твърди, че най-вече неговия, но и на всички кайфуните са перфектни и без проблеми. С това негово твърдение не съм съгласен,


Даже колегата Pepisuni, се оплака от сълзене от винтчето за пълнене на кайфун лайт.

И ти си жертва на басни и слухове на форумни герои, за които "гроздето е кисело". Да съм казал/написал лайт?

Ако ще е лайт, да е 91%.

Иначе клапана е "шибаната" работа, но поне не вървя с имбус, отвертка, тефлон и салфетки ;)

А ако искаш, наливай отгоре - има колектор, който ще обере разликата! Макар че и за това ако спазваш инструкциите, няма и капка да видиш.

Та така,не е моя, а е руски и е измислен.


Edited by locoo, На 6.10.13 г. в 12:04.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#39 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.10.13 г. в 10:35

 

 

Какво има да се мъчиш с Лайта ?

С БГ Ген–а изкарах десет месеца,ще се мъча да постигна по–добър резултат с Лайта !  :thumbup:

А иначе ако е Кайфун нека е 3.1 или The Russian,там поне всичко е изпипано ...!

 

:sSig_goodjob2:



chelsea f.c.


#40 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 5.10.13 г. в 13:02

 

 

 

Какво има да се мъчиш с Лайта ?

С БГ Ген–а изкарах десет месеца,ще се мъча да постигна по–добър резултат с Лайта !  :thumbup:

А иначе ако е Кайфун нека е 3.1 или The Russian,там поне всичко е изпипано ...!

 

:sSig_goodjob2:

 

То не бе мъки, не бе чудо :rofl: ! И аз така се мъча на един бърбън, че много меко влиза, ама като е писано да сме мъченици ... :drinks:

А Генчо си е класика, и се надявам да си си го запазил! Малко са хората които имат истински модерски изпарител, а ни разни копия. За 10 месеца си му научил всички възможности!

На мен ми пристигна и 2рата Ракета и вече имам за всички любими течности съответния изпарител. :die:

Та ме чакат едни мъки ...  :angel:


1 предложение за анкетата - да почва от 2мл. и да има повече възможности в долния край. Защото м/у над 4мл и 10мл. има бая разлика. А до 1,5мл няма никой!