Jump to content


Photo
- - - - -

Въпроси относно картомайзери


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Tysona

Tysona

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 3.02.13 г. в 21:03

На скоро си купих нова ел. цигара с обикновен картомайзер и я напълних с течност, която в последствие не ми хареса та въпроса ми е често срещан, но така и не открих точен отговор - как да изпразня картомайзера от течността.. ?

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 3.02.13 г. в 21:05

Ползвай търсачката.
Казвай модела на карта.
Виж тази тема:
http://www.pv-bg.com...очистване-на-т2
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 Tysona

Tysona

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 3.02.13 г. в 21:10

Не разбирам почти нищо и картомайзера е CE5 .. eGo
и по точо моя въпрос е в това, че искам да изпразня картомайзера, който е на половина пълен.. не да го чистя!

Edited by Tysona, На 3.02.13 г. в 22:13.


#4 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 3.02.13 г. в 22:20

Развиваш капачката ( мундщука - може да се срещне някъде и като "мущук") и изливаш в мивката.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#5 Tysona

Tysona

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 4.02.13 г. в 00:50

Съжалявам, че овъртам и за непълния въпрос, но искам да запазя тази течност.. :D

Edited by Tysona, На 4.02.13 г. в 00:50.


#6 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.02.13 г. в 09:24

Развиваш капачката, бъркаш вътре с игла и спринцовка и изтегляш течността.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#7 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 4.02.13 г. в 15:58

аз я връщам направо от карта в шишенцето.. кви игли, особено ако течноста е по-рядка - пада си всичко в шишето. Е може да остане капка или две ама така или иначе течноста от конците неможеш да я изтеглиш така че
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.02.13 г. в 16:35

Явно му е трудно да я източи човека, за това му предлагам хай-тек методи :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 4.02.13 г. в 16:39

аз един път само се пробвах със спринцовка и зех че вкарах въздух и като изтисквах обратно в шишенцето то някак си - се едно гръмна спринцовката и са олях целия и си е*а мамата... затва повече опити не правя :D
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#10 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.02.13 г. в 18:07

Всеки се е оливал :)
Създаваш налягане, защото иглата влиза плътно в дрипа на бутилката и няма от къде да излиза въздуха, за това.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#11 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 22.04.13 г. в 13:11

Ще използвам тая тема да не създавам нова.Имам проблем с C5-ца...като предварително ще кажа,че не съм сигурна,че е С5-ца

http://www.electrosm...?id_product=198

ето така изглежда тая гад само надписа долу под ElektroSmoke e 03/13T

главата е 2.8-отврат......та това нещо работи когато си иска правиш 2 дръпки нормални/отвратителния вкус на памук го пропускам/ и следва пауза.....

направо ме вбесява.

Позвам вижънски V3-ки по принцип,но последния път ми набутаха това в пушкомa защото нямали глави за V3.

Има ли оправия с това чудо или да му дам свободно в коша за боклук?Проблема е обаче,че докато заредят глави трябва да се мъча с атома,а него съвсем не го понасям :cursing:

#12 avalon

avalon

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 34 posts

Posted На 22.04.13 г. в 14:26

Улесни си живота с един Редукс,главата му е 2,50 и изкарва около месец.

#13 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 22.04.13 г. в 14:48

Намери ми такова животно във варна и има ли гаранция,че другия месец няма да ми кажат,че и за него няма глави......

#14 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 22.04.13 г. в 14:54

Намери ми такова животно във варна и има ли гаранция,че другия месец няма да ми кажат,че и за него няма глави......


Сама ли ще идете да си го купите или с куриер на адрес? :google:

#15 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 22.04.13 г. в 14:58


Намери ми такова животно във варна и има ли гаранция,че другия месец няма да ми кажат,че и за него няма глави......


Сама ли ще идете да си го купите или с куриер на адрес? :google:


ходенето не ми е проблем,а за куриер ако е в рамките на града ....мисля не си струва иначе съм на ТИ с електронните магазини поръчвам си течности онлайн,но за някакъв карт да плащам още толкова за доставка не-мерси