Jump to content


Photo
- - - - -

Ревю на "PushCom" (NAVS) Mod


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#41 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 4.11.12 г. в 10:22

А от къде може да се поръча "Генчо 3"

#42 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 4.11.12 г. в 18:44

Не е тук мястото в което да размахваме линкове. А и мисля че не е никак трудно да го откриеш сам.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#43 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 12.11.12 г. в 21:28

А как се обслужва Генчо? До колкото прочетох е подходящ за сравнително начинаещи в ръкоделието? :)
Идва ли с инструкция или тепърва ще трябва да изхабя метри фитил за експерименти?

Прави ли му се драй бърн и на колко време (ако примерно изпарявам 2-3 мл на ден)?

С какво съпротивление е? В момента съм с GS V-core и eGo Twist и GS V-core започна да ми дава отврат вкус 2 дни след драй бърн и перфектно представяне и на двете глави, които менкам (1.8 и 2.4 ома). Това получава ли се при Генчо и на какво време трябва да се сменя течността? На GS V-core му я сменям изяло на ден и нещо. Въобще много вкусно и пара ама кефа е за кратко - разправиите са много повече. Въобще по колко време му се занимавате или е - наливаш течност и забравяш?
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#44 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 12.11.12 г. в 21:54

Наливаш течност и забравяш. Аз изчетох сигурно 15 страници за генчо от другия форум и скоро ще се престраша да си го взема. Според мен напълно си заслужава парите. :smiley_emoticons_joint: Но в момента големия генчо го няма в наличност, а за да направим така че да го има ще цитирам last_hope какво каза:

Реално няма проблем да се пусне серия и от големия вариант, ако се съберат поне 15 заявки. Просто трябва да пусна поне 20 броя серия че да се върже малко от малко цена някаква.Иначе при него не е проблем никакъв да се прави дупка 3,5 мм , място бол , докато при Малък Генчо танцуваме на косъм с диаметъра за това я сдвояваме за да има място и за фитила и за въздух към контейнера.
Обема на 2-ката е 5-6 мл, но камерата е доста по-голяма и е малко по-лагав.

Едит: Малкия Genesis до колкото разбрах го има в наличност!

Edited by LxD, На 12.11.12 г. в 22:14.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#45 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 12.11.12 г. в 21:56

А сега де! Интересни въпроси. И чакаме с интерес отговорите, ласт!

Че подозирам, рано или късно, ще трябва да го пробваме.

#46 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:02

И чакаме с интерес отговорите, Ласт!

Какви отговори ? Правиш си намотката,пълниш със спринцовката и КЕФ !!! Поне за мен е така ! :smiley_emoticons_joint:


chelsea f.c.


#47 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:41

Аз малкия си поръчах, повече не ми трябва, тъй че няма да се включа в поръчката :( на мен 2.8 мл ми тежи и ми е неудобно, да не говорим за по-голямо :)

Хайде дано ми хареса и да не прави магарии :D

Тръпна :)
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#48 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:46

Предполагам,че Васко ще ти го направи първоначално . Виж как е внимателно и запомни,ако има проблеми ще помагаме ! :smiley_emoticons_joint:

И нещо важно,дупката на тапата задължително трябва да е пред намотката !!!


chelsea f.c.


#49 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:55

Предполагам,че Васко ще ти го направи първоначално . Виж как е внимателно и запомни,ако има проблеми ще помагаме ! :smiley_emoticons_joint:

И нещо важно,дупката на тапата задължително трябва да е пред намотката !!!


Значи 1 седмица ще витая в облаците и после ще пропищя на умряло :D в края на ноември очаквайте бразилска драма с намотки :D мислих, мислих и реших - ще мотая :D
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#50 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:57


Предполагам,че Васко ще ти го направи първоначално . Виж как е внимателно и запомни,ако има проблеми ще помагаме ! :smiley_emoticons_joint:

И нещо важно,дупката на тапата задължително трябва да е пред намотката !!!


Значи 1 седмица ще витая в облаците и после ще пропищя на умряло :D в края на ноември очаквайте бразилска драма с намотки :D мислих, мислих и реших - ще мотая :D

Е не е толкова страшно,не се плаши преди да видиш за какво става въпрос !


chelsea f.c.


#51 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:03

Tsvetik, браво :D
Никак не е страшно. А удоволствието от собственоръчно навита намотка си струва.

#52 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:08

Не знам с каква батерия сте,но ако се получи

бразилска драма с намотки

,ще го измислим – нямя страшно ! :sSig_goodjob2:


chelsea f.c.


#53 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:10

Уф, малко ми е трудно да давам инструкции "на аба". Като цяло предпочитам ползвателя да си направи сам нещата, но не е проблем и да го стъкмя първоначално.Не е проблем и да направя 2-3 готови намотки за смяна като им дойде времето. От доста голямо значение е с какво устройство ще се кара Генчо. Аз лично не се занимавам с бърнене на намотката, по-лесно ми е да си сменя фитила, макар че има колеги които ползват една намотка и по 3 месеца.
Няма някаква специална инструкция с която да върви. "Сетчето" ако може така да го нарече човек, включва "Генчо" , парче фитил, 3 дебелини кантал, 3 размера мрежичка.
Това с което човек трябва да се снабди е една часовникарска отвертка за винтчетата и малко сръчност.
Като успокоение мога да кажа на колежката че има дами които се справят страхотно с обслужването на подобни устройства.Колежката Массаракш е факир в тази насока и аз лично и :hi:.
Другото е че обратното изкупуване на устройството е гарантирано ако все пак не се спогодите с него, макар че е много малко вероятно да се случи.
П.П. Ако някой колега има връзка със зъботехническия бизнес и може да ми даде координати на доставчици ще съм много благодарен. Трябва ми конкретно един Бор-държач, който е неделима част от Генчо ;).

Edited by last_hope, На 12.11.12 г. в 23:19.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#54 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:27

Един познат навремето работеше в фирма за зъболекарски консумативи, но уви вече не е там. Можеш да се обадиш тук и да ги попиташ дали имат бор-държач. Ето ти кординати: (намира се близо до централна гара)

Фирма МЕДИТЕХ ООД с адрес Ами-буе 52 в София можете да намерите на телефон 02/9516832.
Дейността на МЕДИТЕХ ООД е Медицински консумативи - производство и търговия.
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#55 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:29

Благодаря за подкрепатaaaaaaaaaaа :D

с eGo Twist 650 mAh съм в момента :)

Слушам и изпълнявам, отвертки цял килер имам, включително и най-мъничките :) бъркането на течности стана с драма, но се нацелих :D ще ви потормозя малко и с намотките ще се оправя :D

Зъболекарските консумативи ще ги уредя без проблем, медиински също :) те за какво се ползват?

Edited by Tsvetik, На 12.11.12 г. в 23:30.

eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#56 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:32

Един познат навремето работеше в фирма за зъболекарски консумативи, но уви вече не е там. Можеш да се обадиш тук и да ги попиташ дали имат бор-държач. Ето ти кординати: (намира се близо до централна гара)

Фирма МЕДИТЕХ ООД с адрес Ами-буе 52 в София можете да намерите на телефон 02/9516832.
Дейността на МЕДИТЕХ ООД е Медицински консумативи - производство и търговия.

Колега не знам какво е това,но за Гена трябва най обикновена малка отвертка,спринцовка с тъпа игла,фитил и кантал/нихром !


chelsea f.c.


#57 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:38

Трябва ми ето това в средата - държача.Това играе ролята на централен електрод за плюса в Генчо.

Attached Files


Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#58 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:42

Трябва ми ето това в средата - държача.Това играе ролята на централен електрод за плюса в Генчо.


Ще питам още утре и ще ти кажа :)
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#59 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 13.11.12 г. в 00:49

Доколкото съм запозната със зъботехническия и стоматологичния инструментариум, на това няма как да се сложи борер, т.е. не е бор-държач, по-скоро е държач за... например карборундов сепаратор или гума.

И понеже казваш "зъботехнически", а не "стоматологичен" - ето ги зъботехническите (за прав наконечник): http://www.akatzarov...emart&Itemid=53 ; http://buladdent.com...id_product=1224

А ето и стоматологичните - за обратен наконечник (разликата е в долния край): http://www.akatzarov...emart&Itemid=53

Може да се потърси повече.
Фирми, за които се сещам: Анка Кацарова, Дентаком, Дентасвет, Роми Дент, Булдент, Булад Дент.

Edited by Destiny, На 13.11.12 г. в 01:11.


#60 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 13.11.12 г. в 00:55

Васееее, тя работата стана ... "шести горе дясно" :clapping: