Jump to content


Photo
- - - - -

18350 Efest IMR 3.7V Rechargeable 800Mah Li-Mn Батерии


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 28.11.12 г. в 01:41

Продавам 1 брой батерия 18350 Efest IMR 3.7V Rechargeable 800Mah Li-Mn Напрежение: 3.7V. Цена: 8,99 лв. Тел. 089 4855072 . Мейл: pepoi1990@abv.bg . Продавам и зарядни за тях.
Нова генерация химическа акумулаторна литиево-мангановa (IMR) е по-безопасна и не изисква защита. Тя предлага по-бърза скорост на отдаване на мощността и е подходящ за приложения с висока мощност. Батерията е много подходяща за електронни цигари като Smok Vmax, а така също и за уреди като камери, прожектори,светкавици, играчки, дистанционни управления, mp3 плейъри .....
- Литиево-манганова
- Капацитет: 800mAh
- Долна освобождаване напрежение: 2.50V
- Акумулаторна повече от 500 цикъла
- Няма ефект на паметта
- Размери: L: 35 мм / D: 18mm
- Тегло: 19 гр

Edited by Kid, На 29.11.12 г. в 12:46.


#2 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 28.11.12 г. в 10:10

А,
в другия форум позачистиха обявите, ама колегата е упорит (Продавалник и др. от този род не са достатъчни)... :thumbdown:

Може pv-bg да му листват стоките ;)

#3 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 29.11.12 г. в 02:13

А,
в другия форум позачистиха обявите, ама колегата е упорит (Продавалник и др. от този род не са достатъчни)... :thumbdown:

Може pv-bg да му листват стоките ;)


Какъв е проблема колега ?

#4 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 29.11.12 г. в 09:07

Какъв е проблема колега ?


Проблемът е в т. 1.16 от Правилата

#5 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 29.11.12 г. в 12:45


Какъв е проблема колега ?


Проблемът е в т. 1.16 от Правилата


Здравейте Колега,

Ето част от тази точка: "...Изключения се допускат в раздел "Далавери", предназначен за свободна търговия на частни лица с употребявани и/или единични бройки продукти..."

Къде е проблема pufpag4o ?

1.Раделът е "Далавери",
2.Бройката е една.
(Доставиха ми Vmax, който се оказа дефектен, и го върнах. За съжаление батериите които ми останаха са нови, но не са ми необходими повече.Според вас какво да ги правя?).
Същото важеше и за един друг форум,за който плачеш, на нашия колега Васко с когото се познаваме лично и уважавам.Така е решил , така е постъпил...според мен това решение е признак на слабост.Но аз го уважавам и приемам... Интернет пространството е безгранично и чичо Гугле подсказва на всеки за всичко каквото го попита.

Като първо си мисля че в сучая това си е чисто заяждане от ваша страна, което противоречи на правилата от точка:

" 1.6. Да уважава другите потребители на форума... целенасочено и/или тенденциозно заяждане се считат за грубо нарушение на правилата, в резултат на което подобни мнения ще бъдат редактирани или отстранявани от темата и могат да доведат до временна или постоянна забрана..."

И второ: не е ваша работа къде другаде съм пуснал обява в СВОБОДНОТО интернет пространство за обяви. Тези номерца с желанието за цензурка бяха присъщи на другарите комунисти през един тъмен период на нашата история, който никога няма да се върне. И за радост.

Бъдете жив и здрав! И приключвайте! :rolleyes:

#6 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 29.11.12 г. в 13:30

Сега се сетих за човека. Потвърждавам че е така както казва!
Извинявам се за прибързаните си действия на друго място!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#7 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 29.11.12 г. в 14:11

Щом е така работата, може ли снимки?

И батерията 18350 само една ли е (поне така пише)?

И в кой град си?

Edited by yass, На 29.11.12 г. в 14:13.


#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 29.11.12 г. в 14:14



Какъв е проблема колега ?


Проблемът е в т. 1.16 от Правилата


Здравейте Колега,

Ето част от тази точка: "...Изключения се допускат в раздел "Далавери", предназначен за свободна търговия на частни лица с употребявани и/или единични бройки продукти..."

Къде е проблема pufpag4o ?

1.Раделът е "Далавери",
2.Бройката е една.
(Доставиха ми Vmax, който се оказа дефектен, и го върнах. За съжаление батериите които ми останаха са нови, но не са ми необходими повече.Според вас какво да ги правя?).
Същото важеше и за един друг форум,за който плачеш, на нашия колега Васко с когото се познаваме лично и уважавам.Така е решил , така е постъпил...според мен това решение е признак на слабост.Но аз го уважавам и приемам... Интернет пространството е безгранично и чичо Гугле подсказва на всеки за всичко каквото го попита.

Като първо си мисля че в сучая това си е чисто заяждане от ваша страна, което противоречи на правилата от точка:

" 1.6. Да уважава другите потребители на форума... целенасочено и/или тенденциозно заяждане се считат за грубо нарушение на правилата, в резултат на което подобни мнения ще бъдат редактирани или отстранявани от темата и могат да доведат до временна или постоянна забрана..."

И второ: не е ваша работа къде другаде съм пуснал обява в СВОБОДНОТО интернет пространство за обяви. Тези номерца с желанието за цензурка бяха присъщи на другарите комунисти през един тъмен период на нашата история, който никога няма да се върне. И за радост.

Бъдете жив и здрав! И приключвайте! :rolleyes:


Бройката е една, след като си редактира мнението.
И аз (тук и на друго място) останах с впечатлението, че е търговско съобщение с цел масова продажба.
Никъде не пишеше дали е една или двеста!

ПП: както обичам да казвам "пишете това, което искате да изразите, а не това, което ще разбират другите"
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 29.11.12 г. в 14:23

Поднасям извиненията си!
(от интернет пространството останах с впечатлението, че се касае за доста бройки зарядни и батерии)

Още веднъж - съжалявам!

Съжалявам и за Макса.
(Между другото - няма ли да Ви го подменят?)

Здраве и късмет!

#10 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 29.11.12 г. в 18:47

Щом е така работата, може ли снимки?

И батерията 18350 само една ли е (поне така пише)?

И в кой град си?


Добър вечер колеги!

Понеже VMax-а е направен да работи с 2 батерии, аз няма как да напиша "батерия" в единственно число. Но щом требе, така да е.

И още: всеки уважаващ себе си пушач би си взел и поне две резервни батерии за своето устройство, за да могат да са му на разположение в момента в който работещите клекнат. Изважда и сменя, а не да търси контакти да зарежда, особенно ако на масата вече и виното и мезето е сервирано и картите за белота са раздадени ... :rolleyes:

И на шега: Имам ножовка. Мога да режа батерията на половинка и на 1/4, никакви проблеми.

И моля Ви мислете позитивно !
Лошите и негативни помисли водят до канцерогенчета, а след тях вашите прекрасни електронни цигари ще ги пуши някой друг, по-приближен до съпругата ви...

Наздраве!

Attached Files

  • Attached File  12.jpg   57.46KB   20 downloads


#11 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 29.11.12 г. в 20:00

Колега Kid извинявай , че и аз се намесвам и разводнявам темата "а може и да я ос**ам . Множественото число на зарядните пък подведе мен.

................................
Продавам и зарядни за тях.

И като е батерии за В-то....напиши "Продавам комплект 2 батерии 18350+ заряднО за тях. Цена едикаква си. " и като коментар "Може и по отделно"
И всико е точно и ясно. Извинявам се пак за спам-а ама и аз се подведох , че си търговец на едро.
Хайде успешна продажба. И дано да намериш решение за дефектната бройка VMax .
И....нека ватовете бъдат с теб :sSig_goodjob2:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#12 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 29.11.12 г. в 20:03

Тези, дето ги продаваш, същите ли са като тези от картинката?
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#13 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 29.11.12 г. в 22:22

Тези, дето ги продаваш, същите ли са като тези от картинката?



Да, колега.

P.S. Но си разсъждавам по принцип за "бизнеса"
В България има може би около 30-40 VMax-a.
90%-95% от собственниците си имат батерии. Какъв ли бизнес ще това, след като тези батерии са толкова редки и като модел и като приложение.
Бизнес може би ще става с 2АА и 3АА. и батерии за мобилни апарати в количества с хиляди бройки...

#14 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 29.11.12 г. в 22:56

..................................
P.S. Но си разсъждавам по принцип за "бизнеса"
В България има може би около 30-40 VMax-a.
90%-95% от собственниците си имат батерии. Какъв ли бизнес ще това, след като тези батерии са толкова редки и като модел и като приложение.
Бизнес може би ще става с 2АА и 3АА. и батерии за мобилни апарати в количества с хиляди бройки...

Не си прав в случая колега.18350 стават за Вмакс,Змакс,Грипер,Воо,Е-лула и поне още 3-4 мода ;)

Edited by batko32, На 29.11.12 г. в 22:59.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#15 Kid

Kid

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 0 posts

Posted На 29.11.12 г. в 23:55


..................................
P.S. Но си разсъждавам по принцип за "бизнеса"
В България има може би около 30-40 VMax-a.
90%-95% от собственниците си имат батерии. Какъв ли бизнес ще това, след като тези батерии са толкова редки и като модел и като приложение.
Бизнес може би ще става с 2АА и 3АА. и батерии за мобилни апарати в количества с хиляди бройки...

Не си прав в случая колега.18350 стават за Вмакс,Змакс,Грипер,Воо,Е-лула и поне още 3-4 мода ;)



Бате, това е добре! :) Не знаех.