Jump to content


Photo
- - - - -

Има ли желаещи за съвместна поръчка ?


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 27.07.10 г. в 12:33

Здравейте!

Някой иска ли заедно да пазарим от TECC, за да си разделим доставката , че са я увеличили. Беше 10 , направили са я 17 паунда . До 1 -ви септември или до изчерпване на количество имат 50 % намаление на всички продукти.

Edited by adel, На 27.07.10 г. в 12:42.


#2 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 27.07.10 г. в 14:44

Дано намериш мераклии, сега е моментът да си подариш едно Tornado :thumbup1:
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#3 majonkata

majonkata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 27.07.10 г. в 15:21

колко се чака? :)

#4 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 27.07.10 г. в 15:52

Еми за Tornado- то ми е мерака естествено. :)


колко се чака?


Три дни пътуват до България . Иначе не е хубаво да се чака много, защото е до изчерпване на количествата .



Edited by adel, На 27.07.10 г. в 16:18.


#5 majonkata

majonkata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 27.07.10 г. в 16:00

http://www.theelectr...ck-product.html

:Koshechka_08:

на мене ли ми се струва или тия батерии от горния линк са по-тумбести от тия:
http://www.pv-bg.com...ah-battery.html

??

ако са ок давай да поръчваме днеска още!! :Koshechka_08: :Koshechka_08:

че другия вторник заминавам на ваканция на планина, чист въздух ... :bad:
... да съм екипиран подобаващо.

#6 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 27.07.10 г. в 16:36

Какво им гледаш формата на батериите, тумбести били :) гледай им характеристиките .

Edited by adel, На 27.07.10 г. в 16:37.


#7 majonkata

majonkata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 27.07.10 г. в 16:39

ми мое да не влаат. :D

#8 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 27.07.10 г. в 19:21

Какво им гледаш формата на батериите, тумбести били :) гледай им характеристиките .


Също може да помислиш за http://france.jantyworld.com - 1.50 евро нормален шипинг, пак 2-3 дена доставка, цените са изключителни също... Било то Janty брандирани компоненти, или TAWA такива - огледай и помисли :)

http://www.theelectr...ck-product.html

:Koshechka_08:

на мене ли ми се струва или тия батерии от горния линк са по-тумбести от тия:
http://www.pv-bg.com...ah-battery.html

??

ако са ок давай да поръчваме днеска още!! :Koshechka_08: :Koshechka_08:

че другия вторник заминавам на ваканция на планина, чист въздух ... :bad:
... да съм екипиран подобаващо.


Колега, приеми безплатен, приятелски съвет... Целият свят отрече този мод (по-специално - масово произвежданият от Sailebao). Откак се сдоби с прозвището Atty-killer, никой от сериозните онлайн магазини не се наема да го зарежда и продава.. Не го мисли толкова и ти.
Но най-добре - задълбай из авторитетните форуми и сам си направи изводите... Отвертката безславно пропадна, за съжаление...

Edited by plambi, На 27.07.10 г. в 19:23.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#9 majonkata

majonkata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 27.07.10 г. в 20:11

ами не знам. само хубави неща четах за тоя мод. а това, дето казваш, че е ати килър - намерих само няколко съобщения и то за ползване с атомайзери с преходник (не 901) или с по-голям волтаж. този работи на 3.7 идва си с 901 атомайзери ... не мисля, че трябва да има проблеми, ако се ползва внимателно.
предполагам че его/торнадо също биха изпушили, ако не се внимава с тях ..
абе фингърс кросд. :) кефи ме идеята за 900 mah, а и 901 атомайзерите/картриджите ме кефят също много - никакви проблеми с ДСЕ901 само дето много бързо си губят пауъра.

мерси все пак. ще пиша как върви. :) и ако се счупи и то - ще минавам на DIY с реотан от Раховец и акумулатор от УАЗ.

#10 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 27.07.10 г. в 20:38


Какво им гледаш формата на батериите, тумбести били Posted Image гледай им характеристиките .


Също може да помислиш за http://france.jantyworld.com - 1.50 евро нормален шипинг, пак 2-3 дена доставка, цените са изключителни също... Било то Janty брандирани компоненти, или TAWA такива - огледай и помисли Posted Image


Е в момента оттатък по евтино.

Благодаря 'plambi', ще погледна, ама като са брандирани да не са от злато: )
Какво точно имаш предвид . Щото е sale ли ? Пазарила съм от тях досега всичко е било точно.

Edited by adel, На 27.07.10 г. в 20:55.


#11 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 27.07.10 г. в 21:22

...и ако се счупи и то - ще минавам на DIY с реотан от Раховец и акумулатор от УАЗ.


Пу един комплект и за мен! Posted Image

... Какво точно имаш предвид . Щото е sale ли ? Пазарила съм от тях досега всичко е било точно.


Предложението ми се основаваше само и единствено на предположението, че си решила да опиташ вече и eGo... Драсни на една хартийка сумарно колко ще излезе всичко до дома от TCCC и същото от fr.janty и каквото сабя покаже. Моята е лесна, аз после само ще се радвам на доволството ти ;)

Ако в TCCC вече има и USB-батерии за eGo - заръчай си... с една поръчка печелиш и нормална цигарка и USB-passtrough :Koshechka_08:

(ако ти останат парички - заръчай и някоя от прочутите им течности, да споделиш после)

Стискам ви палци, другарчета, драснете впечатления, като получите поръчките си :)
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#12 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 27.07.10 г. в 22:20

еGo или да си кютам на 801 е въпроса докато не излезе друг мод ...
изпарителя на 510 сякаш ми е крачка на зад ... aма пусто любопитствоPosted Image

Edited by adel, На 28.07.10 г. в 09:09.


#13 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 28.07.10 г. в 17:09

Здравейте аз съм за. Искам да си взема черна DSE801 с ръчни батерий и да е по ефтино понеже тук цените в бг малко са височки. Само кажи как да се разберем и въобще колко ще струва от този сайт

или ако има някой които да поръчва от хевън гифт че и там неможах да се справя с тия паи пал акаунти не ми върви относно закопуването на такава цигара от 1 месец карам с е-health некви истормозени ама като няма друго а с паричните преводи по уестърн юнион идва мн скъпо така че приемам всякакви оферти :)

#14 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 28.07.10 г. в 18:00

Здравейте аз съм за. Искам да си взема черна DSE801 с ръчни батерий и да е по ефтино понеже тук цените в бг малко са височки. Само кажи как да се разберем и въобще колко ще струва от този сайт

или ако има някой които да поръчва от хевън гифт че и там неможах да се справя с тия паи пал акаунти не ми върви относно закопуването на такава цигара от 1 месец карам с е-health некви истормозени ама като няма друго а с паричните преводи по уестърн юнион идва мн скъпо така че приемам всякакви оферти :)


Комплект DSE 801 от Heaven-gifts струва 26.50$ (забележи - в комплекта има само USB адаптерче, но не и AC-USB такова). Тегло на комплекта - 230 г., което значи 6$ за пратката. Ще пристигне до 14-15 дена. Дотук добре, но ще трябва да си поръчаш и поне 10 бр. празни пълнители за нея, както и течност. Всичко това хем натоварва сметката, хем вдига цената на шипинга. Всичко се трае, но ако не дай Боже стане нещо и възникнат условия за рекламация - ще пращаш обратно дефектиралия компонент чак до Шанхай. Като го получат, тогава ще ти пратят обратно нов такъв (незабавно го правят).. На теб, пращането ще ти излезе минимум 5 лева, но цялата процедура - "на ти си, дай си ми" ще отиде месец време...

Затова - купи си комплекта от магазина тук, не цепи стотинката на две - правиш го за здравето си. А след като е така - помисли и за удобството си.
Цената тук може да ти се види височка, но не забравяй - шантавата ни държава държи и изисква да си получи ДДС-то, проклетите акцизи и какво ли още не... Ето ти откъде се формира цената и по мое мнение - съвсем нормална си е.
In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#15 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 28.07.10 г. в 18:28

Прав/а си но тук няма dse801 в наличност камоли черна след като добавят ще реша. а и си харесах този модел вс останали нещо не ме радват ще се радвам да добавят от него

а относно за usb-то е така защото доколкото разбрах с usb се зареждат ръчните батарий а с AC-то автоматичните

доставката не е 6$ вече е 14$ ако не се лъжа и си идва пак същото и ако заредят бих си взел на тази цена която я дават тук

Edited by sneik, На 28.07.10 г. в 18:38.


#16 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 28.07.10 г. в 19:07

sneik съжалявам Posted Image Ако знаех, че ще има още мераклии, щях да изчакам, но вече приключих поръчката. plambi правилно ти е казал , че за DSE 801 няма смисъл да се прави тази далаверка Posted Image освен ако не се съберете една голяма групичка и то по възможност от един и същи град и да си напоръчате много неща накуп. Другия вариант наистина е да изчакаш зареждане в магазина .
Освен това другия проблем , който би могъл да се появи в последствие е , е проблема с гаранционното обслужване . Да не се налага но обратното връщане на единични бройки от тук натам изобщо не е изгодно. Така, че все едно без гаранция се купуват.


За по скъпите модели като Торнадото и Отвертката дойде донякъде оправдано Posted Image

Edited by adel, На 29.07.10 г. в 18:37.


#17 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 28.07.10 г. в 19:14

Няма нищо :) Те по скъпите не ми харесват дизаина никакъв го няма. Гледам има в наличност само Joye302 но доколкото четох всички препоръчват 801. но пък от друга страна ползват испарителя на 901 но самия модел не го препоръчват и доста объркват :)

#18 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 28.07.10 г. в 19:37

Хич не му мисли, вземай Joye 302, щом ти харесва като дизайн Posted Image
Това на кого кой изпарител му харесва е друг въпрос и винаги е малко индивидуално .

Edited by adel, На 28.07.10 г. в 22:27.


#19 sneik

sneik

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 28.07.10 г. в 19:39

е реших се поръчах си 302 :) като я получа ще видим дали ще оправдае очакванията ми

Edited by sneik, На 28.07.10 г. в 21:02.


#20 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 28.07.10 г. в 21:20

е реших се поръчах си 302 Posted Image като я получа ще видим дали ще оправдае очакванията ми


Posted Image Според мен няма да съжаляваш.

pv-bg.com също е реномиран магазин за електронни цигари Posted Image

Edited by adel, На 28.07.10 г. в 22:28.