Jump to content


Photo
- - - - -

eGo eVic


  • Please log in to reply
240 replies to this topic

#81 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 30.01.13 г. в 20:43

Днес изпробвах над 10 изпарителя на тази "основа" и след като направих леки реконструкции на Kanger T2 CC се оказа най-доброто (за мен) решение.
Изключителна пара с дръпка под 3 секунди, изключителен удар и вкус.
Ползвам го с глави 1,5 ома на 3,4V.

П.П. Сложих една батерия от лаптоп и до сега изкара над 300 сериозни проби и пише, че остават 639 дръпки.
Ще видя колко ще изкара.

#82 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 31.01.13 г. в 06:59


Не точно черни, но ето дрешки за еВица.

Има един модър Kir Fanis, в момента му тече записа за неръждаеми тръби и капачки за eVic. Има и телескопична тръба. Има тема на Vapor Wall, но трябва регистрация за да се види. Продава и на ukvapers

Части за evic от немско: тук.

Тръби и капачета от Siam mods, можело да излязат на Alba Vapours скоро: Такива

Все още не са излезли в никой магазин освем в немския за една тръбичка искат 160 евро :)
Надявам се тези неща от снимките по форумите на другите да излязат в някой онлайн магазин защото съм си набелязал поне 5 модела който ще си купя.

Аз немски не знам, но мисля, че стоманеното тяло е за 30 евро, не за 150.
Kir Fanis продава и в онлайн магазини, но еВик нещата засега само по форумите. Регистрираш се на някой и ако не се ориентираш какво става, питаш/пускаш лично на човека.
Тези на Siam-mods, мярнах Скот да казва "shipping tomorrow", значи скоро ще се появят. Надали ще са евтини.

#83 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 31.01.13 г. в 19:45

Браво на Joyetech! В новата версия Firmware 1.2 са вкарали хитринки, за които дори не съм се досещал.

#84 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 31.01.13 г. в 22:59

Браво на Joyetech! В новата версия Firmware 1.2 са вкарали хитринки, за които дори не съм се досещал.

Ареее глей сега ме зариби да търся нова версия да правя ъпгрейд :)

p.p Стана за секунди ъпгрейда. сега обаче не знам какви са тези новите вариации MVR VW и MVR vv

Edited by MERLIN, На 31.01.13 г. в 23:12.


#85 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 31.01.13 г. в 23:35

То добре се качва фирмуера, но може ли да се свали обратно?
Някой прави ли го е, че аз не видях такава опция?

#86 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 1.02.13 г. в 02:27

То добре се качва фирмуера, но може ли да се свали обратно?
Някой прави ли го е, че аз не видях такава опция?

Не знам дали може предполагам , че можеш да си инсталираш който искаш фирмуер.
На този етап последната версия 1.2 ми допада много. Има доста благилни които правят всичко малко по приятно и удобно.

#87 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 1.02.13 г. в 09:04

То добре се качва фирмуера, но може ли да се свали обратно?
Някой прави ли го е, че аз не видях такава опция?

На сайта на Джойтеч има инструкции за "factory reset": eVic Factory reset code
Нямам eVic и не съм го пробвал, но инфото би трябвало да помогне.
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#88 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 1.02.13 г. в 17:54

p.p Стана за секунди ъпгрейда. сега обаче не знам какви са тези новите вариации MVR VW и MVR vv

Това е една от хитринките, които ме кефят много.
MVR VW: Дръпката е разделена на 10 части, като можеш да си настройваш кога с каква мощност да е. Аз съм настроил 1сек. да е на 8W, следващата 1,5сек. на 7W, и до края на 6,7W.
MVR VV: Същото, но за напрежение. Тука има възможност да се изберат 3 различни съпротивления на картомайзерите.
Пример: Карт. от 1,5 до 2,0Ω - 2сек. на 5V, следващите 1,3сек. на 4V, и т.н. до 10-та секунда.
Карт. от 2,1 до 2,5Ω - -------------------------------
Карт. от 2,6 до 3,0Ω - -------------------------------

Edited by asiyaolo, На 1.02.13 г. в 17:56.


#89 gogoto

gogoto

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 29 posts

Posted На 1.02.13 г. в 18:59

Видях го.
То се прави от компа, а аз се опитах да го направя само от тялото.
:)

Edited by gogoto, На 1.02.13 г. в 19:00.


#90 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 1.02.13 г. в 19:16

от днес и аз съм с evic и ми прави впечатление, че май не обича DCT-та :sSig_censored:

#91 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 1.02.13 г. в 19:31

от днес и аз съм с evic и ми прави впечатление, че май не обича DCT-та :sSig_censored:

Аз не знам кое е DCT ако е прословутия Кангер то той на 90 процента от модовете и батериите не работи коректно. Много прехвалена несъвместима история. Ако проработи си е все едно печалба от тотото.
Не съм го пробвал но от това което чета и гледам по ревютата няма и да го пробвам при наличието на STV Nova или C5 и C6
Със кеф да си го ползваш след седмица няма да искаш да чуеш за друг мод всички ще ти се струват първобитни подобия.
Особено сега когато за този мод има вече различни модификации декоративни капачки и декоративни туби за батериите. Огромен потенциал а с новият фирмуер направо е върха.

#92 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 1.02.13 г. в 19:36

Не Меrlin, DCT e карт с две намотки вътре и се ползва предимно с танк. лично според мен, това е най-добрата комбинация за изпаряване

Attached Files



#93 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 1.02.13 г. в 19:50

Provape продават въпросната екстра като допълнителен пакет :smiley_emoticons_joint:
Бързи са китайците , не може да им се оспори

#94 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:21

Не Меrlin, DCT e карт с две намотки вътре и се ползва предимно с танк. лично според мен, това е най-добрата комбинация за изпаряване

Е добре де, не пита ли предварително това може ли да устиска на DCT ;). Ти лава нямал ли си?
2.5 Ампера са си пак толкова без значение в каква опаковка е сложено.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#95 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:31

Ласт, четох бая, знаеш че чета ;).
факт е, че положението с DCT-тата е гранично. днес мъчих една дуалка и си беше мъка. преди малко сложих друга и нещата са много по-добре. не е като на vmax-а, но е добре. даже много добре

а и вероятността да изчистят нещата, според мен е много голяма

#96 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:46

Вероятността да излезнат от лимитите на хардуера е нулева , добре че са общо взето приемливи и ако няма да се ползва в екстремни ситуации модът е добър :) Поне предоставя регулация и мощност и забавления пред компютъра :sSig_goodjob2:

#97 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 2.02.13 г. в 06:41

Не Меrlin, DCT e карт с две намотки вътре и се ползва предимно с танк. лично според мен, това е най-добрата комбинация за изпаряване

Ясно точно такова на съм ползвал. Понеже много се спекулира с издръжливоста на eVic аз до сега какво съм му завъртел такова е работело по възможно най перфектния начин. Току що си поръчах Smoktech Dual Coil Tankomizer DCT-V2 когато пристигне и го тествам ще кажа без да си кривя душата как се държи.

Иначе съм пробвал Smoktech Dual Coil Cartomizer супер работи но само първите 10тина дръпки. После почва да прегаря от многото ток. Намалих му мощноста ама си мерише на изгорело. Нещо не се овляжняват достатъчно бързо и трябва да чакаш между друпките да му се надяваш и с две думи изобщо не ме изкефи. И не защото нямаше мощност а защото самият картомайзер си е такъв с тази вата не става или поне на мен не ми хареса.

Има тук един двама във форума който не са виждали eVic на живо и само повтарят думите на бастардо как не го кефело това, как не го кефело онова но според мен Бастардо просто си беше предубеден и търсеше под вола теле.

Изобщо не съжалявай това е най добрият мод в момента на пазара с най обещаващо бъдеще. Каквото и да говорят злите езици.

П.П. Поръчах си ама не става. Нещо дори не рабзирам какво ми обясняват на майла с този немски. Ако знаеш някой сайт британски или поне да е на англииски където го продават това чудо сподели с мен за да си купя.

Edited by MERLIN, На 2.02.13 г. в 06:46.


#98 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 2.02.13 г. в 08:30

Merlin, нямам идея. з от България си ги взимам нещата.
но в единият от сайтовете го има в няколко модела- http://www.totallywi...k-products.html

то реално ти трябват три неща- танк, карт и дрип

#99 devilbo

devilbo

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 2.02.13 г. в 09:09

Ако не си го чел това обяснение, го прочети, че аз съсипах един карт вече :blush:

Edited by devilbo, На 2.02.13 г. в 09:10.


#100 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 2.02.13 г. в 10:38

Има тук един двама във форума който не са виждали eVic на живо и само повтарят думите на бастардо как не го кефело това, как не го кефело онова но според мен Бастардо просто си беше предубеден и търсеше под вола теле.

Изобщо не съжалявай това е най добрият мод в момента на пазара с най обещаващо бъдеще. Каквото и да говорят злите езици.

Добре, само за уточнение, ти имаш ли примерно Провари, Змакс или Вамо за да ги сравниш с Вица? Или и ти говориш на изуст? И не знам кои хора от форума визираш, но ако говориш за Ласт, едва ли ще намериш някой по-компетентен от него. И без да се сърдиш ако трябва да слушам теб или него, ще послушам него :smiley_emoticons_joint:

Edited by gstavrev, На 2.02.13 г. в 10:39.