Jump to content


Photo
- - - - -

Ego-t


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 radiwwww

radiwwww

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 12.02.13 г. в 13:14

Здравейте, днес купих първата си електронна цигара. Не съм много наясно с това тези неща. Взех батерия- Електронна Цигара - EGO -T 900 mAh, дадоха ми 18м гаранция. картомайзера е 2,4мл. Всичко заедно с течноста ми излезе 53лв. Какво мислите, за избора ми ?

#2 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 12.02.13 г. в 13:20

Здравейте, днес купих първата си електронна цигара. Не съм много наясно с това тези неща. Взех батерия- Електронна Цигара - EGO -T 900 mAh, дадоха ми 18м гаранция. картомайзера е 2,4мл. Всичко заедно с течноста ми излезе 53лв. Какво мислите, за избора ми ?



Щом има гаранция, всичко е наред. Карта ако е Кангер му вземи и резервни глави. Течността каква е ?

#3 radiwwww

radiwwww

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 12.02.13 г. в 13:30


Здравейте, днес купих първата си електронна цигара. Не съм много наясно с това тези неща. Взех батерия- Електронна Цигара - EGO -T 900 mAh, дадоха ми 18м гаранция. картомайзера е 2,4мл. Всичко заедно с течноста ми излезе 53лв. Какво мислите, за избора ми ?



Щом има гаранция, всичко е наред. Карта ако е Кангер му вземи и резервни глави. Течността каква е ?





за карта не съм много наясно, знам само, че е 2,4мл, 1,8ома. Течността е ДеКанг.

#4 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 12.02.13 г. в 13:36



Здравейте, днес купих първата си електронна цигара. Не съм много наясно с това тези неща. Взех батерия- Електронна Цигара - EGO -T 900 mAh, дадоха ми 18м гаранция. картомайзера е 2,4мл. Всичко заедно с течноста ми излезе 53лв. Какво мислите, за избора ми ?



Щом има гаранция, всичко е наред. Карта ако е Кангер му вземи и резервни глави. Течността каква е ?





за карта не съм много наясно, знам само, че е 2,4мл, 1,8ома. Течността е ДеКанг.



http://www.pv-bg.com...changeable.html ? - Всичко е наред. Избора ти е добър като за начало. Следи форума. За всеки твой въпрос има тема в която е обяснено подробно какво да правиш. Поздрави :smiley_emoticons_joint:

#5 cvet4o

cvet4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 12.02.13 г. в 13:58

Мдаа, чети, всичко са си написали хората, на мен от повече от месец този форум ми е любимото четиво. Само, че е пристрастяващо- предупреден си. :pardon:

Edited by cvet4o, На 12.02.13 г. в 14:44.


#6 radiwwww

radiwwww

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 12.02.13 г. в 17:06




Здравейте, днес купих първата си електронна цигара. Не съм много наясно с това тези неща. Взех батерия- Електронна Цигара - EGO -T 900 mAh, дадоха ми 18м гаранция. картомайзера е 2,4мл. Всичко заедно с течноста ми излезе 53лв. Какво мислите, за избора ми ?



Щом има гаранция, всичко е наред. Карта ако е Кангер му вземи и резервни глави. Течността каква е ?





за карта не съм много наясно, знам само, че е 2,4мл, 1,8ома. Течността е ДеКанг.



http://www.pv-bg.com...changeable.html ? - Всичко е наред. Избора ти е добър като за начало. Следи форума. За всеки твой въпрос има тема в която е обяснено подробно какво да правиш. Поздрави :smiley_emoticons_joint:



Да същия е Карта. Само още един въпрос. След като дръпна няколко пъти усещам леко дразнене в гърлото, нещо като пресъхване или подобно, някакви идеи, от какво може да е ?

#7 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 12.02.13 г. в 19:50

Като за начало от Деканг и на мен така ми беше, след време няма да те дразни. :smiley_emoticons_joint: Ползвам течности само на Инавера и Флейвър арт :sSig_goodjob2:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#8 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 12.02.13 г. в 20:53

Сухотата в гърлото в началото на изпарителната кариера е почти неизбежна...Получава се от съставките на течността - има бая теми по тоя въпрос ако те притеснява прочети ги, но няма нужда да се плашиш. Гълтай повече течности и няма да имаш проблеми. :sSig_goodjob2:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#9 katrin4i

katrin4i

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 14.02.13 г. в 11:04

И да не пушиш повече от другите цигари, ей! :tongue4:
Има само два начина да се справиш с жените…, но никой не ги знае!