Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Относно Inawera течности.


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#41 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 13.03.12 г. в 21:45


Повечето аромати на Инавера са твърде концентрирани и смеската става почти безцветна. Естествено това дава допълнителен ресурс от към събиране на нагар по нагревателя

Че не си пробвал различните им "кафеени" овкусители, да видиш какви тъмни чорби стават :)



ааааа ти кога пробва бе ? И си траеш

#42 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 13.03.12 г. в 23:09

Аз и за това рекох "повечето".
който иска-нека си пробва чернилките....пу,пу,пу да не ме обвини някой в расизъм

#43 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 14.03.12 г. в 00:09



Повечето аромати на Инавера са твърде концентрирани и смеската става почти безцветна. Естествено това дава допълнителен ресурс от към събиране на нагар по нагревателя

Че не си пробвал различните им "кафеени" овкусители, да видиш какви тъмни чорби стават :)



ааааа ти кога пробва бе ? И си траеш

Не съм още, взех всичко което има "кафе" в наименованието, дали няма като Кафе ФА....ама надали, като ги гледам и мириша.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#44 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 14.03.12 г. в 09:55

...
Не съм още, взех всичко което има "кафе" в наименованието, дали няма като Кафе ФА....ама надали, като ги гледам и мириша.

Няма засега :)

И да, тъмните течности правят повече нагар, случвало ми се е и за два-три дни намотката вече да е два пъти по-дебела от нагара.

#45 tabasito

tabasito

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.03.12 г. в 18:50

и аз да дам мнение-ре6их да похитрувам-с 1 удар 4-5 заека :sSig_busted: ,викам 4акаи да пробжам инаверата,взех 4е си пора4ах еко база 38 мг.,5 овкусителя,пристигнаха,и аз като стар химик забьрках базата(4аст от нейа) 50/50 с вг(нямах пропилен,капнах препора4аното от форума кол.овкусител,из4аках 1 ден и...оооо,ужаааас-пу6а парфум!!!не 4е не ме напу6жа,даже напротив,сяка6 са по-силни от 24-ките на деканга,само 4е разбирам по-кьсно,като ми стане ло6о :smoking-8570: ,не полу4авам наси6тане на момента,няма"удар"(сигурно заради вг-то),досега сам пу6ил само деканг,мислех си,4е ако не ми харесат,поне 6те мога да ги изпу6а,но ве4е не сам на това мнение-тука 6те ги дам на сестра си,тя ги хареса(нажи се покраи мен да си вземе пи),оба4е изникна 1 проблем-минавам пак на дек.,и нов 6ок-вкуса ми се струва разли4ен,не ме кефят ве4е,4удя се дали да не мина на обикн.цигари за 1-2 дена,даите някои акьл,ако може да не пропу6вам пак,4е не се знае,3-4 пати сам ги спирал-2-3 месеца и пак на 4ере6ата.отскоро пу6а сериозно т.нар. е-цигари,благодарение на новите модели,о6те преди години сам пробвал от "старите"-дето си мязат на истински,тогава успявах да се зальжа за 2-3 4аса(на места кьдето не се пу6и-не бе6е в бг и няма6е как да изклин4а),сега оба4е технологиите напреднаха и благодарение на его и декангците от 1 месе4 някьде не сам палил(пу6а от 26 години,23 от тях-от 1 до 2,понякога 3 кутии на деноно6тие.

#46 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 17.03.12 г. в 20:02

и аз да дам мнение-ре6их да похитрувам-с 1 удар 4-5 заека :sSig_busted: ,викам 4акаи да пробжам инаверата,взех 4е си пора4ах еко база 38 мг.,5 овкусителя,пристигнаха,и аз като стар химик забьрках базата(4аст от нейа) 50/50 с вг(нямах пропилен,капнах препора4аното от форума кол.овкусител,из4аках 1 ден и...оооо,ужаааас-пу6а парфум!!!не 4е не ме напу6жа,даже напротив,сяка6 са по-силни от 24-ките на деканга,само 4е разбирам по-кьсно,като ми стане ло6о :smoking-8570: ,не полу4авам наси6тане на момента,няма"удар"(сигурно заради вг-то),досега сам пу6ил само деканг,мислех си,4е ако не ми харесат,поне 6те мога да ги изпу6а,но ве4е не сам на това мнение-тука 6те ги дам на сестра си,тя ги хареса(нажи се покраи мен да си вземе пи),оба4е изникна 1 проблем-минавам пак на дек.,и нов 6ок-вкуса ми се струва разли4ен,не ме кефят ве4е,4удя се дали да не мина на обикн.цигари за 1-2 дена,даите някои акьл,ако може да не пропу6вам пак,4е не се знае,3-4 пати сам ги спирал-2-3 месеца и пак на 4ере6ата.отскоро пу6а сериозно т.нар. е-цигари,благодарение на новите модели,о6те преди години сам пробвал от "старите"-дето си мязат на истински,тогава успявах да се зальжа за 2-3 4аса(на места кьдето не се пу6и-не бе6е в бг и няма6е как да изклин4а),сега оба4е технологиите напреднаха и благодарение на его и декангците от 1 месе4 някьде не сам палил(пу6а от 26 години,23 от тях-от 1 до 2,понякога 3 кутии на деноно6тие.





Абе пич изкьорих се да ти чета писаниците бе.
Кви са ти 4-ки 6-ци я пиши както трябва на кирилица нищо не ти се разбира.
На Инавера са адски концентрирани овкусителите и повече от 4-5 капки на 10мл база си е убийствено

#47 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 27.03.12 г. в 20:38

САХАРА-та на мен ми бие на бадемов ликьор или нещо от тоя род питиета ! И има леко лют после вкус като тютюневите цигари ! Това е лично мнение !

Edited by pepisuni, На 31.03.12 г. в 14:53.


chelsea f.c.


#48 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 7.04.12 г. в 14:54

Взех си VPG Power на Inawera 18 mg, реших да си овкуся една десятка Gold Ducat, обаче се изтървах и капнах 7-8 капки. Стана голяма парфюмерия. Криво-ляво изпуших 3-4 ml, след това допълних шишенцето с чиста база, вкуса се балансира и стана приятен. Обаче нещо удара ми е слаб, прекалено меко го усещам. По принцип обичам силни аналогови цигари, но със 18 mg течност се задоволявам. Незнам защо тази база я усещам по-слабо. Може би трябва да си взема PG 38mg, за да я подсиля малко? Ползвам CE2 картове и с 18mg течности по принцип ми е перфектно. Някой друг имал ли е такъв проблем с удара при VPG база?

#49 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 8.04.12 г. в 08:18

Според мен най-добрата база на Inawera е Neutral Dirty Base,може да се изпарява и неовкусена.Използвам 18мг и и я усещам почти като 24мг на Dekang,само че със LR изпарители.

#50 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 8.04.12 г. в 12:00

При мен се оказа, че двата карта,с които пробвах да пуша нещо не изпарявт добре. Пробвах с трети, работата стана и вече успях да се напуша както трябва. Следващия път ще пробвам Neutral Dirty Base.

#51 sn_

sn_

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 17.04.12 г. в 12:00

Пробвах 555 на инавера и е малко по-лешников отколкото на деканг, gold ducat също е много приятен. Някой попадал ли е на по-цигарен аромат на инавера нещо като деканския таб например?

#52 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 17.04.12 г. в 18:18

TABACCO E-FLAVOUR и TABACCO SYMPHONY са доста близки до цигарен аромат,първия направо ми бие на пепелник,но са си различни от TAB.Аз отвикнах отдавна от цигарени аромати,сега като опитам и ми става гадно.

#53 Thor1001

Thor1001

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 12.05.12 г. в 18:41

Здравейте колеги!
До сега съм ползвал единствено продукти на FA,но реших да пробвам и Inawera.Купих си база 100мл 6мг/мл никотин за проба.Бях скептично настроен,но какво пък,реших да експериментирам :) Четох доста за ароматите,но търсех нещо по-ексцентрично и се спрях на Wera Garden Tobacco Choco Mint 7мл.Пробвал съм 90% от продуктите на FA които се предлагат на БГ пазар.От китайските съм пробвал само 5-6 и от тук си купих Дън Хил(нещо особенно имаше и не ми хареса) на Inawera.Общо съм пробвал около 30-35 вида течности(купувам си по 10мл 18мг/мл).Тютюневи и плодови,но това ЧОКО МИНТ направо ме разби.
Първо пробвах на 10мл и сложих 3-4 капки...Уникален вкус!След като изпуших 3-4мл веднага боднах 1.8мл в останалите 90мл течност да отлежава :) Лично за мен е перфектен за всекидневна употреба.
Задължително трябва да го опитате,ако са ви омръзнали останалие аромати или търсите нещо запомнящо се ;)

#54 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 13.05.12 г. в 15:25

Шокоминта ми е един от любимите. Като отлежи малко става по-силен. Само имайте предвид, бързичко прави нагар :)

#55 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 13.05.12 г. в 18:48

Хм и за нагара си има лек...
Я драй-бърн я пренавиване с нов фитил и нихром :smiley_emoticons_joint:

#56 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 23.05.12 г. в 18:18

Днес си взех Apple,просто покъртителна течност,пуши,удар,вкус,страхотна е,нищо общо с другите.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#57 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 5.06.12 г. в 15:05

здравейте мили хора,

аз ли съм луда или нещо ароматите на Inawera ми бият много на химия. Днес ми пристигна следната доставка:

PG Eco Baza (6 мг) и VPG Power Smoke Baza (0 мг) и аромати дива ягода, пъпеш, лешник, слива и череша.

Миксирах в 10 мл шишe 80% PG (6 mg) 20% VPG (0 mg) с 5 капки пъпеш, оставих 4-5 часа да отлежи и нещо... не ми прилича на пъпеш, а на някаква горчива химия. Иначе на удар и пара са идеални, но нещо аромата ми е химически. Самите аромати от мини шишенцата са много силни и бият на химикал. Миксирах още едно шишенце със същото съотношение база, но с 4 капки череша и стана по-леко, но си остана химично. Дали на прекалявам с капките?

Цяла седмица преди това пуша лешник на FA 40% PG, 40% VG + вода и ми е супер.

Edited by Tsvetik, На 5.06.12 г. в 15:33.

eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#58 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 5.06.12 г. в 16:05

Точно в момента си пафкам от тоя пъпеш и за мене си е добре, и то при положение че слагам на милилитър по една капка аромат.Не знам какво ти е изпаряващото устройство но ако е Его А,Б или Ц при тях(поне според мене)има пара ама удъра и вкуса са как да го кажа.... абе не бих си купил отнова его :thumbdown:.
Death Metal Fan

#59 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 5.06.12 г. в 16:10

Едва след 10тина дни отлежаване ще можеш да усетиш истинския аромат.

#60 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 5.06.12 г. в 18:23

Едва след 10тина дни отлежаване ще можеш да усетиш истинския аромат.

Има една такава работа...Аз съм в "бизнеса" повече от две години, но едва преди 2-3 месеца го разбрах това от колегата Топър или Пайнър..не знам чии думи ми предадоха, да ме прощават, че не помня. В началото бях силно скептичен, но това е факт. 50мл ги овкусявам/ароматизирам с 20 капки. След седмица ги почвам. Цветът се насища силно, ароматите изплуват в неочаквано място.
ПП 20 капки са различна мерна единица според дропъра..но да речем говоря за 20 капки=1мл