Jump to content


danio's Content

There have been 4 items by danio (Search limited from 21.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#12911 Кисел вкус? Кангер Т2

Posted by danio on На 19.11.12 г. в 07:34 in Батерии, картомайзери и други

Значи реших да сменя главата на изпарителя си (Кангер Т2) и след като го направих и напълних с течност при първата дръпка (течността е база с ябълков аромат) усетих много гаден силен кисел вкус :( и то продължи и в следващите няколко дръпки, след което изсипах течността измих изпарителя и конците и сложих база с кокосов аромат, но като че ли пак се усеща лек кисел вкус. Мисля си да не би да съм предозирал ароматите, но преди смяната на главата тоя проблем го нямаше. Идеи?



#12166 Въпрос за никотинова течност

Posted by danio on На 12.11.12 г. в 12:31 in Обща информация

@danio, имай предвид обаче, че забърканите течности си искат период на отлежаване от минимум седмица - две. :)

Това не е ли много? Аз си мислех, че 2-3 дни са достатъчни? О_о



#12163 Въпрос за никотинова течност

Posted by danio on На 12.11.12 г. в 12:23 in Обща информация

Няма течност, която...


Ясно. Ами то в момента на инавера имам 100мл 26мг и 100мл 0мг и си ги смесвам различно, някой път да стане 18мг някой път 13мг и т.н. и точно поради финансова гледна точка ги зех така понеже ми излиза много по евтино, от колкото да купувам течности по 10мл за ~8 лв да кажем едната. Просто преди 1 ден си капнах леко течност Парламент и вкуса веднага се промени и стана почти като на цигара и реших да си взема аромат тютюн, ама не стана това, което исках :/ и поради това се чудих да не би самият аромат да не е кой-знае какво и т.н. мерси все пак :) Май това което каза че има аромати които наподобяват на незапалена цигара ме грабна след като си сложих от въпросният "Парламент" (който между другото се продава за 6лв в нонстопа, в който работя и на кутийката пишеше "Е-liquid" но едва ли е качествен, а не искам да пуша боклуци) и така общо взето.



#12158 Въпрос за никотинова течност

Posted by danio on На 12.11.12 г. в 12:05 in Обща информация

Здравейте на всички е. пушачи :) и аз минах от седмица на електронна цигара и след малко четене опитване и т.н. си взех базови течности ( Inawera ) и няколко аромата за тях (ванилия, ябълка, смокиня, тютюн). До тук добре, но главно искам да попитам относно течността с аромат на тютюн да ми препоръчате някоя, която наистина наподобява тютюна, понеже тази на инавера, която взех "Tobbaco C" нещо не ми харесва и не ми допада - има много специфичен вкус и аромат, а съм сигурен че има течности от тоя тип, които са почти 1:1 с Парламент цигара например. Мерси предварително.