Jump to content


Photo
- - - - -

Колко ома нагревател за Vision Mega ViVi Nova


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 ace_of_spade

ace_of_spade

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 24.09.13 г. в 01:08

Здравейте,

 

Колко ома нагревател (глава), 1.8 или 2.4, ще е по-подходящ  за Vision Mega ViVi Nova картомайзер при ego-c/t passthrough 1000mAh. Притеснява ме, че 1.8 ще прегарят парата, особено на новозаредена батерия, докато на някои по-старички батерии, които не държат дълго силата си, тези нагреватели от 2.4 и повече ома ще са слабички. Този път реших да се допитам предварително, защото от проби и опити съм събрал една торба боклуци, упс- китайско творчество. И правилно ли съм се ориентирал за модела на картомайзерите, при паструто нямам голям избор, но държа да отбележа, че то ми е необходимо в 99.9% от случаите на изпаряване. Още нещо- изпарявам по около 10мл/ден течност само на основата на глицерин (споко- с почти никакво съдържание на никотин).

 

В последно време съм ползвал въпросните пастру на ego/ ego-t атомайзери LR и на някакви капризни 2.4-2.7 ома картомайзери и съм сравнително доволен от пара, "удър" и прочие залъгалки, което обяснява и факта, че повече от 3 години не пуша по 2-3 кутии цигари на ден, всъщност нито една аналогова цигара от тогава.

 

Съжалявам за дългия пост, но и се надявам и други като мен да успеят на откажат цигарите за такъв дълъг период, та ако ще и за сметка на електронните такива.



#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.09.13 г. в 06:22

Според мен с 1.8 Ома ще ти е по–приятно !



chelsea f.c.


#3 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 24.09.13 г. в 12:15

С 1.8 Ома е по-добре според мен.При 2.4 ома и пас тру батерии ми идва малко слабичък удара.Прегорели дръпки до сега не съм имал с 1.8.


Biohazard

#4 ace_of_spade

ace_of_spade

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 24.09.13 г. в 13:09

Ясно, благодаря за отговорите, а иначе правилно ли съм се насочил към изпарителя, картомайзер?



#5 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 24.09.13 г. в 13:44

Безпроблемен, евтин, лесен за обслужване - моите впечатление след почти година употреба.


Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#6 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 20:44

За мен, това е най-добрия картомайзер на нашия пазар. Изключвам обслужваемите изпарители.


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png