Jump to content

Photo
- - - - -

За колко време пресушавате 10мл?

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 Elinos

Elinos

Нов участник

• Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 4.12.12 г. в 01:55

Аз се бях притеснил че от 4 дена имам електронна цигара и вече опуках почти 10-ка :lol:

#22 Pana

Pana

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 4.12.12 г. в 08:52

Изпарявам по 3 и малко на ден. А относно първия пост за финансовата страна на проблема...ми няма нищо общо с аналоговите цигари. Вярно - иска малко начална инвестиция, но ако започнеш и сам да си бъркаш и овкусяваш течностите...направо бълха те е ухапала.

#23 nikolce

nikolce

Участник

• Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 5.12.12 г. в 19:39

10мл. ми стигат за седмица.
От аналоговите пушех по една кутия син вайсрой.
USB 1000mAh eGo-C / USB 650mAh eGo-C / Kanger T2 / Vision Mini Vivi Nova ...дни от последната цигара

#24 unikalen88

unikalen88

Участник

• Участници
  • PipPip
  • 28 posts

Posted На 7.12.12 г. в 09:06

рекорда ми е оня ден,взех си нов аромат на тетюм ВИРДЖИНИЯ и така ми хареса ,че с вивипо една 10 отмина,чак се оглеждах да несъм го разлял по пода че няма :smiley_emoticons_joint:
ПУШЕНЕТО ЗАБРАНЕНО ?

#25 cuban

cuban

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 7.12.12 г. в 16:41

Не знам колеги, какво ги правите тези течности :) пиете ли ги ядете ли ги... в кръга на майтапа.
Аз пуша цял ден, доволно и не мога 2мл да изпуша, 10мл минимум ми стигат за 12-13 дена.
Преди да почна да вайп пушех по една кутия Dunhill Fine Cut Blue който не са леки цигари и понякога и кутия на ден не ми е стигала.

Аз смених цигарите заради здравето на първо място. След това се оказа че финансово е много добре. Но сега мисля че съм пристрастен към изпаряването...:) от както изпарявам не съм запалил аналогова цигара, и дори ме дразнят, миришат отвратително и не ми е минавало и през ум да запаля. Освен това като си заредя яка течност, просто ми се пуши, защото ми е хубаво и вкусно. На моменти си мисля "Че е прекалено хубаво, за да е истина" аз минах на Е цигара преди 9-10 месеца.
Забелязах че най-много пафкъм вечерта като се опъна в леглото голям кеф.

Тук обаче трябва да отбележим и течностите, за да е по точно.
Защото аз пуша ФА с 18мг Никотин, та ако изпаткам за един ден 10мл течност, никък не съм добре с тоя никотин. За това може би изпарявам доста малко, защото като дръпна 2-3 пъти и не ми се пуши повече.

Сега ако пуша само аромат без Никотин или с слабо съдържание на никотин, сигурно и аз мога по 5-10мл на ден :)

Edited by cuban, На 7.12.12 г. в 16:48.

#26 Destiny

Destiny

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 9.12.12 г. в 16:29

Не знам колеги, какво ги правите тези течности :) пиете ли ги ядете ли ги... в кръга на майтапа.
Аз пуша цял ден, доволно и не мога 2мл да изпуша, 10мл минимум ми стигат за 12-13 дена.

Лично се убедих, че хардуерът е от съществено значение за разхода на течност. Когато смених Еговските батерии с мод (е, не е кой знае какъв, но все пак...), се учудих колко много ми се вдигна разходът - двойно. Сега ми се наложи да се върна към Еговските батерии за няколко дни - е не помня кога съм сипала :rolleyes:

Edited by Destiny, На 9.12.12 г. в 16:30.

#27 Sisq0

Sisq0

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 9.12.12 г. в 16:32

Така е, по-мощните автомобили харчат повече. :spiteful:

#28 rumpeto1980

rumpeto1980

Нов участник

• Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 4.09.14 г. в 11:47

10мл ги дърпам за 2 дена

#29 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 6.09.14 г. в 00:34

10 мл на ден :smiley_emoticons_joint:

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua

#30 Jenevus

Jenevus

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 6.09.14 г. в 23:47

След 28 години на тютюневи и две години и два месеца на пара, от 58 дни на 0 мл/ден - браво на мен  :yahoo:

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#31 locoo

locoo

Редовен посетител

• Администратори
  • 344 posts

Posted На 8.09.14 г. в 09:41

След 28 години на тютюневи и две години и два месеца на пара, от 58 дни на 0 мл/ден - браво на мен  :yahoo:

Ти си готов вече да напуснеш редиците ни :)

Biohazard

#32 Jenevus

Jenevus

Редовен посетител

• Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 9.09.14 г. в 18:22

Така е :)!

Благодаря на хората от магазина за любезното и коректно отношение  :super: и на всички форумци за съветите :drinks: !

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#33 azz

azz

Участник

• Участници
  • PipPip
  • 44 posts

Posted На 19.09.14 г. в 22:28

Десет милилитра 18 милиграма никотин ми стигат за седмица някъде. С генезис и дрипка.

Тютюневия дим е гаден.

#34 maguss4o

maguss4o

Нов участник

• Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 16.12.17 г. в 05:16

10мл. при мен се равнява на половин ден  :smoking-8570:   Течността заминава с главата на SMOK BIG BABY BEAST-а с 0.15ohm V8 Baby-T8 Octuple Coil-а.