Jump to content


Photo
- - - - -

Има ли геймъри ?


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 arammiss

arammiss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 24.06.13 г. в 11:02

Привет колеги! Тъй като това е раздел за общи приказки реших да пусна този пост, ако е неподходящ или не е на място, моля за извинение.
Реших да питам кой, къде, какво цъка - покрай електронните цигари може да намерим и други общи теми. Аз лично се зарибявам от години с една стара военна игра за втората световна (в мулти) - Medal of Honor (Allied Assault, Spearhead, Breaktrought)с група ентусиасти поддържаме единствения български сървър, ако някой харесва играта и се интересува - да ми пише на лично за координати.
Надявам се да съм ви заинтригувал с новата тема :)

#2 kilara37

kilara37

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 43 posts

Posted На 24.06.13 г. в 14:04

В момента къртя немци със Sniper Elite v2 ,страшна е

#3 avalon

avalon

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 34 posts

Posted На 24.06.13 г. в 17:18

Има,не е като да няма.Последно Metro Last Light, Call of Juarez Gunslinger и сега Dead Space 3 да разлашка кръвното малко.

#4 kilara37

kilara37

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 43 posts

Posted На 24.06.13 г. в 18:36

Има,не е като да няма.Последно Metro Last Light, Call of Juarez Gunslinger и сега Dead Space 3 да разлашка кръвното малко.


Ооооооо играл съм последните две игри супер са.Но за мен си остават бестселъри Resident evil 4 и 5-та и 6-та част Call of duty,Sniper elite двете части

#5 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 24.06.13 г. в 20:52

Превъртях вчера Grid 2, горе долу става, но графиката и управлението, не е като първа част. :smiley_emoticons_joint: Онлайн цъкам от скоро и Arctic Combat :smoking-8570:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#6 arammiss

arammiss

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 25.06.13 г. в 08:00

Аз понеже съм с по - стара кошница се задоволявам с по - старите игри, иначе на лаптопа на половинката врътнах новите Medal of honor, Call of duty - хубави са, красиво направени но незнам по - старите като че ли повече ме влекат, може би е носталгия по класиката незнам. Иначе се зарибявах с доскоро с East India Company но в мулти не съм я пробвал.

#7 Stancho

Stancho

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 27.06.13 г. в 03:59

Още един геймър :) Играх World of Warcraft в близард предимно арена - 2к рейтинг 3v3 MoP, сега играя League of Legends Gold Division и от скоро играя World of Tanks s осмица

#8 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 27.06.13 г. в 10:49

Wow maniac here, макар че в момента съм в редовната си лятна отпуска от играта :smiley_emoticons_joint:

#9 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 30.06.13 г. в 19:22

Wow maniac here, макар че в момента съм в редовната си лятна отпуска от играта :smiley_emoticons_joint:

+1 само че не съм в отпуска в момента хаха :Koshechka_08:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#10 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 1.07.13 г. в 13:09

Lineage II , AvP 2010 !

#11 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 1.07.13 г. в 19:29


Wow maniac here, макар че в момента съм в редовната си лятна отпуска от играта :smiley_emoticons_joint:

+1 само че не съм в отпуска в момента хаха :Koshechka_08:

На кой реалм цъкаш? :Д Аз последните 4 години спирам в средата на Май и средата на Септември се мятам пак на черешата :Koshechka_08:

#12 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 1.07.13 г. в 22:18

Бивш геймър-DIABLO 1 и DIABLO 2 чакаме 3 със сина ми :Koshechka_08:

#13 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 1.07.13 г. в 22:25

Ми че тя тройката се появи преди почти година...

#14 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 2.07.13 г. в 18:40

Lineage II , AvP 2010 !

Хе-хе и аз съм похабил сума време из дебрите на всевъзможни Lineage II сървъри преди години.
Не си ли срещал епичната бяла елфа LastHope нормално EvaSaints ( все някой трябва да държи партито) ако не реши да е дагера - Blondie и да събаря РБ с един единствен BackStab ;).Случва се и да се срещне под прикритие като назобаната картечница SpellSinger - KillMaster (5 хита в секунда) или като тромавия OverLord - BugiBaraBata( ама много носят на бой тия тъпи орки ;)).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#15 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 3.07.13 г. в 22:43

Warcraft III / DIII :Koshechka_08:

#16 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 17.07.13 г. в 22:36

На кой реалм цъкаш? :Д Аз последните 4 години спирам в средата на Май и средата на Септември се мятам пак на черешата :Koshechka_08:

На Нептулон съм. Аз играя от много, много отдавна и вече не съм редовна, но за това пък си държа редовно акаунта платен :Koshechka_08:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#17 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 22.07.13 г. в 09:19

Аз имам герои на Каразан (там почнах на времето :Д), Силвърмуун и Туистинг Недър :Д

Магове и прийстове FTW :Koshechka_08:

Edited by gstavrev, На 22.07.13 г. в 09:22.


#18 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 23.07.13 г. в 11:50

И аз маг и приист + няколко други дребни недоразвити. Мага много ме кефи, прииста не толкова, но исках да имам елфче и този клас беше най-приемлив. Ест съм алианс :thumbup:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#19 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 24.07.13 г. в 19:46

Имам и хорди и алианси, но определно ми харесва повече да се мотам из Стормуинд от колкото в Оргримар :smiley_emoticons_joint:

#20 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 28.07.13 г. в 22:23

Имам едно единствено ордче блъд елфка ама е малко ниво, иначе определено алианските герои са по-привлекателни :thumbup:
Като започвах да играя преди много години имаще само грозни крави, орки и немъртви :) просто ордата нямаше шанс при мен.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.