Jump to content


Photo
- - - - -

Hangsen


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#1 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 7.07.12 г. в 17:35

Почти никъде не попаднах на мнение за Hangsen, а казват че са едни от най-добрите, може би най-добрите на пазара, и че човекът-химик който ги произвежда е работил за Деканг , но се е отцепил и е създал Хангсен. Някакво мнение за този вид течност.Аз лично от седмица и половина използвам само Хангсен, даже и намерих от къде да си купя 30мл за 16лв,през нета, а от агазина директно за 19.Какво ще кажете?

Ето за такива течности става на въпрос http://www.health007...18mg-p-342.html
Та дали са читави, някой праобвал ли е?Казва ми се,че може би са на-добрите на пазара.Не пазарувам от саита от който е посочената снимка, просто пример и забелязвам че някъде ги има със залепени допълнително обозначения на мг никотин и какъв е вкуса както на снимката, а другаде са си направо фабрично написани, та дали това е разликата

http://www.health007...18mg-p-342.html


http://www.smoktek.c...ngsen_c_29.html



#2 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 7.07.12 г. в 18:40

Нали пита вече веднъж?

http://www.pv-bg.com...findpost&p=6830

#3 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 7.07.12 г. в 18:51

Нищо де, нека си има отделна тема за Hangsen, че там не му беше мястото да се обсъждат. Даже е хубаво модератор да премести отговорите от там - тук.

#4 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 7.07.12 г. в 22:18

И за какво й отделна тема? Новата "E-Health" течност. Тва нещо изобщо има ли сертификати, документи за произход? И кой казва, че са "може би" най-добрите на пазара, ти ли?
В общи линии, всеки сам си преценя. Като знам, че имам познати, които все още купуват E-Heath-а, не се и съмнявам, че и това ще се търси. В тая държава ниски цени им дайте на хората, пък им гледайте сеира... :)

#5 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 8.07.12 г. в 05:54

http://www.hkhangsen.com/AboutUs.aspx

Нямат нищо общо с E-Health, не плашете човека .



chelsea f.c.


#6 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 8.07.12 г. в 06:57

да си кажа честно на мен вирджинията и кафето ми харесаха ,това са първите течности които пробвах като си купих егото и те бяха на hangsen

#7 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 8.07.12 г. в 10:10

Ами питах веднъж Sisq0, ама .. нищо, Само мисля ,че един човек изрази мнение и то струвало му се че били ментета.. Интересно ми е понеже съм от Варна, а тук , на едно от местата, където се продават качествени продукти, се продават и тези течности и човекът който ги продава ми заяви това, че може би са едни от най-добрите.Дали ме послъгва или не това ми е мисълта и понеже тук не забелязах да има някакво инфо за този вид течности та реших да попитам.Явно никой незнае нищо за тях.До колкото се поразрових в саитове излиза,че не са чак такива ментета,както някои си мислят.

#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 8.07.12 г. в 10:22

Hangsen са едни от най-големите китайски производители на е-течности.
За съжаление по една или друга причина не са разпространени у нас, пък и честно да си кажа - и по други сайтове много, много рядко ги виждам.
Така че едва ли някой може да ти даде обективно мнение, освен ако по случайност не си е поръчвал и пробвал.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 8.07.12 г. в 10:33

Може би тук се коментира какво има единствено в този сайт за продажба :sSig_censored:

Topper именно за това говоря, благодаря за мнението както и на останалите, а именно че ми беше заявено както казах че са много качествени, а тук във форума за споделяне на инфо не попаднах на нищо за тях,въпреки че форума е доста качествен и може да те зарине с информция та затова..попитах :whistle2:

Цените са същите като на деканг и на другите "качествени" продукти

#10 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 8.07.12 г. в 11:49

Hangsen са едни от най-големите китайски производители на е-течности.
За съжаление по една или друга причина не са разпространени у нас, пък и честно да си кажа - и по други сайтове много, много рядко ги виждам.
Така че едва ли някой може да ти даде обективно мнение, освен ако по случайност не си е поръчвал и пробвал.

Topper, как може да са едни от най-големите производители, а пък да ги няма по повечето сайтове? За България чувам, че ги продават само във Варна.
Ето и разлика в цената за 1.2кг течност директно от Китай, от един и същи магазин:
Деканг - 66$
Хангсен - 42$
Това означава, че грубо цената им трябва да бъде около 35% по-ниска от тази на Деканг.

#11 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 8.07.12 г. в 22:58


Hangsen са едни от най-големите китайски производители на е-течности.
За съжаление по една или друга причина не са разпространени у нас, пък и честно да си кажа - и по други сайтове много, много рядко ги виждам.
Така че едва ли някой може да ти даде обективно мнение, освен ако по случайност не си е поръчвал и пробвал.

Topper, как може да са едни от най-големите производители, а пък да ги няма по повечето сайтове? За България чувам, че ги продават само във Варна.
Ето и разлика в цената за 1.2кг течност директно от Китай, от един и същи магазин:
Деканг - 66$
Хангсен - 42$
Това означава, че грубо цената им трябва да бъде около 35% по-ниска от тази на Деканг.

Ами например, защото са най-голямата фабрика в Хонг Конг (ако го броим извън Китай)
Например, защото според доста анализатори (като добре познатия ни Скот) те произвеждат ароматите, с които Деканг правят течностите си :) А и много други фирми, както и извлиат концентриран никотин.
От там идва и разликата в цената, аз си мисля по пътя на логиката ;)
Не винаги най-скъпото е най-качественото.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#12 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 9.07.12 г. в 08:58

Хангсен не прави ароматите на Деканг - специалист на Деканг, който е правил аромати е отишъл в Хангсен.

#13 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 9.07.12 г. в 09:03

И в крайна сметка къде във Варна ги продават? Да отидем да си купим и да споделим после впечатления, поне да получиш някакъв отговор от първа ръка.

#14 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 9.07.12 г. в 12:00

И в крайна сметка къде във Варна ги продават? Да отидем да си купим и да споделим после впечатления, поне да получиш някакъв отговор от първа ръка.


Виждам, че си от Варна, на улица "Д-р А. Железкова" не се сещам точния адрес. От 8ми Приморски завиваш наляво по железкова и на 20-30м. от лявата страна на улицата се пада магазина, като не се продават само на хангсен, а има и на деканг.Това е адреса http://www.smartshopvarna.com

Аз като цяло изпарявам от много малко време, около 2 седмици, и не мога да дам обективно мнение кои са "по-добри"

#15 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 12.07.12 г. в 08:14

Някой друг изпробва ли ги ,защото съм на косъм да си купя пак,незнам защо, но ми харесаха повече от течностите на деканг и инавера(поне тези ,които съм пробвал)

Edited by pitbulapln, На 13.07.12 г. в 04:56.


#16 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 15.07.12 г. в 12:03

Аз съм пробвал от тях само ябълка и грозде, като и двете са доста ароматни и ми харесват, но гроздето е прекалено ароматно,няма измирисване, дънхила на деканг е също много добър, общо взето това е което съм пафкал от течнстите, а отделно експериментирам с нещо друго....

#17 KickBull

KickBull

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 20.07.12 г. в 19:33

Вчера си купих Hangsen течност и останах много доволен. Взех HS Delight. Трябва да ви кажа, че не само не отстъпват на Dekang, а напротив-по-добри са. HS Delight е най-реалистичния вкус заместващ истинската цигара.Не ми се пуши аналогова цигара с тази течност. Dekang съм пробвал парламент, 555, RY4. Сладнеят ми. Взех я от един нов магазин на червения площад до Спиди.

#18 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 21.07.12 г. в 09:03

Аз пробвах Бейлис на Hangsen - много приятен аромат, обаче беше 6mg/ml и ми беше доста слаб.
Странното е, че в магазина на Железкова продавачката ми каза, че най-силните течности на този производител са 16mg/ml?

#19 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 21.07.12 г. в 12:23

Аз пробвах Бейлис на Hangsen - много приятен аромат, обаче беше 6mg/ml и ми беше доста слаб.
Странното е, че в магазина на Железкова продавачката ми каза, че най-силните течности на този производител са 16mg/ml?

В нета съм виждала и с по-високо никотиново съдържание.

На случаен принцип:
http://www.safercigs...83_3940219.aspx
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#20 KickBull

KickBull

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 21.07.12 г. в 13:39

Има и с 24 мг ако не се лъжа