Jump to content


Photo
- - - - -

Магазини от които пазарувате


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#1 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 14.10.12 г. в 00:54

Хайде сега да видим от каде се снабдявате с хардуер, картове, течности, изпарители и други джаджи било то от магазини или онлаин поръчки от сайтове.

Като инициатор аз ще посоча първи:
1. PV-BG Магазин
2. InnovationBG
3. NiskiCeni.com
4. Пушком
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#2 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.10.12 г. в 04:41

Gigadrinks

#3 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 14.10.12 г. в 07:41

А в тези двата магазина: InnovationBG и NiskiCeni.com нещата качествени ли са, защото гледам че цените са доста по до-добри за някой неща?

#4 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.10.12 г. в 07:57

А в тези двата магазина: InnovationBG и NiskiCeni.com нещата качествени ли са, защото гледам че цените са доста по до-добри за някой неща?

Да много,затова форума е пълен с въпроси(защо не работи батерията или защо карта ми протече и тн.) ! В личен план Аз залагам единствено на : e-pushcom.net , pv-bg.com , gigadrinks.com


Това е моят избор и не ангажирам никой с него !Posted Image


chelsea f.c.


#5 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 14.10.12 г. в 07:58

По-добре не тествайте продукти които са "намалени" с 30-50 лева. Аз вече се опарих !

#6 neronski

neronski

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 14.10.12 г. в 08:29

Мене най-много ме интересува 510 Т в InnovationBG, защото в http://www.pv-bg.com не е наличен към момента, а искам да го взема за жена ми за рождения ден, който много наближи:)

#7 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 14.10.12 г. в 08:34

http://www.gigadrink...0-t-180mah.html или от тук, не съм много запознат ама тоя innovationbg ми изглежда много подозрителен.

#8 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 14.10.12 г. в 09:39

Aко ще поръчвам по интернет избирам gigadrinksот там взимам картове , бази ,аромати консумативи фитилчета и тем подобни джунджурийки ,
но това при положение че ми трябват в момента повечето неща на куп .

Батерии не взимам от там никъде не пише че са оригинал на joyetech и не ми се рискува .
Батерии само от PV-BG да ми е мирна главата :)
Всъщност и всичко останало изброено по горе взимам от там ако се случи да взимам нещата едно по едно и имам време да отида .

Чат пат отивам до Пушестком като закъсам за течност или за карт (преди да си взема виви-то) понеже ми е по близо.
При др обстоятелства никога не бих избрал Пушест пред PV особено след последния път когато един приятел си взе 900мах Twist за 52лв.
Супер гаранцията която му дадоха е 2 месеца а течността която му предложиха била от "новите партиди" на същата цена - някакъв декант му дадоха но аз такъв и на хавлиенци съм взимал за 4лв не за 8 и нещо (само дето на илиянци няма всички аромати а само табако).

Иновейшън мисля въобще да не ги обсъждам няма смисъл :smiley_emoticons_joint: смятам че повечето от вас ще ме разберат : :thumbdown:

#9 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.10.12 г. в 11:08

аз признавам само PV-BG и Gigadrinks ,само от двата съм пазарувал,тия другите са за страх като знам кви неща съм гледал и чел в тях

#10 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 14.10.12 г. в 11:21

Хайде сега да видим от каде се снабдявате с хардуер, картове, течности, изпарители и други джаджи било то от магазини или онлаин поръчки от сайтове.

Като инициатор аз ще посоча първи:
1. PV-BG Магазин
2. InnovationBG
3. NiskiCeni.com
4. Пушком


Мисля, че е коректно да има още една точка, понеже доста хора не правят разлика между Пушком и Пушестком/Пу6ком.

Edited by puf-paf, На 14.10.12 г. в 11:22.


#11 itsofar

itsofar

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 132 posts

Posted На 14.10.12 г. в 13:27

Пазарувал съм хардуер от китайските онлайн магазини - http://www.chinabuye...dgets/cigarette и http://www.tinydeal....04_408_430.html . Когато не са в някоя от безбройните си ваканции, поръчките идват за 12-14 дни. Качеството на нещата които съм купувал(батерии, картове, зарядни) е задоволително, стига човек да не избира най-евтиното от евтиното. Някои от продуктите им (чалгата - както някои ги наричат) вече се намират и в новоизлюпените магазини за е-цигари във Варна. Соковете им не струват. Сокове съм опитвал от http://www.vaporbreak.com - въпреки спорения въпрос за автентичността им, някои от тютюневите аромати ми допаднаха и качеството не е лошо. Кубинската пура, примерно ми стана фаворит, а тук не се намира лесно.

#12 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 14.10.12 г. в 13:32

Innovation също си бъркат течностите в домашни условия, те за това са и такива ценита...

Edited by Туранага, На 14.10.12 г. в 13:33.


#13 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.10.12 г. в 13:40

PV-BG.com
e-pushcom.net
gigadrinks.com

На други не вярвам... :nea:

#14 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 14.10.12 г. в 14:40

InnovationBG явно ще отпадне въпреки че имат магазинче до нас. Успяхте да ме насочите. А какво ще кажете за BGvape.com?
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#15 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 14.10.12 г. в 14:43

На BGVape.com може да се довериш.
Най-малкото доста от нещата се доставят чрез един от трите утвърдени магазини.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#16 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 14.10.12 г. в 15:13

PV-BG.com
e-pushcom.net
gigadrinks.com

На други не вярвам... :nea:

Това е и моето мнение по въпроса.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#17 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 14.10.12 г. в 15:34

Innovation също си бъркат течностите в домашни условия, те за това са и такива ценита...

Имам позната съученичка която работи там и от нея знам че им пристигат готови течности тяхна грижа е само етикета и кутийката .
Както и да е то готови и не готови е все едно щом са Инавера всеки може да си направи за по-малко пари щото за 7лв 10мл там а иначе за почти 30+аромат си правиш 100мл

#18 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 14.10.12 г. в 15:45

Имам позната съученичка която работи там и от нея знам че им пристигат готови течности тяхна грижа е само етикета и кутийката .

Стана ми интересно обаче как имат готова течност Черна череша като в сайта на Инавера няма такава, само овкусители продават.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#19 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 14.10.12 г. в 15:49

Eми значи тогава има нещо гнилоч или правят само тези които ги няма готови или си правят всичките или 3ти варянт инавера им прави и от тях готови който малко ме съмнява

#20 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 14.10.12 г. в 17:34

Всичко си е "гнилоч" защото за такива цени (а и такива асортименти) се постига само с бъркане на бази и аромат.
Не че нещо, ама е забранено по закон. Това, което си правим ние в къщи, си е за наша отговорност. Но да се правят и продават течности е противозаконно.
Освен, ако нямат лиценз за това, което много много ме съмнява. Най-малкото цената няма да е същата.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA