Jump to content


Photo
- - - - -

MVP Доста добър картомайзер


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 24.03.13 г. в 18:23

Много добър картомайзер! Внимание: ползвайте го със силни батерии,защото са два реотана. И най-важното не тече! Единственният минус е, че побира само 1,6 мл течност!
Удара в гърлото е доста добър

Mod. Edit - горещо препоръчвам да прочетете цялата тема, преди да си правите заключения.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#2 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 24.03.13 г. в 20:25

Виж сега. Не искам да бъда критичен, но все пак мисля, че не е много редно вчера да си се регистрирал във форума, да го оспамиш с няколко теми, че не можеш да си намериш глави с "дълги конци" за кангер Т2, а днес да "рекламираш" нещо брандирано, с неизвестен производител, което си си купил от някъде. Най-малкото не е тук мястото.
В този форум има доста хора с повече опит от теб и доста теми за четене. Разгледай, прочети, пробвай нещо, което се е доказало като качество, за да добиеш някаква база за сравнение и тогава давай мнение кое е добро и кое не.
Всичко това не го приемай като заяждане, а по-скоро като съвет. :smiley_emoticons_joint:

#3 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 24.03.13 г. в 20:43

Виж сега. Не искам да бъда критичен, но все пак мисля, че не е много редно вчера да си се регистрирал във форума, да го оспамиш с няколко теми, че не можеш да си намериш глави с "дълги конци" за кангер Т2, а днес да "рекламираш" нещо брандирано, с неизвестен производител, което си си купил от някъде. Най-малкото не е тук мястото.
В този форум има доста хора с повече опит от теб и доста теми за четене. Разгледай, прочети, пробвай нещо, което се е доказало като качество, за да добиеш някаква база за сравнение и тогава давай мнение кое е добро и кое не.
Всичко това не го приемай като заяждане, а по-скоро като съвет. :smiley_emoticons_joint:


Добре разбрах и се извинявам, просто исках да изкажа мнението си, защото от 4 месеца съм на електронна цигара и най-големият проблем за мен беше намирането на добър карт, доволен съм от Т2, но намирането на консумативи за него се оказа проблем особенно последните няколко седмици или няма никъде глави или са с къси конци, табак който толкова силно се рекламира тук изобщо не ми хареса,все едно пушиш скъсана цигара и като му сипеш гъста течност протича за сега ми харесва този който ПРЕПОРЪЧВАМ, не РЕКЛАМИРАМ, той има добър удар в гърлото и приятен вкус, както и намирането на глави за него не е проблем, вярно главите му са по 4,50, не са по 2лв като на Т2, но какво да се прави.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#4 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 24.03.13 г. в 20:50

А може ли снимка на това велико и нечувано творение на китайската мисъл ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#5 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 24.03.13 г. в 21:00

А може ли снимка на това велико и нечувано творение на китайската мисъл ;).


Posted Image

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#6 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 24.03.13 г. в 21:18

Хубаво, взел си го днес, напълнил си го, пробвал си, останал си доволен и хайде да пуснем тема колко е готин. Ами ако утре (след 1-2 зареждания) започне да пресъхва и да мирише на изгоряло? Или ти се разпадне в ръцете, вадейки си го от джоба и те залее целия с течност? Пак ли ще си доволен?
Не ми стана ясно също какво ще рече силна батерия и как разбра, че пък бил с 2 реотана?

Edited by nCuXaPa, На 24.03.13 г. в 21:19.


#7 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 24.03.13 г. в 21:22

Един приятел ми го препоръча, който го ползва от един месец и няма никакъв проблем с него

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#8 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 24.03.13 г. в 21:30

Снимката в пост #5 е на обикновен СЕ4+ еднодневка. Линка в пост #1 е на карт, който, ако се съди по снимката, е с два фитила, всеки с намотка, разположени на кръст един върху друг. Коментарът от 04-ти март под карта е образец за некомпетентност, особено началото "ползвайте го със силни батерии, защото са два реотана... на моята 650 издържа два дена максимум". Което директно препраща към началния пост в тази тема и работата "намирисва". Което пък означава, че мнението ти не е нито обективно, нито безпристрастно, а по-вероятно е рекламно. :thumbdown:
Може и да не е така, но към това ме отвеждат моите разсъждения по текст и снимки. :smiley_emoticons_joint:

Edited by Mitazi, На 24.03.13 г. в 21:33.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#9 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 24.03.13 г. в 21:47

Мдаа, ясна работата. Колегата ме е изпреварил с коментара...
Залежава стокичката напоследък,залежава...
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#10 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 24.03.13 г. в 22:01

Е нищо де, на колегата си му харесва, било много добро и го препоръчва горещо. Какво разбираме пък ние останалите.... :smiley_emoticons_joint:

P.S.: Тия китайци много ларж станали. Сумати кантал са изхабили да го докарат до 2,4 ома на 2 паралелни намотки.

Edited by nCuXaPa, На 24.03.13 г. в 22:04.


#11 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 24.03.13 г. в 23:32

И друг колега беше купил същият и беше останал доволен.Аз така и не можах 1 дръпка като хората да направя,след 5 6 сухи дръпки се отказах. :(

#12 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 25.03.13 г. в 01:46

BranniKKK , ами колегата където е постнал темата , е обяснил че си трябва много мощна батерия, ние със слабите батерии, за къде сме тръгнали..... :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint:
Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#13 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 25.03.13 г. в 07:55

Тук http://www.pv-bg.com...dpost__p__20308 им оплювам течностите, а уж в тази тема ги реклмаирам, не мислите ли, че не се връзва? А доколкото това, че стоката е китайска, вече всичко е китайско.

Незнайно защо с Кангер Т2, батерията ми кара 2 дена, а с този 1 ден, на какво се дължи?

Edited by RoOt4RuLeZ, На 25.03.13 г. в 08:14.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#14 charli_italy

charli_italy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 86 posts

Posted На 25.03.13 г. в 23:05

Ами..ти сам си казал,че трябва много мощна батерия за този картомайзер. Сигурно твойта не е достатъчно мощна? :rofl: :rofl: :rofl:

Edited by charli_italy, На 25.03.13 г. в 23:05.

Vamo SS + Cobra genesis + Vivi Nova
http://sincemylastci...R_2.50_dark.png

#15 Кико

Кико

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 31.05.13 г. в 19:21

Здравейте,
наистина карта е добър.В употреба имам 4 такива,с различни течности,и 2 TABAC BCC.Истината е,че в началото и аз бях толкова вдъхновен като колегата,защото излезе по-добър от всичко което съм пробвал.Пробвал съм Vision CE+,Kanger с вата,Мини Виви Нова,Кангер Т2, и още няколко за които не мога да се сетя.Може би някой професионален карт, като Кайфун или Ага,ще е доста по-добър,но аз за сега не съм ги пробвал,защото са доста скъпи и ги нямаше(вече има АГА) на пазара у нас.За батерията,дали я дрейнва повече или не, не мога да кажа защото нямам индикация на моя "Joyetech 18650 eGo T Upgrade Battery Mod",но съм доволен-кара доста и не тече.Съпротивлението им е м/у 1,9 и 2,1 ома,това показваше на Лавата(Странното е ,че с нея трупаше доста бързо нагар),докато сега с опростения мод си карам спокойно 2 седмици до драй бърн.С една дума-доволен съм.

Поздрави!