Jump to content


Photo
- - - - -

Картомайзер Tabac BCC


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 18.03.13 г. в 20:17

Много добър карт но се оказа че има един минус. Понеже съм фен на течност Деканг (кафе) и тя е доста гъста течност се оказа че с гъстата течност тече,странно но при мен е факт но пък със другите работи безупречно.

Edited by Змей, На 18.03.13 г. в 22:04.

"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#2 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 19.03.13 г. в 02:09

Много добър карт но се оказа че има един минус. Понеже съм фен на течност Деканг (кафе) и тя е доста гъста течност се оказа че с гъстата течност тече,странно но при мен е факт но пък със другите работи безупречно.


Не е от гъстата течност. Просто карта си е капризен и тече и гъргори когато си поиска. С пренавита глава се представя доста по-добре. Не знам от колко време го ползваш, но аз го въртя вече трети месец. В началото като основен, след като си взех vivi, като втори, да разнообразявам от време на време. Не е лош карта, но си има и дразнещи недостатъци.

Edited by nCuXaPa, На 19.03.13 г. в 02:21.


#3 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 19.03.13 г. в 16:05


Много добър карт но се оказа че има един минус. Понеже съм фен на течност Деканг (кафе) и тя е доста гъста течност се оказа че с гъстата течност тече,странно но при мен е факт но пък със другите работи безупречно.


Не е от гъстата течност. Просто карта си е капризен и тече и гъргори когато си поиска. С пренавита глава се представя доста по-добре. Не знам от колко време го ползваш, но аз го въртя вече трети месец. В началото като основен, след като си взех vivi, като втори, да разнообразявам от време на време. Не е лош карта, но си има и дразнещи недостатъци.

Ползвам го от седмица. Как да го пренавия? Също да питам каква е разликата от 1,8 ома(извинявам се но нямам реалния инициал ) и 2,0 ома

Edited by Змей, На 19.03.13 г. в 16:08.

"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#4 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 19.03.13 г. в 16:23

Най-общо казано по-малкото съпротивление ти дава по-голяма мощност при изпаряване - повече пара, по добър удар. Погледни ТАЗИ ТЕМА. И аз и колегите сме писали достатъчно по въпроса. Отделно от това в youtube има достатъчно клипчета как се пренавива Kanger T3(Tabac BCC).

#5 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 19.03.13 г. в 19:58

Най-общо казано по-малкото съпротивление ти дава по-голяма мощност при изпаряване - повече пара, по добър удар. Погледни ТАЗИ ТЕМА. И аз и колегите сме писали достатъчно по въпроса. Отделно от това в youtube има достатъчно клипчета как се пренавива Kanger T3(Tabac BCC).

Благодаря

Всичко добре и всичко трябва да се закупи онлайн но няма никъде фитил. Иначе имам МИТ ВИВИ НОВА ама има си недостатъци.
"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#6 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 20.03.13 г. в 14:35

Е сега, нямало никъде фитил. 1 mm, 3 mm, ето и кантал 0,19.
Останалото, което ти трябва е малко сръчност и търпение. При всички случаи обаче не очаквай от първия път да направиш перфектната намотка, трябва си практика.
Относно MIT Vivi Nova, не съм го ползвал, но ако съдя по отзивите наистина си има доста проблеми. Аз съм с голямото вижънско виви и просто, колкото и да си кривя душата, нищо лошо не мога да кажа за него.

Edited by nCuXaPa, На 20.03.13 г. в 14:36.


#7 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 20.03.13 г. в 22:48

Е сега, нямало никъде фитил. 1 mm, 3 mm, ето и кантал 0,19.
Останалото, което ти трябва е малко сръчност и търпение. При всички случаи обаче не очаквай от първия път да направиш перфектната намотка, трябва си практика.
Относно MIT Vivi Nova, не съм го ползвал, но ако съдя по отзивите наистина си има доста проблеми. Аз съм с голямото вижънско виви и просто, колкото и да си кривя душата, нищо лошо не мога да кажа за него.

Много ти благодаря :drinks: Не ми е ясно 0,19 или 0,20 защото си описал в темата 4 навивки 0,20 с 0,19 колко навивки?

Edited by Змей, На 20.03.13 г. в 23:11.

"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#8 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 21.03.13 г. в 10:24


Е сега, нямало никъде фитил. 1 mm, 3 mm, ето и кантал 0,19.
Останалото, което ти трябва е малко сръчност и търпение. При всички случаи обаче не очаквай от първия път да направиш перфектната намотка, трябва си практика.
Относно MIT Vivi Nova, не съм го ползвал, но ако съдя по отзивите наистина си има доста проблеми. Аз съм с голямото вижънско виви и просто, колкото и да си кривя душата, нищо лошо не мога да кажа за него.

Много ти благодаря :drinks: Не ми е ясно 0,19 или 0,20 защото си описал в темата 4 навивки 0,20 с 0,19 колко навивки?


Пак толкова някъде 4-5 намотки. Експериментирай :smiley_emoticons_joint:

#9 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 23.03.13 г. в 13:00

Много добър карт но се оказа че има един минус. Понеже съм фен на течност Деканг (кафе) и тя е доста гъста течност се оказа че с гъстата течност тече,странно но при мен е факт но пък със другите работи безупречно.


Кангер Т2 има същият проблем, с гъста течност тече, с другите няма проблем

П.С. Как можеш да го пушиш това кафе, ужасно е

Edited by RoOt4RuLeZ, На 23.03.13 г. в 13:01.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#10 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 23.03.13 г. в 15:11


Много добър карт но се оказа че има един минус. Понеже съм фен на течност Деканг (кафе) и тя е доста гъста течност се оказа че с гъстата течност тече,странно но при мен е факт но пък със другите работи безупречно.


Кангер Т2 има същият проблем, с гъста течност тече, с другите няма проблем

П.С. Как можеш да го пушиш това кафе, ужасно е

Само това принципно пуша. Та да кажа че проблема с карта съм го решил по следния начин Разликата е че тука ползват фитил 3мм. а аз ползвам 3X1mm

Edited by Змей, На 23.03.13 г. в 15:14.

"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#11 fan76

fan76

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.04.13 г. в 14:41

А в София от къде мога да си купя фитил 1мм. и кантал 0,20 ???

#12 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.04.13 г. в 15:21

От магазина към който е форума


chelsea f.c.


#13 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 7.04.13 г. в 17:12

Или не са включени в каталога, или са много добре "закопани", но аз нещо не откривам нито фитил, нито кантал, нито нихром :unknw:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#14 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.04.13 г. в 17:40

Или не са включени в каталога

Да,никога не са качвани на сайта. Но ги имаше налични последния път когато ходих ! Предполагам,че ще трябва по телефона да се разберете ако искаш да поръчаш.

Сигурно от половин година се продават но така и не ги качиха на сайта !

пп : И още нещо скрито, " Були" атомайзер


Edited by PepiSuni, На 7.04.13 г. в 17:37.


chelsea f.c.


#15 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 7.04.13 г. в 17:52

Явно друго си е да отидеш на място :thumbup:
В таз връзка ще е много добре, ако екипа на PV-BG.COM (начело с geniusloci) направят един офлайн магазин и в Бургас :Koshechka_08:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#16 dimitar1914

dimitar1914

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 31 posts

Posted На 9.04.13 г. в 19:18

От два дни изпарявам с Тabac BCC. Идеята на карта е отлична. Постоянно обмокряне на фитила. Отпадна непрестанното обръщане на цигарата, което е супер. Има обаче едно припукване по време на употреба. Има ли някой впечатления дали Кангер Т3 има същия проблем? Апропо, няма течове, а парата не е студена (противно на повечето мнения), ударът е отличен. Изпарявам със стандартна Его батерия (пастру) и течност Shade- 18 мг/мл.

Edited by dimitar1914, На 9.04.13 г. в 19:19.


#17 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 10.04.13 г. в 15:37

От два дни изпарявам с Тabac BCC. Идеята на карта е отлична. Постоянно обмокряне на фитила. Отпадна непрестанното обръщане на цигарата, което е супер. Има обаче едно припукване по време на употреба. Има ли някой впечатления дали Кангер Т3 има същия проблем? Апропо, няма течове, а парата не е студена (противно на повечето мнения), ударът е отличен. Изпарявам със стандартна Его батерия (пастру) и течност Shade- 18 мг/мл.


Припукването си е напълно нормално, все пак нагряваш течност и я изпаряваш. При дърпане по фитилите постъпва нова течност (не много равномерно) върху вече нагретия реотан и затова се чува това пукане. Представи си на нагорещен котлон да капнеш вода.
Иначе няма как да има разлика между Kanger T3 и Tabac BCC поради простата причина, че това е е един и същи картомайзер. :smiley_emoticons_joint:

Edited by nCuXaPa, На 10.04.13 г. в 15:38.


#18 dimitar1914

dimitar1914

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 31 posts

Posted На 10.04.13 г. в 19:21


От два дни изпарявам с Тabac BCC. Идеята на карта е отлична. Постоянно обмокряне на фитила. Отпадна непрестанното обръщане на цигарата, което е супер. Има обаче едно припукване по време на употреба. Има ли някой впечатления дали Кангер Т3 има същия проблем? Апропо, няма течове, а парата не е студена (противно на повечето мнения), ударът е отличен. Изпарявам със стандартна Его батерия (пастру) и течност Shade- 18 мг/мл.


Припукването си е напълно нормално, все пак нагряваш течност и я изпаряваш. При дърпане по фитилите постъпва нова течност (не много равномерно) върху вече нагретия реотан и затова се чува това пукане. Представи си на нагорещен котлон да капнеш вода.
Иначе няма как да има разлика между Kanger T3 и Tabac BCC поради простата причина, че това е е един и същи картомайзер. :smiley_emoticons_joint:


И аз си мислех, че няма разлика между двата карта, но... Както и да е. Припукването го няма при T2-ката, а принципът на работа са идентични.

#19 fan76

fan76

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 10.04.13 г. в 22:41

Ползвам Т3 от днес и имам въпроси...

сутринта сипах чорба от база Inawera 18-ka с тютюнев аромат и Caramel, но не го усетих като 18-ка.
парата е гъста но леко хладна и май от там бяга и силата и аромата, който околните усещат но не и аз
Вечерта сипах Деканг 555...пак не се оплаквам от парата, но не се усеща вкус и стана по- зле даже.
Забелязах че когато държа цигарата нормално ми вади вкус на изгоряло, а когато я наклоня така че
да остане фитила отдолу на сухо изгорелия вкус изчезва и се появява вкуса на никотина но много слабо...
пробвах с две различни глави - едно и също.
що така ? До сега бях с Т2 и такива драми не е имало.

#20 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 11.04.13 г. в 07:56

Явно друго си е да отидеш на място :thumbup:
В таз връзка ще е много добре, ако екипа на PV-BG.COM (начело с geniusloci) направят един офлайн магазин и в Бургас :Koshechka_08:

Бе и аз искам, дори си имаме клиенти оттам, ама... никой не е проявявал желание да продава. Явно нашите проценти и крайни цени им се видят малко ниски, знам ли. Другите екстри също не ги вълнуват :)

А и то мина бума, сега модата е да се затварят, а не отварят нови е-цигар магазинчета :crazy: :laugh: