Jump to content


Photo
- - - - -

Декоративна капачка за Joye eGO


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 7.03.11 г. в 15:59

Интересува ме използването на тази капачка http://www.pv-bg.com...ari-cherna.html със дрипване,за 306 атомайзер със дългия накрайник ли трябва да е,за да пасне точно?А със 510 атомайзер и дрип накрайник какво се получава,до къде стига капачката?

Edited by WebDevil, На 7.03.11 г. в 16:02.


#2 windnfog

windnfog

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 39 posts

Posted На 7.03.11 г. в 20:21

Интересува ме използването на тази капачка http://www.pv-bg.com...ari-cherna.html със дрипване,за 306 атомайзер със дългия накрайник ли трябва да е,за да пасне точно?А със 510 атомайзер и дрип накрайник какво се получава,до къде стига капачката?

Тази декоративна капачка е точно за 510 изпарител. Първите модели его ползват такъв изпарител и за да пасне на дизайна се навива и тая капачка. Ето как изглежда сглобено http://www.pv-bg.com...garette-mod.jpg

#3 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 7.03.11 г. в 22:00

Аха,ясно а какъв drip tip накрайник трябва да се използва с тази капачка,за 510 или за eGO type A?

#4 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.03.11 г. в 11:55

Дрип тип-а трябва да е за атомайзера ти, капачката няма общо. Тя просто покрива атомайзера, отгоре стърчи пълнителя или накрайника.

Т.е. ако си с изпарител 510 ти трябва дрип за 510, ако си с 306 - дрип за него. Type A дрипа е за Type A конусовиден атомайзер.

#5 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 8.03.11 г. в 14:21

Благодаря ви,а за 306 последно с по-дългия накрайник ли тябва да е?

#6 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 8.03.11 г. в 18:55

Ако ще ползваш декоративната капачка по-дългия накрайник ти трябва.

#7 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 8.03.11 г. в 19:05

Ясно,благодаря за отговорите,чудя се дали да пробвам с някой LR атомайзер,но не съм решил 510 или 306 да бъде. :smiley_emoticons_joint:

#8 JrGong

JrGong

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 23.07.11 г. в 18:10

В момента съм с eGo-т с 510LR atty и с малък конусовиден drip tip. просто не съм знаел до сега какъв вкус имат течностите в действителност, може би с 510-т без шилото като накапваш дирекно върху реотана беше почти същото, но ще видим тоя LR като му се махне моста как ще е...
ПС. декоративната капачка е с точния размер за 510 при 510-т обаче аттито се подава около милиметър
ПС2. LR atty гълта по бързо батерията и няма гаранция... само да вметна

Edited by JrGong, На 23.07.11 г. в 18:11.


#9 plambi

plambi

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 222 posts

Posted На 24.07.11 г. в 08:28

Нищо не махай от оригиналното LR510 - нито фитил, нито моста, нито металната мрежичка. Защо - обсъждано е десетки пъти още в най-първата тема за eGo, преди повече от година време...

Фитил се маха чак ако човек го "изтърве" да попрегори и влоши вкуса, иначе е далеч по-добре и задържа доста повече чорба след накапване. Повече от година не ползвам нищо друго освен такива атита и за мен по-добра комбинация няма.

p.s. Колкото до декоративната капачка - тя не е само за украса, има една важна задача - да "ламинира" (успкоява и разрежда) въздушния поток през изпарителя - така хем парата е повече, хем вкусът е подсилен. т.е - тя е един вид "въздухозаборник". Който не вярва - да си купи такава и да опита...

Edited by plambi, На 24.07.11 г. в 08:31.

In nidor eGo fides
« eGo eSmoker »

#10 WebDevil

WebDevil

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted На 24.07.11 г. в 11:29

И аз карам само на LR510 от няколко месеца,но без капачката май по-ми харесва :smiley_emoticons_joint: