Jump to content


Photo

Доставка със СПИДИ или ЕКОНТ за сметка на клиента


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 15.11.12 г. в 18:27

Най-евтиният вариант за доставка (на течност или каквото и да е) от този сайт е т.нар. "Икономична доставка със СПИДИ" - струва 4.45 лв., а за поръчки на стойност над 85 лв. е безплатна.

#22 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 16.11.12 г. в 00:41

Най-евтиният вариант за доставка (на течност или каквото и да е) от този сайт е т.нар. "Икономична доставка със СПИДИ" - струва 4.45 лв., а за поръчки на стойност над 85 лв. е безплатна.

Точно така.

Еконт са си големи кожодери, единствената им услуга на поносима цена е офис-офис. :)

Именно.Коментирали сме го с представители на Еконт.Няма начин да е по-ниска цената за доставка при положение,че е от типа врата-врата или врата-офис.За офис-офис,надявам се разбирате,че няма как да стане.
Biohazard

#23 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 7.02.13 г. в 11:59

и аз изобщо не съм доволен от спиди днес сутринта в 09 часа ми пратиха смс че ще имам доставка и да очаквам доставката до 17 часа .......аз бавачка ли да си взимам да ги чака?????:sSig_censored:
От еконт поне доставят горе долу половин един час след смс-а

Edited by vladimirh, На 7.02.13 г. в 12:01.


#24 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 7.02.13 г. в 12:17

Явно зависи от населеното място, щото тука като получа смс от Еконт куриера идва след поне 3 часа, понякога и 4-5 по-късно

#25 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.02.13 г. в 12:30

Явно зависи от населеното място, щото тука като получа смс от Еконт куриера идва след поне 3 часа, понякога и 4-5 по-късно

Аз нямам оплакване. Още повече, че ти пишат кога (в колко/след колко часá ще ти пристигне) докато Спийди... чакайте от 8:00 до 18:00 ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#26 jordan

jordan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 7.02.13 г. в 12:37

И аз трябва да ги чакам до 17.00 :thumbdown:

#27 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 7.02.13 г. в 12:37


Явно зависи от населеното място, щото тука като получа смс от Еконт куриера идва след поне 3 часа, понякога и 4-5 по-късно

Аз нямам оплакване. Още повече, че ти пишат кога (в колко/след колко часá ще ти пристигне) докато Спийди... чакайте от 8:00 до 18:00 ?


от 6 доставки с Еконт, на нито един от sms-ите няма час да доставка. ти явно си спешъл клиент :smiley_emoticons_joint:

#28 cherniq

cherniq

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.02.13 г. в 13:36

Аз пак съм супер доволен от Спиди пратиха смс и после като се обадиха питаха дали съм на адреса ако не питаха къде съм да доставят пратката :smiley_emoticons_joint:

#29 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 7.02.13 г. в 14:13



Явно зависи от населеното място, щото тука като получа смс от Еконт куриера идва след поне 3 часа, понякога и 4-5 по-късно

Аз нямам оплакване. Още повече, че ти пишат кога (в колко/след колко часá ще ти пристигне) докато Спийди... чакайте от 8:00 до 18:00 ?


от 6 доставки с Еконт, на нито един от sms-ите няма час да доставка. ти явно си спешъл клиент :smiley_emoticons_joint:

Едва ли съм, по-скоро проблема идва от това, че са франчайзъри и зависи какви хора обслужват пратките, каква фирма са, отношение и т.н.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#30 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 7.02.13 г. в 15:07

Не знам за Вас, но при мен положението с Еконт е малко смешно - обикновено куриера идва и ми оставя пратката около 09:30 часа, след което около 11:00 часа получавам SMS от Еконт, че имам пратка и след половин час ще ми я доставят :Koshechka_08:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#31 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 7.02.13 г. в 15:19

Не знам за Вас, но при мен положението с Еконт е малко смешно - обикновено куриера идва и ми оставя пратката около 09:30 часа, след което около 11:00 часа получавам SMS от Еконт, че имам пратка и след половин час ще ми я доставят :Koshechka_08:

И при мен се е случвало същото. На 100м от офиса им съм, а и куриерът като е "Спиди Гонзалес" :thumbup:
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#32 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 7.02.13 г. в 19:42

При мен с Еконт днес куриера ми се обади в 9:00 за подробности,после ми се обади,че е пред нас и по същото време получих смс с името на куриера и неговия телефон.Отдавна работя с Еконт и съм много доволен.Преди 2дена имах доставка от Спиди и беше кошмар.Лично работя с Еконт :sSig_goodjob2:

#33 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 8.03.13 г. в 08:41

Всичко зависи от населеното място. Еконт например за съботна доставка ми вземат час приоритет, задавам 10:00 часа за което плащам 2,50лв. допълнително и ми пристигат в 13:00часа защото гледат да си оправят техните хора. Спиди пък първо ми звънят към 11:00часа и директно ми казват че им е трудно да ме открият и да отида до офиса. Пък другите куриери няма кво да се коментира, при тях е още по зле. Но хората трябва да проумеят че магазина е едно а куриера е друго :pimp: Ако имате проблем с куриера, запазете си бележката и си търсете правата от него и ако се налага помолете магазина за съдействие. Така правя аз и просто само така има ефект.
"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#34 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 8.03.13 г. в 09:12

Всичко зависи от населеното място. Еконт например за съботна доставка ми вземат час приоритет, задавам 10:00 часа за което плащам 2,50лв. допълнително и ми пристигат в 13:00часа защото гледат да си оправят техните хора.
...


А проблем ли е да се лишите от тази екстра (час приоритет) и да идете на место (в офиса) да си получите пратката?

#35 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 8.03.13 г. в 15:15

А проблем ли е да се лишите от тази екстра (час приоритет) и да идете на место (в офиса) да си получите пратката?

А идеята не е ли, когато плащаш за дадена услуга, тя да бъде извършена качествено и в срок? :pardon:
:drinks:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#36 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 8.03.13 г. в 15:37


Всичко зависи от населеното място. Еконт например за съботна доставка ми вземат час приоритет, задавам 10:00 часа за което плащам 2,50лв. допълнително и ми пристигат в 13:00часа защото гледат да си оправят техните хора.
...


А проблем ли е да се лишите от тази екстра (час приоритет) и да идете на место (в офиса) да си получите пратката?

Час приоритет е задължителен в събота ако е на адрес, иначе сам си избираш а аз щом съм си избрал и платил допълнително, как мислиш дали съм имал възможност да ходя до офис който ми е на 6 км. и да влача пратка 25кг. при положение че не разполагам с автомобил.

Edited by Змей, На 8.03.13 г. в 15:45.

"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#37 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 8.03.13 г. в 17:07

...дали съм имал възможност да ходя до офис който ми е на 6 км. и да влача пратка 25кг. при положение че не разполагам с автомобил


Съжалявам - помислих, че става дума за електронни цигари и консумативи за тях.

#38 Змей

Змей

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 8.03.13 г. в 18:14

...дали съм имал възможност да ходя до офис който ми е на 6 км. и да влача пратка 25кг. при положение че не разполагам с автомобил


Съжалявам - помислих, че става дума за електронни цигари и консумативи за тях.

Просто споделям богатия си опит, макар че днес бях потресен от СПИДИ. Вчера направих поръчка за цигарка и пратката беше икономична (тоест ще пристигне след два дена) и още днес получих смс че пратката утре ще ми бъде доставена на адрес и ако не ми е удобно имаше тел. да звъна и да определя ден. Тия явно скоро ще влезят в пътя :smiley_emoticons_joint:
"Тук гладни ще стоите,но от глад няма да умрете".СТРАНДЖАТА-Браила 1875г.

#39 milenapetkova

milenapetkova

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 14.10.13 г. в 16:41

Определено Спиди наваксват изоставането от Еконт. Услугата им се е подобрила последните месеци.



#40 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 16.10.13 г. в 20:24

Те наваксват изоставането, ама ... влязоха в новините :(