Jump to content


Photo
- - - - -

Най-добрата масова електронна цигара в момента


  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#21 evilution

evilution

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 31.03.12 г. в 21:07

Колеги, моля, защо спряхте темата ?
Някой да помогне ето моя въпрос: "Пушач съм от 20 години, но съм почитател на леките цигари(до 5,и 0,5), навика ме убива, знаете как е... говоря за сутрин с кафето, цигарка след хапване, вечер с уискито, за след секс да не говорим(там отиват по 2-3 на веднаж),общо 15-20 бр/дневно. Така, значи твърдо съм решен да мина на електронна цигара, с надеждата да ги откажа, поради наличието на слаби дробове, за който отдавна съм в течение но избягвам, да призная дори пред себе си.Постепенно обаче годинките се натрупаха и влиянието от никотиновата ми зависимост се оказва все по-голям проблем(често задъхване, будейки вечер с кашлици, недоспиване от което, сърдечни проблеми и прочие и прочие).Коя електронна цигара да си закупя,която има най-близък ефект до ниско-никотиновите цигари със приблизително реален пушек, ще съм доволен да издържа батерията поне шест часа, да е сравнително лесна и достъпна поддръжката, и поне да ме издържи шест месеца ??? Цената на цигарата, т.е. основната част плюс батерията не е от никакво значение, по важно е консумативите, като филтрите или както там вие ги наричате да са на достъпно прилични цени и да си заслужава да се премине на този вид пушене"
Много Ви, Благодаря за помоща, сигурен съм, че сами разбирате какъв лаик съм в темата и се надйавам на конкретни отговори, сайтове свързани с покупка и поддържащи материали.



http://www.pv-bg.com...10-stomana.html

Батерия, която отговаря на изискванията ти. На тази батерия можеш да сложиш много неща. Вероятно ще я ползваш повече от 6 месеца, аз не бях толкова добре запознат, и си купих комплект с батерии, подобни на тези. Батериите ми са на близо година и половина и работят.
Обикновено издържа между 6 и 10 часа при сериозен пушач. Батерията може да се ползва включена в USB, или в адаптер 220 към USB, който също се продава в магазина. Може и да вземеш две такива батерии, ама повечето ми приятели, които изпаряват им стига една.
Можеш да си избереш няколко вида изпарители. Ego-C ми се струва по-добре от Ego-T.
Няма филтри, има течности. Обади се в магазина, ще те ориентират.

В тоя магазин се продават оригинални Joytech продукти. Има немалко копия. Може би са малко по-евтини, ама мисля, че едва ли издържат толкова.

Edited by evilution, На 31.03.12 г. в 21:12.


#22 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.06.12 г. в 21:06

...



Няма такава !!!

http://www.joyetech.com/product/

Но пък това си заслужава :

Posted Image

#23 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.06.12 г. в 11:18

Да ти кажа, Twist поръчахме, но реално не е голям кяра - до към 3.6V е добра идея, но нагоре атомайзерите само ще горят по-бързо, танковете и без друго малко нямат аромат...

Ама знам ли, за всеки влак си има пътници :)


П.П. Изтрил съм рекламите на госпожата с AIR-а, ще я помоля да спре, за да не я спирам аз.

#24 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 9.06.12 г. в 08:28

Да ти кажа, Twist поръчахме, но реално не е голям кяра - до към 3.6V е добра идея, но нагоре атомайзерите само ще горят по-бързо, танковете и без друго малко нямат аромат...

Ама знам ли, за всеки влак си има пътници :)


П.П. Изтрил съм рекламите на госпожата с AIR-а, ще я помоля да спре, за да не я спирам аз.


Това с горенето как го съчинихте
Ще горят ако не са напоени с течност иначе напоен ли е фитила няма горене

#25 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 9.06.12 г. в 09:22

На мен добре го казваш, опитай да накараш ВСИЧКИ да започнат да разбират как работи тая пущина... (ел. цигарите де). Хората не само ги оставят сухи, а и мръсни, предобрени с течност, въобще - всякакви.

#26 k_rukov

k_rukov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 12.06.12 г. в 15:22

Здравейте , четох четох и не мога да кажа ,че съм решил коя ел. цигара да закупя. Не съм употребявал до сега ел.цигари. Какво ще ми кажете за този комплект http://e-cig.bg/intellicig-evolution

Имате ли някое друго предложение ?

Този комплект който посочих - има ли смисал да взимам мега пак или да взема стандарт ?

#27 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.06.12 г. в 16:32

Иди в магазина тук или в Гигадринкс (виждам че си от Пловдив) и ще ти обяснят предимстава и особености на моделите. А "интелициг" е смешно направо, не опитвай тези модели.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#28 k_rukov

k_rukov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 13.06.12 г. в 17:31

Лошото е ,че съм на морето до края на лятото ( ако може да се каже ,че е лошо ) и исках по интернет направо да поръчам.

#29 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 13.06.12 г. в 18:13

Лошото е ,че съм на морето до края на лятото ( ако може да се каже ,че е лошо ) и исках по интернет направо да поръчам.

И двата са е-магазини, така че нищо не те спира :)
Взимай стартов сет ego, ego-t или ego-c, зависи какъв бюджет може да си позволиш. Хубаво е да вземеш батерии с USB pass trough за да се зарежда от USB, през това време си пушиш. Също така батерия с капацитет ... колкото повече, толкова повече ;)
Вземи и един комплект картове на Кангер за 10лв, за да опиташ и този "хардуер" и 2-3 вида течности и си готов.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#30 k_rukov

k_rukov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 17.06.12 г. в 16:54

Здрасти , мерси за отговорa. Както казах цената не ми е пролблем , проблем ще ми е ако взема нещо и то се скапе. Бих дал повече пари за по-добро качество. Сега ще проверя какви са тези неща които си описал.

Отново благодаря !


http://www.pv-bg.com...-a-1000mah.html

http://www.pv-bg.com...o-c-cherni.html
това е с USB

наистина ще ми трябва помощ при избора понеже не разполагам с много време за четене какви са разликите ( положителни и отрицателни ) а и не искам да превръщам темата в тема за "личен съвет" моля пишете ми на лично който иска да ми помогне.
Мога ли да питам админа на сайта за съвет ?

Мерси предварително на всички които ще ми пишат :)

Edited by k_rukov, На 17.06.12 г. в 17:14.


#31 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.06.12 г. в 17:26

За батериите - зависи колко ще изпаряваш, при всички положения 7-8 часа изпаряване ще те изкара 650мАч. USB е хубаво да имаш, за да можеш да "дозаредиш" винаги и навсякъде, дори и без зарядно. От там нататък 900,1000мАч е за допълнителна сигурност, пък може да ти дойде апетита, като ти хареса.
еГо с ватени пълнители се препоръчва за начинаещи. Най-вече заради липсите на течове и неопитност при всмукването. Недостатъци - недостатъчно вкус и пара, но като за начало е добре. След това въпрос на вкус, дали ще преминеш на еГо-Т или еГо-С - и двете са танк системи, повече течност, по-лесна смяна с резервни пълнители (напълнение с любимите ви течности), повече пара и малко повече вкус. Недостатъци - понякога има течове, износват се танковете, зацапва се фитила в иглата. Но все пак това са консумативи.
Моят съвет е, един стартов кит с еГо-С, защото ще имаш и 5 глави за смяна, което ти осигурява има няма 5-8 месеца изпарители. Срещу минимална сума може да си вземеш и 5 ватени картомайзери, например Кангер за да имате резерв, пък и разликата в работата е огромна. Повече пара, вкус, удар. Но траят по-малко.
Почни от някъде, след това ще вземеш 1-2 броя други ароми/картове, ще пробваш, ще ти пасне някоя система.

ПП:Аз лично препоръчвам СЕ2/СЕ2+, нищо че се пълнели със спринцовка, до сега за мен лично, няма друг карт, който да предава така вкуса и удара. Аналогична система на изпаряване имат и СЕ4+, но там има много съмнителни изпълнения на производители. Това са общо взето картовете на пазара с горен нагревател, които ми харесват на мен.

ПП2:Под "смяна" на его с его-т или его-с имам предвид закупуването на един атомайзер от друг вид, евентуално втори за резерв ако ти хареса. Не нови сетове и т.н. Все пак един атомайзер са 3 кутии цигари, а кутия картове са също 2-3-4 кутии цигари.

Edited by Topper, На 17.06.12 г. в 17:29.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#32 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.06.12 г. в 09:57

Недостатъци - недостатъчно вкус и пара, но като за начало е добре.

На мен пък ми се струва, че вкуса и парата са си даже повече от на танковете, обаче по-бързо стигаш до момента със сухия вкус. Компромис са картомайзерите, напоследък все повече се замислям, че реално те са правилната насока, стига да са изпълнени две условия:
- търговците да обясняват какво са и защо се водят за еднократна употреба, съответно да не ги продават на безумни цени
- клиентите да не очакват нещо повече от консуматив, който следва да се сменя редовно, ако искат постоянно ниво на пара и вкус

За съжаление у нас и двете все още не са изпълнени - ей преди ден-два идва клиент с батерия и карт (CE4+ V4), купил ги за 89 лева (което е почти цената на двоен комплект!) и се оплаква, че карта вече не пуши добре месец по-късно. И търговеца крив, и клиента неразбрал... :)

#33 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.06.12 г. в 12:31

Недостатъци - недостатъчно вкус и пара, но като за начало е добре.

На мен пък ми се струва, че вкуса и парата са си даже повече от на танковете, обаче по-бързо стигаш до момента със сухия вкус. Компромис са картомайзерите, напоследък все повече се замислям, че реално те са правилната насока, стига да са изпълнени две условия:
- търговците да обясняват какво са и защо се водят за еднократна употреба, съответно да не ги продават на безумни цени
- клиентите да не очакват нещо повече от консуматив, който следва да се сменя редовно, ако искат постоянно ниво на пара и вкус

За съжаление у нас и двете все още не са изпълнени - ей преди ден-два идва клиент с батерия и карт (CE4+ V4), купил ги за 89 лева (което е почти цената на двоен комплект!) и се оплаква, че карта вече не пуши добре месец по-късно. И търговеца крив, и клиента неразбрал... :)

Така е, и ти си прав (ти пък особено, като потърпевша страна :) ) но и какво разбира потребителя под консуматив? Да не е като автомобилните гуми и маслото - веднъж в годината.
Проблема е покупателната ни способност, ако не бе чак такъв проблем да си вземеш 3-4 СЕ4, 3 Виви-та и 2 кутии СЕ2-ки, да си имаш за всякакви условия и вкусове... ама така изброени говорим за 100-тина лева.
Иначе щяхме да си позволяваме и реномирани изпитани красиви ръчно изработени ОА за по 200€ и нямаше да обсъждаме аджеба, Кангер или Вижън или СЕ2.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#34 BatVe

BatVe

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 25.06.12 г. в 19:24

http://
Това как ви се струва? Като за начинаещ добре ли е?

#35 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 25.06.12 г. в 19:33

Бледо копие на оригинала ! За мен не струва–виж в магазина там е оригинала !


chelsea f.c.


#36 shade

shade

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 3.07.12 г. в 20:36

http:/
Това как ви се струва? Като за начинаещ добре ли е?

Ако парите ти са кът,има и по-евтини предложения за този комплект!Друг е въпросът,че няма да имаш гаранция!

#37 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.07.12 г. в 07:58


http:
Това как ви се струва? Като за начинаещ добре ли е?

Ако парите ти са кът,има и по-евтини предложения за този комплект!Друг е въпросът,че няма да имаш гаранция!

Нито ще имаш цигара :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#38 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 4.07.12 г. в 08:09

Но най-важното.Ще си поредния,където ходи и обеснява как са вредни,как са боклуци,как нямат ефект. :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#39 Преслава

Преслава

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 11.10.12 г. в 20:53

Здравейте! Виждам , че тук има доста информация основно за модела електронни цигари ЕГО ,които ми изглеждат нелепо и съвсем различни от нормалните цигари и още повече , че не желая всеки ден да наливам течности и редовно да ми протича като на други мои приятели , които ползват подобни. Днес попаднах на един н магазин за електронни цигари под марката E-Lites, до колкото разбрах от продавачите са отворили на скоро. Почти съм се навила да си взема , но все пак искам да чуя и някакви отзиви. Има ли човек от форума , който ги е пробвал ? Надявам се да ми помогнете. Благодаря Ви ! :)

#40 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 11.10.12 г. в 21:36

Здравейте! Виждам , че тук има доста информация основно за модела електронни цигари ЕГО ,които ми изглеждат нелепо и съвсем различни от нормалните цигари и още повече , че не желая всеки ден да наливам течности и редовно да ми протича като на други мои приятели , които ползват подобни. Днес попаднах на един н магазин за електронни цигари под марката E-Lites, до колкото разбрах от продавачите са отворили на скоро. Почти съм се навила да си взема , но все пак искам да чуя и някакви отзиви. Има ли човек от форума , който ги е пробвал ? Надявам се да ми помогнете. Благодаря Ви ! :)


Колежке специално заради теб попитах Чичо Гугъл за това наименование. Можеш ли да познаеш какво показа?
Е аз ще ти кажа. Електронна цигара от преди 4-5 години която с лекота можеш да НЕкупуваш. Докога ???? Докога ще се пита "Що пък мерцедес а не каруца " ????
Накратко. Извиняам се , че избухвам . Всеки гледам , че се опитва да такова Дявола във въздуха......ама това не е Дявола...Просто сте го хванали с другата ръка.
А щом пък толкова много сте се навили да си взимате защо ни питате ?
По въпроса...ДА аз съм си взимал ...и 80% от посетителите на форума са си купували "тази невероятна е-цигара" Още преди 5 години. Тогава се харичаха E-Helt " и до сега го има това наименование". Купете си. ПРЕКРАСНА Е. Ще си имате нещо което с лекота може да се ползва за брошка или красива вещ "много приличаща на ИСТИНСКА цигара" сложена на етажерката или телевизора.
Ще Ви помоля да погледнете ТАЗИ тема . Колко много мнения има.
:smoking-8570: :whatever_01: :whatever_01: :whatever_01: :whatever_01: :whatever_01:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com