Jump to content


Photo
- - - - -

Избор на течност за eGo-T


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#61 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 30.07.12 г. в 14:23

Ами по принцип,незнам кой термин е по-актуален,"на запад","в чужбина","там",в магазините имат картове,напълнени с различни аромати,та може да пробваш преди да купиш и знаеш точно кое какво е.Тук го караме на метода проба-грешка. :smiley_emoticons_joint:
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#62 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 30.07.12 г. в 14:24

Topper, абсолютно съм съгласна с теб но за начинаещи дами това мнооого плаши. Цялото това разреждане, овкусяване и тн моментално може да те откаже от вейпенето. Затова би било хубаво за дамите, тепърва откриващи парата, да има и малки разфасовки с ниско съдържание на никотин и много аромати. Скъпи не скъпи, ще се купуват от новите - човешка психология.

Веднага давам пример - преглеждайки e-pushcom и pv, моментално откривам, че няма 6 мг от нито една готова течност. Какво правя тогава? Купувам от там, където има 6 мг, защото е по-лесно. А какво съдържат чорбичките, като им видиш рекламата и хубаво подредения сайт, някак си трудно би си помислил, че може и да не им е чиста работата.

Не искам да се заяждам, просто пиша защо купувах от Пу6ком и как останалите магазини са ориентирани по-скоро към един тесен кръг, който си знае вкусовете и бърка чорбички :) Аз за малко да се откажа от бъркането на чорбички като не ми се получаваха и пак щях да си карам на забърканите пред мен Пу6ком-ски, а не е като да не съм запалена.

А относно пробването в магазина, аз бях писала в Солун отивам аз на голям зор да си търся течност. Бяха наредени сумати ел-цигари с 0мг за проба на аромата. Пробвах няколко и се спрях на течност, която ми харесваше и останах адски доволна. Това му е цаката :)

Edited by Tsvetik, На 30.07.12 г. в 14:28.

eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#63 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 30.07.12 г. в 14:27

Да кажем донякъде си права,но,има и други магазини,където има каквото търсиш,защо реши че са само pv-bg и e-pushcom примерно?Даже нямам в предвид гигадринкс,сещам се поне за още два други.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#64 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 30.07.12 г. в 14:33

Нали говорим за начинаещи тук :)
Знаят се известните. Може да има много други, но като няма мнения за тях и хората не се насочват натам.
Информацията малко апокрифно се разпространява, трябва да си "отворен" и да знаеш къде да търсиш, за да намериш, а ако си "зелен" купуваш това което ти се предложи или което ти препоръчат /и което е най-лесно/евтино/.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#65 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 30.07.12 г. в 14:35

Това ми хареса :).
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#66 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 30.07.12 г. в 17:21

Ами по принцип,незнам кой термин е по-актуален,"на запад","в чужбина","там",в магазините имат картове,напълнени с различни аромати,та може да пробваш преди да купиш и знаеш точно кое какво е.Тук го караме на метода проба-грешка. :smiley_emoticons_joint:

В пловдивския магазин има изкарани над 20 вида подобни тестери, та всеки може да пробва различни аромати.

#67 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 30.07.12 г. в 17:26


Ами по принцип,незнам кой термин е по-актуален,"на запад","в чужбина","там",в магазините имат картове,напълнени с различни аромати,та може да пробваш преди да купиш и знаеш точно кое какво е.Тук го караме на метода проба-грешка. :smiley_emoticons_joint:

В пловдивския магазин има изкарани над 20 вида подобни тестери, та всеки може да пробва различни аромати.


Това е супер ама трябва и в София така...
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#68 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 30.07.12 г. в 17:32

Ами трябва. А това, което ПуШЕСТком правят е точно нищо. Няма как да разбереш вкуса на дадена течност само по аромата. Точно, както Топър е казал. Не само, че няма да я разбереш, ами най-много да се останеш с тотално грешни впечатления за нея.

#69 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 30.07.12 г. в 21:13



Ами по принцип,незнам кой термин е по-актуален,"на запад","в чужбина","там",в магазините имат картове,напълнени с различни аромати,та може да пробваш преди да купиш и знаеш точно кое какво е.Тук го караме на метода проба-грешка. :smiley_emoticons_joint:

В пловдивския магазин има изкарани над 20 вида подобни тестери, та всеки може да пробва различни аромати.


Това е супер ама трябва и в София така...


Софиянци са по -назад с материала... и те така.

#70 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 30.07.12 г. в 23:40

Честно ли отделяте време за подобни глупости?
Другият сайт е е-пушком, ако сте решили да сте криворазбрани педанти...

Не мога да кажа, че съм педант, но откакто преди (доста) време си купих Panasoanic (със самозаблудата, че е Panasonic) - отделям малко повече време - да се ВГЛЕДАМ по-внимателно...

Не знам кой е "другият", но единият е e-pushcom, а другият е pu6com

Явно има как, защото виждам какво доставят на новите си магазини (които са си франчайз). :)


Какво става при франчайзополучателя - франчайзодателят може и въобще да не се досеща, или да си затваря очите... (личен опит)

Здраве и късмет!

#71 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 30.07.12 г. в 23:53

Колежке Tsvetik, виждам че сте в затруднение. Подайте някакви данни за доставка.Ще ви изпратя за моя сметка 2-3 подаръка. Вярно че под 11 мг не се намират, но можете съвсем спокойно да си ги разредите 1:1 с каквото намерите (съветвам с глицерин от аптеката) и ще получите концентрация около 5-6 мг /мл. Не чувствайте никакво задължение!
Ако не Ви харесат можете съвсем спокойно да споделите отрицателните си впечатления по всички форуми.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#72 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 30.07.12 г. в 23:58

Да, аз моя си го взимам от ПуШЕСТком, бъркат го пред мен - 25 капки на 10 мл (знам, че е адски много) и е ааааадски вкусен. Нямам по-любима течност. Точно затова се чудя, нали Wera се слагат по 2-3 капки, та сигурно не е същия... хм


Странно - базта и овкусителят почти са си раменили ролите... :uups:

#73 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 31.07.12 г. в 22:51

Колежке Tsvetik, виждам че сте в затруднение. Подайте някакви данни за доставка.Ще ви изпратя за моя сметка 2-3 подаръка. Вярно че под 11 мг не се намират, но можете съвсем спокойно да си ги разредите 1:1 с каквото намерите (съветвам с глицерин от аптеката) и ще получите концентрация около 5-6 мг /мл. Не чувствайте никакво задължение!
Ако не Ви харесат можете съвсем спокойно да споделите отрицателните си впечатления по всички форуми.


Еееее, недейте така сега :) всичките ми мнения по темата тук са конструктивни, не с показани кучешки зъби :angel: по-скоро да насоча вниманието към нуждите на бъдещите жени изпарителки. Аз за себе си продължавам да си блъскам кратунката и да си правя експерименти.

От петък съм си забъркала шишенца с ФА бази и съм доволна, вече не ми горчи, пък може и Инаверските бази дето ми горчаха да са били дефектни, знам ли :)

Относно форумите :) аз само тук си пиша и чета. Съжалявам ако съм прозвучала злобно, просто коментирам личен "опит" :blush: :blush: :blush:

puf-paf, днес имах път до мола срещу Пу6ком и минах да си взема една резервна изпарителна глава да не стане гаф с липси по морето, та реших да го видя пустия ментов шоколад и накарах момчето вътре да ми покаже шишето. До сега не се бях заглеждала, но аромата беше в прозрачно шишенце с лепенка от тези, които си принтят те. Освен това не миришеше остро като да е концентрат. Остава мистерия от какво е забъркан. Може да са си го разреждали те... знам ли... за мен остава да си поръчам Wera и да тествам :)
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#74 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 31.07.12 г. в 23:03

Оф: аман с тези 6 мг за дамите, 6 мг ги ползвам за "безникотинови" вечери понякога :p От няколкото ми познати дами около мен никоя не може да свали под 18, само сестра ми не понесе 18, че и направих 12 за нея.

Още оф: а ние пробите си ги вземахме от чужбина, проба-грешка, лесна е вашата сега :)

Да ти смесват и продават на място, втрещих се като зачетох тук. А те мият ли си ръцете поне преди това :bottom:

Chocomint на Вера - много-много ми е вкусен. Много е силен, но от шишето не мирише чак толкова - както каза колегата по-горе миризмата не е критерий каква течност ще се получи.

#75 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 31.07.12 г. в 23:25

Този шокоминт на Верагардън с 4-5 капки макс на 10мл е идеален
Пробвахме с повече ама много гадно става

#76 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 1.08.12 г. в 00:23

pioneer 306c си знае да каже предварително, че после ще има да питам „А колко точно капки слагате? А под какъв наклон бъркате разтвора и дали със сребърна лъжичка по часовниковата стрелка тринайсет пъти по пълнолуние се разбърква за да стане?” :D Ми лигли сме... и аз и девойките около мен, пушили сме лекички цигарки, та 6 е максимума :D

Массаракш, аз ако знаех, че това със смесването в магазина не е ок, да не мислиш, че щях да се вържа и да купувам? Ама де да знам, тия дни научих, че не е редно... наивна работа :angel: малко дете лесно се лъже
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#77 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 1.08.12 г. в 10:44

Не съм имал предвид "зъбките".Просто имам желание да помогна.Абсолютно съм сериозен с предложението. Все още е в сила. Малко съм преангажиран в последните дни , но все ще успея да изпратя нещо.
Това което имам предвид е че в 90 на сто от случаите се отнасям скептично към нещата които се хвалят масово.Тествам постоянно нови неща и в голяма част от случаите имам много добри попадения.Според това което прочетох за вкусовете Ви си мисля че знам много добре какво ще ви хареса. Та така.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#78 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 1.08.12 г. в 12:19

pioneer 306c си знае да каже предварително, че после ще има да питам „А колко точно капки слагате? А под какъв наклон бъркате разтвора и дали със сребърна лъжичка по часовниковата стрелка тринайсет пъти по пълнолуние се разбърква за да стане?” :D Ми лигли сме... и аз и девойките около мен, пушили сме лекички цигарки, та 6 е максимума :D

И аз към лиглите се причислявам. Не знам въобще как успявате да ги изпарявате повече от 11мг :blink: :laugh: ама явно си е до вкус /на мен и 11 са ми много/.
За бърканите на място течности също разбрах случайно и в последствие, сигурна съм че през това ще минат и 90% от новите "изпарители"
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#79 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 1.08.12 г. в 12:51

Аз не мога да мръдна от 18, нито да си представя цигарата с малка батерия :laugh:

Тоя Шокоминт явно трябва да се пробва, щом всички така сте се впечатлили от него :wub:

#80 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 1.08.12 г. в 12:58

Аз не мога да мръдна от 18, нито да си представя цигарата с малка батерия :laugh:

Тоя Шокоминт явно трябва да се пробва, щом всички така сте се впечатлили от него :wub:

Че пробвайте други майзери, някои могат да ви отвеят с 11мг.
Да не говорим за вариволт устройства. С еГо 3.3v е добре да се започне (а може и да се свърши с него ;)) но почти винаги си минава на "следващ левел".
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA